Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Marvel: minőségi videojátékok várhatóak

• Válasz írásához lépj be
4 hozzászólás érkezett eddig

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7997 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.05.07, 12:08

Érdekes, hogy bár nem szeretem az mmorpg-ket, a DC Universe egy meglepően jól sikerült játék volt ugyanebben a témában [...] persze ez konzol móka, ha jól tudom (viszont ingyenes).

Ha erre gondolsz, akkor nem csak Playstation, hanem Windows is:
http://www.dcuniverseonline.eu/

THE_Eye

THE_Eye

Csillagvadász

• Fórumita
  • 1255 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.05.07, 11:31

Érdekes, hogy bár nem szeretem az mmorpg-ket, a DC Universe egy meglepően jól sikerült játék volt ugyanebben a témában, a haverokkal sokat elszórakoztunk rajta. Sem a hangulatával, sem a rendszerével - a személyre szabhatóságával meg pláne - nem volt gond. Persze egy idő után monoton, de ha van kivel dumálni, szórakozni közben, akkor nagyon is élvezhető, sőt. persze ez konzol móka, ha jól tudom (viszont ingyenes).

Vorador

Vorador

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1456 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.05.07, 09:11

Nagyrészt valóban hitványak a képregényes játékok, de azért van kivétel a Marvel oldalán is. Az X-Men Origins: Wolverine, a Deadpool, a Marvel Trading Card Game és az X-Men Legends 2 szerintem nagyon jó játékok (bár csak a Rozsomákos az, amelyik filmhez készült).

kabal

kabal

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1252 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.05.07, 07:40

Pont most jelent meg az Amazing Spider-Man 2, a maga 53-as metascore-jával, ennek fényében igencsak vicces a fenti kijelentés...

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6369 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.05.07, 07:40

A képregények, illetve a belőlük forgatott filmek alapján készült videojátékok általában kétes minősége közismert tény. Bár akadnak olyan címek, amik jól sikerültek - mint például az utóbbi idők Batman játékai – a végeredmény a legtöbb esetben csak gyenge középkategóriás.

Marvel: minőségi videojátékok várhatóak

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]