Ugrás tartalomhoz

Fotó

Mesélői Akadémia

• Válasz írásához lépj be
3099 hozzászólás érkezett eddig

sade

sade

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1087 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.18, 01:55

*sade bájos mosolyjal bokánrúgja gótpunkot, és a fülébe sziszegi: Öreg a nénikéd..*

Igen, úgy lenne jó, ha mindenki ottlenne, tegyük át másmikorra!

Gépé, ha tetszenek a témafelvetéseim, tessék rá válaszolni.

Mike, régen "koccantunk" ;)

sade

GothPunk

GothPunk

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 918 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.17, 14:53

Su2Fe4: ha nektek nem jó a márc 8, javasoljatok bátran időpontot helyette... elvégre mi "öreg rókák" a sade-val bármikor eldumálgatunk... ;)

sade: tetszenek a témafelvetéseid!

Mike_

Mike_

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 361 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.17, 12:19

Hoi!

A meséléshez tehetség kell! Aki sokat próbálkozik és nem jön be neki vagy a Jk-nak az hagyja abba!
Ha mindíg ugyanabba a hibába esik, ha a játékosok nem élvezik a játékot...etc.
Akkor nem érdemes erőltetni, mert ez ahoz vezethet, hogy mind két fél megutálja a játékot!
Ezt meg senki sem akarja! ;)

:sor:

Ui: Majd a Kálvin Téren!!

_Su2Fe4 (NPC/NJK)

_Su2Fe4 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.02.14, 18:27

hajjaj, lehet hogy Ochakkal nem tudunk elmenni márc 8-án, a szervezkedés még folyamatban...

sade

sade

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1087 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.14, 00:42

na, a női iszapbirkózás mai adása a szereplők hiánya miatt elmarad :P :sor:
Én is felreerthető vagyok neha, bocsanat. :)
Önbizalmam meg vegkepp nincs :sor: és nem a fórumon kezdem el építeni :kuncog:

_Su2Fe4 (NPC/NJK)

_Su2Fe4 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.02.13, 18:47

nem úgygondoltam, nem akartalak megsérteni, de hát ezt nem bírtam magamban tartani, tudod ilyen hülye az alaptermészetem...: nehéz megszokni :P
amiket elmondtál azt én is fontosnak tartom, és teljesen egyetértek vele.

Ochak

Ochak

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 43 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.13, 18:18

Építsd csak szorgosan, SaDe, szerintem ez negyon fontos! :P

sade

sade

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1087 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.13, 13:26

Su: szép lenne.. nem azert, nagyon jólesett, de szerintem csak azt mutatja, hogy mennyire keves a jó mesélő.. mindenkinek megvan a gyenge pontja, és az erős.. és ez is valahol olyan, mint a rajzolás.. asszem még Max irta regen, hogy a leggyengebb és a legerosebb pontot kell fejleszteni.. a gyenget azert, hogy jobb legyel, az eroset azert, hogy tudj vele villogni :sor: Engem bánt pl. hogy az én mesélom (nem te gépunk) hajlamos elfelejtekezni az olyan aprosagokrol, hogy kijatsza az npcket, vagy hogy ne olyan "állandó" legyen a vilaga, meg nem csinál normális leirasokat, meg ilyenek.. logikus, hogy én az ilyenekre "mentem ra", mert ennek a hianyat ereztem. És ezt csak pusztan epito jelleggel irtam be, hogy figyelni kell az ilyenre, mert tenyleg fontosak tudnak lenni. nem tudom. egyaltalan nem tartom magam jó mesélőnek, lévén rendszeresen csak ars magicat meseltem (úgy másfél evig).. én vasárnapi mesélő vagyok (összegyűlik bennem par dolog, és 5-10 session alatt kiadom magamból, aztan egy darabig nyugi). Amit rutinból, "csuklóból" tudok mesélni az a Freestyle, meg a Changeling.. :sor:
Amúgy az arcomat inkább épiteni kell, és nem lebontani :)

Mike: :P :sor:

Üdv. Sade

Mike_

Mike_

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 361 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.13, 12:21

Sade: Csak így tovább! Őszinte támogatásomat élvezed! Remélem BP-n találkozunk!

_Su2Fe4 (NPC/NJK)

_Su2Fe4 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.02.13, 12:18

Önbizalomfelső fokon... :P :)
Biztosan fantasztikus mesélő lehetsz ha így dícsérnek. Sok kérdésem lenne hozzád. Egy ilyen tapasztalt és jóképességű mesélő igazi kincs! Minden elismerésem!

sade

sade

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1087 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.12, 22:55

ööö.. rá akarnak beszélni, hogy meséljek.. az egyik jatekosom szerint ezekert meselek jol.. en nem ertek vele teljesen egyet, de érdekes, hogy ezeket emelte ki. Tényleg hasznosak:

"mesélés: de mégis mindenki szivesen játszana nálad, biztosan azért, mert te komolyan veszed, mert te kedves vagy, és elnéző a legtöbb helyzetben. mert te nem szivatod a karaktereket, mert a te világod él, és virul, mert élethűek az npcid. még ha nem is veszi észre mindig mindenki. rólam tudod, hogy mennyire kezdő vagyok, de remélem azt is, hogy mennyire lelkes tudok lenni, és mennyire élvezem az egészet. szerintem a többiek is igy lehetnek vele. de ha olyan mesélőnél játszunk, aki ilyenekre nem figyel, vagy nem akar figyelni, akkor sosem fog menni. nem akarlak rábeszélni erővel, mert ugysem lehet, csak azt mondom, hogy élvezet nálad játszani, még akkor is, ha a felét sem értem meg/veszem észre annak amit mesélsz, mert alőbb utóbb meg fogom tanulni. életcél. :sor: "

Igazaból amit még fontosnak tartok, hogy a jatekos(ok) és a mesélő között meglegyen a kapocs, és azt, hogy a jatekosok értékeljék a mesélő apró nüanszait, vegyek eszre, amit eszre kell venni, és ne beszeljenek vissza a meselonek, a meselo szava szent.. fontosnak tartom tovabba azt, hogy a jatekosok ne legyenek tul kozel egymashoz, de ne is legyenek túl távol. Aztan keves szó esett a meselői gonoszségekrol :P az apró eszközökről, a mesélő és játékos őstípusokról, stb.. ugy belegondoltam a temaba, hirtelen nagyon sok mondanivalóm akadt :sor:))

üdv
sade
ps: kicsit off, kicsit nem. Mikeal osszefutottam chaten (utólag is örültem a szerencsének :) ), meg lehetne beszelni időpontot, tok sok forumon csinaljak.. (webchat.rpg.hu-rol beszelek).. ugy interaktiv mégis könnyebb.. :sor:

GothPunk

GothPunk

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 918 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.12, 13:04

Ha jól számolom, már vagyunk öten. Az cool. :cool:

GP

Gondolkodjatok addig kérdéseken, én szívesen belekezdek az elején felvázolt témafűzér első részének...

Mike_

Mike_

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 361 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.12, 11:29

Hoi!

Nálam egy Rúna lesz! Egyébként könnyű felismerni: hosszú bőrkabát, kék acélbakkancs! :cool:

sade

sade

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1087 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.12, 00:41

Ochaknak javaslom a "Moderatort ide" gombot :cool: Amúgy nem kívántam veszekedni.

Megismerés: Szerintem a Kálvinon belül legyen a Nagyterkep, az minden metrókijaratnal va, egy piszoknagy Budapest térkép, meg nemigen lesz kavarodás, szerintem innen többen ismerik egymast, majd hangosan beszélgetunk kihangsúlyozva a kulcsszavakat :lol:

sade

_Su2Fe4 (NPC/NJK)

_Su2Fe4 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.02.11, 18:13

Ok. Akkor stipistopi idegbeteg jelenség, most jelentkezem. Keménytáblás könyv... Hozom a Mókus bestiáriumot oK??? :Ordog:

Ochak

Ochak

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 43 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.11, 15:41

Azért lenne még egy kérdésem! Szoval mikor Su2 felvetette hogy segitségre lenne szüksége akkor kezdett kibontakozni ez a "találkozzunk!" dolog, na már most ha mindenki aki feljön erre a fórumra és oda csődül márc 8-án a Kálvin térre akkor itt(ott) eléggé nagy lessz a kavarodás! Szoval azt javaslom hogy valahogy ezt gátoljuk meg! Szoval nem tudom hogy hogy gondoljátok, az se bisztos hogy szükséges ez, de aki akar jönni annak talán kellene valamit jeleznie! :cool:

Ochak

Ochak

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 43 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.11, 15:25

Ja ja ok látom... Remélem nem esik akkora semmi! Az odatalálás az még vicces lessz, de ...nem mégse! Véleményem szerint megoldható!!!!!! :hawaii:

Ochak

Ochak

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 43 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.11, 15:23

Én a témát befejezettnek vettem! Nem kívántam tovább ragozni! Miket feltételezel rollam GothPunk!...
Szoval Márc. 8.? Az milyen napra esik? Hah, alig várom!!!!!!!!!! :cool: :lol: :-/ :) :D :D

Mike_

Mike_

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 361 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.11, 12:34

Hoi!

Március 8 az szombat! Budapesten! Oké én ott leszek! :) :ejj: :lol:

GothPunk

GothPunk

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 918 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.11, 12:29

Snitt, akkor én most beugranék, mielőtt sade és Ochak közt kibontakozni egy kinek az anyja flamejellegű tevékenység, és javaslom, hogy találkozzunk mondjuk március 8-án szombaton, 15:00-kor a Kálvin téren, a metró feljáratánál. Mindenki hozzon magával egy nagy, keménytáblás, jól látható szerepjáték-könyvet, hogy megismerjük egymást... Már ha Ti már ismeritek egymást, akkor elég, ha én hozok. :lol:

GP :KV: :ejj: :)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]