Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Dragon Age: Inquisition bejelentés

• Válasz írásához lépj be
8 hozzászólás érkezett eddig

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4184 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.04.26, 14:26

Éppen Morrigan és Alistair gyereke is lehet, én általában ezt szoktam kihozni. Túlélik mindketten és a Wardennek se kell megcsalni Lelianát.

Az új részben ilyesmi probléma már nem lesz, egy interjú szerint kvázi "szabad a gazda"-felállás lesz a csapattársak között... Vagyis nem kell nagyon ráállni valakire és ajándékokkal elhalmozni, miközben a többinél egyensúlyozni, hogy ne sértődjenek meg.

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4408 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.04.26, 14:02

Háát elég sokat szúrták egymást Alistair és Morrigan. Sokkal szansosabb a Warden.

Egyébként vicces, de nekem a karimnak -roppant fantáziadúsan- Aleister volt a neve. Ugye akkor még nem sejthettem, hogy Alistair lesz majd az egyik fő NJK. :)

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.04.25, 11:35

Éppen Morrigan és Alistair gyereke is lehet, én általában ezt szoktam kihozni. Túlélik mindketten és a Wardennek se kell megcsalni Lelianát.

GothPunk

GothPunk

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 917 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.04.25, 11:32

Amúgy mit gondoltok arról, hogy a harmadik rész főszereplője Morrigan és a Warden gyereke lehet? Ugye a Fade-ben születik (vagy legalábbis én így értelmezem a videót), igazi badass csávó és nem ismeri a múltját.

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4408 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.04.25, 10:55

Talán ezt várom a legjobban ebben az évben. Már előre örülök az adaléknak, amit az asztali játékhoz fog adni, ha elkezdik a játékosaim és hangulatba kerülnek. :)

Ne is mondd!

Idejét nem tudom mióta várok az asztali játék set3-ra. Kicsit Nagyon mérges is vagyok emiatt a GR-re, BW-re.

Van egy olyan sanda gyanúm, hogy meg akarják várni vele a cRPG-t. Volt olyan találgatás, hogy vannak a 2 verzió között spoilerek, így egy időben akarják kiadni a kettőt.

Blob

Blob

Kockavadász Ogre

• Fórumita
  • 1604 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.04.25, 05:04

"történetre pedig jobban hatnak majd a döntéseink, de ami talán ennél is fontosabb: taktikusabb, csapatmunkát és az NPC-k képességeinek jobb kihasználását igénylő harcot ígérnek"

Hát, nekem a crpg-k többségében inkább a történet és az interakciók a fontosabbak, nem a harc...

Krynn

Krynn

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1148 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.04.24, 20:52

Talán ezt várom a legjobban ebben az évben. Már előre örülök az adaléknak, amit az asztali játékhoz fog adni, ha elkezdik a játékosaim és hangulatba kerülnek. :)

Aleister

Aleister

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4408 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.04.24, 16:24

Már csak 165-öt kell aludni. :D

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6369 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.04.24, 16:24

A Dragon Age következő, Inquisition alcímet viselő része a tervek szerint 2014 október 7-én jelenik majd meg – adta hírül a CRPG-t fejlesztő BioWare. A játék PC mellett mind a jelenlegi, mind pedig a kifutó Sony és Microsoft konzolokon is elérhető lesz majd. A történetről nem sokat tudni, az azonban biztos, hogy egy polgárháború eseményei körül forog majd, amit a mágusok vívnak a templomosok ellen. A játékos az inkvizítorok frakciójának vezetőjének bőrébe bújva mentheti majd meg Thedas földjét attól, hogy azt a háború végképp romlásba döntse.

Dragon Age: Inquisition bejelentés

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]