Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Call of Cthulhu - `rejtői` kalandmorzsák

• Válasz írásához lépj be
4 hozzászólás érkezett eddig

Ragaf

Ragaf

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 27 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.04.10, 09:56

A „karantén” helyszíne lehetne mondjuk Hawaii. Lásd: Jack London: Snark - kirándulás a Föld körül című könyvét. Ott egy valódi (bár már kulturáltabb) lepratelep leírása van.

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3368 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.04.09, 17:25

En is igy voltam ezzel. A CoC temaju cikkek, ismertetok elsobbseget elveznek nalam... de miutan ebben tobb olyan bekezdes is akadt, amit egyszeruen nem tudtam hova tenni, vagy semmive nem alltak ossze a fejemben, inkabb feladtam. A masik irasban meg a folytonos gondolatjelezestol mentem a falnak.
Ez szubjektiv, persze.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8553 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.04.09, 11:24

Engem érdekelnének, de megmondom őszintén, hogy (számomra legalábbis) nehezen olvashatók a szövegeid. Nagyon sok többszörösen összetett mondatot használsz, amikbe még be-be szúrsz további megjegyzéseket, gondolatokat is. Ennél fogva én valamivel a bevezető után feladtam egyelőre, és félretettem későbbre a cikket, amikor időm és agyam is van hozzá, hogy átrágjam magamat rajta.

Módosította strato: 2014.04.09, 11:25

pierredelacroix

pierredelacroix

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 651 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.04.08, 12:03

Hmm azt hittem, hogy a fenti kalandok nagyobb érdeklődést fognak kelteni, mint a cikk. :)

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6585 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.04.08, 12:03

Ezek a 4 kalandmorzsa eredetileg a szomszédos Cthulhu vs. Piszkos Fred cikk részét képezték, de praktikusabbnak tűnt önálló kalandötletekként leközölni - `Baaangg! A hajnali ég alatt valami nagy, sötét tárgy repült át szép ívben a fejük felett, azután messze rengő roppanással hatalmas lángnyelv csapott föl, közel a szoroshoz. Öszvérek, fadarabok, emberi fejek és lábak, kiszakadt földtömeggel vegyülve, egy legyező alakú, vörös sugárban röppentek a magasba.`

Call of Cthulhu - `rejtői` kalandmorzsák

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]