Ugrás tartalomhoz

Fontos! Olvasd el és add tovább! Ha regisztráltál valaha felhasználót az LFG.HU-n (vagy régebben az RPG.HU-n), akkor kérünk, hogy jelentkezz be vele, mert 2018. május 25-től a GDPR miatt változik az adatkezelés módja. Ha nem adsz külön engedélyt az adatait tárolására, a felhasználói fiókodat törölnünk kell.
Köszönjük.

Fotó
- - - - -

Karót vertek a WoD MMO szívébe

• Válasz írásához lépj be
7 hozzászólás érkezett eddig

Navia_la_Fonz

Navia_la_Fonz

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 384 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.04.24, 13:02

Várható volt, de azért nagyon sajnálom. Én 2008-ban találkoztam a "reklámjaival", de azóta is vártam, időnként csekkoltam, hogy mi a helyzet a játékkal. Kár érte, remek lehetett volna. :( :)

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.04.19, 14:17

Én örülök, hogy nem jött össze. Legalább nem lesz tele kilencéves visítozó kiskölykökkel, akik egy pillanat alatt megölik a hangulatot. Mint kb. minden MMO játékban. Egy Skyrim vagy pláne Witcher 3-szerű (igaz, ez még nem jött ki) sandbox single player RPG viszont csodás lenne.

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5407 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.04.16, 09:18

Úgy látszik lassan de biztosan, a WoD kimúlik mint aktív termék.

Elnézve a szerepjáték kiadásáért felelős Onyx Publishing jelenlegi projektjeit és az eddigi Kickstartereiket, szerintem nem.

Látom, hogy van mozgás (bár való igaz, hogy az utóbbi hetekben nem követtem őket), de az, hogy a vissza a kályhához dolgot viszik tovább (túlnyomó részt cWoD vonal), nekem nem tűnik túl nagy előrelépésnek, a B&S pedig az eddig látottak alapján erősen megosztotta a játékosokat.

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6186 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.04.16, 08:23

Nem tudom, hogy mi lett volna a koncepciója a játéknak. A WoD erősen hangulati játék, az általam látott leginkább világ-közeli MMO a Lords of the Rings Online (a WoW nagyban épít a kifigurázásra, ilyen szempontból az félkomoly játék) és ott is erősen ölte az elmerülést, mikor átvág az ember orkok fertőzte, fölégetett terepen, majd a menedékhelyen, ahova érkezik, ott pattog Drizzzt, az elf hunter. És hasonlók.

Szóval nekem koncepció szintjén nem állt össze. Vagy sok játékos lesz és az emberi hülyeség miatt megy a levesbe a hangulat - ahogy egy asztali/live vampire játékot is kinyír a nem megfelelő hozzáállású játékos/mesélő - vagy nagyon kevés, de hardcore játékos van, viszont úgy nehezen jön ki rentábilisre a buli.

Amit mutattak belőle, az f***a volt szerintem.

Bulldy

Ynas_Midgard

Ynas_Midgard

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1053 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.04.16, 08:23

Elnézve a szerepjáték kiadásáért felelős Onyx Publishing jelenlegi projektjeit és az eddigi Kickstartereiket, szerintem nem.

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5407 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.04.16, 07:54

Szerintem ez sajnos a végét fogja jelenteni a dolognak :( . Nem hiszem, hogy valaki felkarolná és folytatná vagy megint nekifeküdne :( . Nagyon nagy kár érte. Egyike lett volna azon MMO-knak, amik érdekelnek és esetleg kipróbáltam volna - bár a kőkorszaki gépemet erősen fel kellett volna húzni hozzá.

Morak

Morak

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1006 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.04.15, 17:05

Majd egy másik cég befejezi.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6188 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.04.15, 17:05

A 2006-ban bejelentett World of Darkness MMORPG munkálatai hivatalosan is leálltak, a játék fejlesztése nem folytatódik tovább – tudatta közleményében az Eve Online kapcsán ismertté vált CCP Games ügyvezető igazgatója. A cég vezetője bevallotta: a játék egész egyszerűen túl nagy falat volt a stúdiónak és a munka során nem tudtak egyről a kettőre jutni. Elárulta, hogy élete legnehezebb döntésének tartja a projekt idő előtti befejezését.

Karót vertek a WoD MMO szívébe

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]