Ugrás tartalomhoz

Fotó

Mesélői Akadémia

• Válasz írásához lépj be
3057 hozzászólás érkezett eddig

sade

sade

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1087 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.10, 14:05

Drágaszágom, te még élssz? Hiányosztál nekünk, mi van veled? Eartszdawn? Arsssz Magica? (Cinálgatjuk az ed.rpg.hu-t de egyedul ninc szok kedvünk hozza, ugye?
najó, esz már megint off, sade@rpg.hu

Blob

Blob

Kockavadász Ogre

• Fórumita
  • 1604 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.10, 12:50

Szeged... az nekem tetszene, ugye SaDe?
Bár a Szolnok ellen sincs kifogásom! :)

Ochak

Ochak

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 43 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.10, 12:22

(A másáé, Mike? :ejj:)
Debrecen? Hát... Su2 szerintem minden féleképpen Budapestre szavazna, de... (mi kozben ezt irtam Su2 azt kérdezte bisztos vagyok-e én ebben, és én azt válaszoltam: IGEN mert ott lakik a keresztanyád!-Jaaa ahaaaa!) :lol: :)
:halott:

Mike_

Mike_

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 361 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.10, 12:06

Ochak és mindenki!

Egyezzünk meg a kettő között, ámbár nekem sincs semmibajom Bp-vel! (csak a Burzsuá Nyugdíjasok jutnak eszembe :lol: )

Ochak: A másé ott van a tükörben! :ejj:

:)

sade

sade

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1087 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.10, 01:46

Szeged: Igen, de a szegedi állatkertben vár ránk Mandula, a tavaly született tapír :)) (itt figyel a képe a tárcámba)

bocs az offért :ejj:
sade
ps: budapest?

_Su2Fe4 (NPC/NJK)

_Su2Fe4 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.02.08, 09:05

Hihh, Szeged, az tényleg elég messze van. De most mit csináljak, ahogy elnéztem más fórumok találkozói (nem csak az rpg-n) általában mindig Budapestere szerveződnek, hacsak nem valami regionális dologról van szó. Tehát áldozatot kell hozni. Felőlem megszervezhetjük itt Miskolcon is, bár valószínűnek tartom, hogy az eddig felsorolt helyszínek közül ez esne ki legjobban a forgalomból, a legtöbb embernek ez a helyszín lenne a legmesszebb.
Ami a kérdések dolgát illeti: őszintén szólva én sem vagyok valami okos a témában. Talán a lustaságomból adódik vagy nem is tudom, de nem nagyon követem az újdonságokat, és szeretek a jó öreg alapszabályokkal és alapkasztokkal/fajokkal/stb.. játszani. Nem is vagyok sem túl tapasztalt játékos, sem kalandmester. ( az utóbbi időben az utóbbit csináltam szivesebben, de hát ugye, az is elég régen volt). Tehát csatlakozom Ochakhoz.

Ochak

Ochak

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 43 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.07, 16:50

Kössz Mike! Az jó lenne!
szeged... hmmm az kicsit messze van! :halott:

u.i.:Ki akarja a saját púpját nézegetni, ha ott a másiké is! (vedd átvitt értelembe) -népi szokás... :Ordog:

Mike_

Mike_

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 361 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.06, 11:40

Ochak!

Megpróbálom azokat beszkenelni és elküldeni az emailodra! Úgy jó lesz???

A másik: Mit szólnál mondjuk Szegedhez? Nekem fekszene a dolog :)

Ochak

Ochak

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 43 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.06, 11:34

(tudom hogy hülye vagyok, de tök jók ezek a jelek) :)

Ochak

Ochak

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 43 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.06, 11:32

Hé Mike_ ezért irtó hálásak lennénk! (megjegyzem nemrég volt egy kis kalandom a rúnával, de nem ide tartozik) :) Szoval igen! Kérdések? Az a helyzet hogy én nem mesélő vagyok, csak játékos, de érdekel ez az oldal is, viszont még annyira nem tudok rolla semmit, hogy kérdezni se tudok! :P Viszont szivesen részt vennék valamiféle találkozón amin erről van szó! :KV: Ki kéne jelölni valami időpontot valahol amikor találkozni tudnánk, de addigra megpróbálok utána nézni hogy mi is érdekelne konkrétan és mi az ami teljesen sötét! :) Remélem azért nem okozok túl nagy problémát a tudatlanságommal! (valamikor el kell kezdeni) :)

Előre is köszönettel: Ochak :)

_silverblade (NPC/NJK)

_silverblade (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.02.06, 06:47

Sziasztok! Az után érdeklődnék hogy van-e valakinek D&D világ leírása magyarul az Elfeledtt Birodalmak-hoz! ha létezik ilyen valakinek szívesen venném ha elküldené! Köszi!
Minden jót nektek!
És Helm óvja utatokat! :(

Mike_

Mike_

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 361 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.04, 10:26

Hoi!

Hozzáteszem, hogy a Rúna magazin (amikor már a végét járta, akkor) kiadott egy pár cikket ami hasznos lehet egy mesélőnek! Konkrét évfoly/szám -ot nem tudok írni, de ha akarjátok utánnanézek... :)

Üdv...:)

GothPunk

GothPunk

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 918 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.04, 09:47

Lényegretörő válasz: BePe azt jelezte vissza, hogy megnézi a fórumot, és ha érdemesnek tartja rá, megcsinálja hozzá a levlistát. Tessék írni a kéréseket, hogy szeretnék, és akkor talán több esélyünk van! :)

GP :KV:

_Su2Fe4 (NPC/NJK)

_Su2Fe4 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.02.03, 17:28

Akkor most felteszek egy lényegretörő kérdést: Hol tart most ez a levlistás ügy? :)

Ochak

Ochak

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 43 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.01, 10:21

Ok Fritz!

GothPunk

GothPunk

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 918 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.31, 16:34

Külön figyelmet szentelhetünk irodalom szempontjából a különböző mesélőknek készített könyvek között. Na akkor aki ebben a mondatban csak egy hibát talál, az vendégem egy sörre :cool:! Utalok itt olyan klasszikusra, mint például a Campaign Sourcebook and Catacomb's Guide - ADnD2-höz, vagy a Storytellers' Handbook-ok különböző variánsai a World of Darkness játékokhoz. Ez utóbbiak közé tartozik a Book of Mirrors, ami kezdetektől a végig végigkísér egy Mage krónikát, rávilágítva problémákra, lehetőségekre.

Számos - igencsak hasznos - ötletet találhatunk a DMG-ben is (DnD3e) a harc felgyorsításának lehetőségeitől a játszható kaland-struktúrán át a karakterek fejlődését végigtárgyalandó. A magyar fordítást még nem láttam, de az angol változat kimerítő és érdekes.

Jó mesélést mindenkinek!

GP :KV:

Ui: Holnap indul az Orient Express! :Ordog:

[Javítva: 2003.01.31 írta: GothPunk]

sade

sade

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1087 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.30, 14:52

Mike: udv, és bocs, hogy kevertelek :D Az en kedvenc vilagom az Earthdawn, eleg regota hajkuraszok meselot, de nincs :D Ennek folyomanyakeppen jatek sem volt.. (de most, hogy megtalaltam ezt a GothPunk nevu csirkefogót, aki mesel (igaz, nem EDt, de ami kesik, nem mulik), nem is engedem, es sokaig szeretnenk jatszani :cool:

Hogy valami tema is legyen erdemben: ha lesz a forumnak kulon oldala, akkor ahhoz felajanlanam a Dragon Magazinokban levo "tipp and tricks" reszeket, marha valakinek igenye lesz ra, es lesz eleg hely felpakolni
üdv
sade

Mike_

Mike_

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 361 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.30, 14:35

Hoi!

Sade! Még jó! Nekem nincs mostanában akkora szerencsém, hogy játékhoz jussak :D

Üdv Mindenkinek... :cool:

GothPunk

GothPunk

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 918 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.28, 10:22

Itt vagyok, pyre mester! :D

Mit kellene megbeszélni? Titkos u2u frekvencica helyett javaslom a mailt: gothpunk@freemail.hu (ez az adatlapomon is szerepel). Vagy itt, bár az e-mail rögtön célba talál, én viszont ritkán találok el ide... az igát kell húzni ugyanis nagyrészt... :)

Üdv, Angel of Mercy! Üdv Sade! Üdv mindenkinek. Imádom, ha sikerül szerény kis témafelvetésemnek emberek érdeklődését felébresztgetni... :)

Ahoj! GP :KV:

pyre

pyre

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 57 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.01.28, 08:31

Üdvözlet

Végre egy értelmes ötlet!Nagyon szeretnék segíteni azoknak a szerepjátékosoknak, akik nem eléggé biztosak abban, hogy jól mesélnek. Szóval ez a levéllista engem is nagyon érdekelne. Én 8 éve játszom szerepjátékot... pontosabban 8 éve mesélek, játszani nem játszok. Szóval akinek bármilyen kérdése lenne bármivel kapcsolatban, nyugodt szívvel írjon. Aztán nem biztos, hogy értek a problémájához, mert kizárólag magus-t és ars magicát ismerek.

Egy messzemenően üdvözölt és megköszönt felajánlás részedről, tisztelt Angel_of_Mercy, ha összeáll ez a lista, úgy teszünk mint a vadnyugaton, körözünk téged, rendben?
Mert ha jól emlékszem GothPunk mester kissé lejjeb írt egy csoportosítást, ebbe a témakötcsoportba kellene írni egyelőre, kedves mindenki, aki szándékozik, és mintha egy bájos höly azt vetette volna monitorra, hogy vállal egy bizonyos szerepet ezzel kapcsolatban, azaz a gépezet beindult...Jah és Angel, sok kérdés rendszerfüggetlen, mesélői probléma, tehát tudsz segíteni...

:)

GothPunk mester merre vagy? Meg kellene ezt beszélnünk akár itt, akár a titkos U2U frekvencián... :)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]