Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Achtung! Cthulhu 2 – Heroes of the Sea kalandmodul

• Válasz írásához lépj be
6 hozzászólás érkezett eddig

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5607 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.04.26, 11:51

Köszi az ismertetot!
Bar vh-s CoC kalandot még nem jatszottam, de vonz a téma - de vsz. nem ez a sztori lesz majd az.

Én el tudnék képzelni olyat pl. hogy Németország szívében vagy egy megszállt ország nagyobb városában nyomoznak a Mítosz nyomában. Romos utcák, összeomlott könyvtárak, szinte teljesen kifosztott múzeumok, nyomasztó hangulat, sok-sok föld alatti bunker-járat, a bombázások által feltárt titkos járatok...

Semmi szemtől-szembe tűzharc vagy nagyobb katonai megmozdulás bevonása - bár pl. egy légitámadás ténye lebeghet a fejük fölött mint siettető tényező :) . Vagy valami hasonló :) .

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8000 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.04.25, 22:22

Related:
A Cubicle 7 World War Cthulhu vásárt tart, amit épp most hosszabbított meg a hónap végéig:
http://www.cubicle7.co.uk/world-war-cthulhu-sale/

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3337 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.04.25, 21:50

Köszi az ismertetot!
Bar vh-s CoC kalandot még nem jatszottam, de vonz a téma - de vsz. nem ez a sztori lesz majd az.

halathin

halathin

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 14 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.04.25, 09:58

Újabb kalandmodul is van a piacon, illetve kampánykönyvek sorára lehet a Kickstarteren "előfizetni"!

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5607 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.04.23, 21:52

Tetszene a világháborús setting (nekem valahogy mindig a Raiders of the Lost Ark ugrik be ilyenkor...), de ez a túl közel a tűzhöz dolog nem jön be. Túl sok az elbukási lehetőség, tippem szerint, a tengeralattjárónál nem nehéz tpk-t összehozni :) .

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4622 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.04.23, 13:20

Tervezik esetleg meg tovabbi kalandmodulok kiadasat?

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6371 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.04.23, 08:18

2012 októberében jelent meg a Zero Point sorozat második része, A tenger hősei (Heroes of the Sea) a Modiphius-tól. Jelen kaland 1940 májusában a belga tengerparton és annak közelében játszódik. Majdnem egy év telt el a csehországi események óta. A kezdet, mondhatni a szokásos, már annak, aki lejátszotta az előző részt. A főparancsnokság parancsba adja a karaktereknek, hogy keressék meg a nácik által megszállt belga partvidéken eltűnt ügynöküket.

Achtung! Cthulhu 2 – Heroes of the Sea kalandmodul

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]