Ugrás tartalomhoz

Fotó

FPS/TPS - általános

• Válasz írásához lépj be
1157 hozzászólás érkezett eddig

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8073 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2019.03.13, 00:06

Nicsak!
https://www.rewired.hu/content/hamarosan-pc-re-megjelenik-halo-master-chief-collection

Gregorius

Gregorius

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 600 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.09.08, 17:57

Szerintem a Single Player Story módja is élvezetes. 

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8073 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.09.05, 12:57

A Borderlandst lehet/érdemes egyedül játszani vagy elsősorban inkább a co-op élményre van kihegyezve?

Szerintem majdnem ugyanolyan jó egyedül, mint többen, de ha ezen múlik, az LFG-s Steam csoportban tutira találsz partnert multiplayerhez. ;)

De! Mivel a korábbi GameSpy multiplayer szervereket lelőtték, meg kell várni, amíg átmegy Steamworks alá a játék. Asszem a BL2-höz van valami gyorsfix, de az első résznél a Gearboxra vár mindenki tavasz óta:
http://support.2k.com/hc/en-us/articles/201967707-2K-Online-Server-Migration-from-GameSpy-Technology

Módosította strato: 2014.09.05, 13:02

Vorador

Vorador

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1460 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.09.05, 09:02

A Borderlandst lehet/érdemes egyedül játszani vagy elsősorban inkább a co-op élményre van kihegyezve?

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5614 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.10.16, 07:11

Headshot = instant halál a legtöbb játékban. Nagy segítség lenne sok helyen, főleg nehezebb fokozatokon, ahol az ellen félelmetesen céloz és Neked sem mindegy, hogy hány lövést kell leadnod.

original_trixi

original_trixi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2488 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.10.15, 18:51

Én is a Dead Space-t mondanám elsőre, remek történet (és azóta le is lett zárva), csak nehéz elsőre megszokni, hogy a fejlövés hatástalan.

Szerintem könnyebb végtagokat eltalálni, szóval engem nem zavar. Viszont tegnap kipróbáltam és te jó ég, borzasztó. Tudtam, hogy mi fog történni, mégis teljesen leizzadtam.

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.10.15, 08:49

A lagymatag történet és az állandóan újratermelődő ellenfelek miatt a Crysist nem javasolnám. Én is a Dead Space-t mondanám elsőre, remek történet (és azóta le is lett zárva), csak nehéz elsőre megszokni, hogy a fejlövés hatástalan.

original_trixi

original_trixi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2488 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.10.14, 18:59

dekszter:
Tps, de ez szerintem a lényegen nem sokat változtat. Ismerem a Dead Space-t és csábító, csak eddig nem mertem kipróbálni (túl félelmetes). De ha már megvan, azt hiszem, lekapcsolom a lámpákat és teszek egy próbát.

gorak:
A grafika nem gond, mert van egy új szuperjó gépem és szeretném megdolgoztatni.

strato:
Biztos vagyok benne, hogy van ami megfelelőbb, de ezek vannak meg :)
Nem nagyon szeretem a multiplayert, illetve semmi olyat amiben más emberekkel kell érintkezni (max co-op). A bénázás önmagában nem rettent el, csak egy idő után már nem izgalmas :)

Köszi fiúk!

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8073 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.10.14, 15:24

Szóval tudnátok tanácsot adni, hogy a következőek közül melyik lenne a legjobb kezdet egy ilyen zöldfülűnek, mint én? Megvan a Medal of Honor, Battlefield 3, Crysis 2 és a Dead Space 1-2. A Dead Space mondjuk nem biztos hogy jó ötlet, mert sok villogás van benne, ami nekem nem tesz jót. Eddig csak a Battlefieldet mertem kipróbálni és abban elég sokat bénáztam, hamar meg is untam :)

Én nem feltétlenül ezekkel a játékokkal kezdeném a műfajjal való ismerkedést, de a válasz első sorban inkább attól függ, hogy a multiplayer (másik játékosok lelövöldözése) vagy a singleplayer (történet végigjátszása, AI lelövöldözése) érdekel.
Ha az előbbi, akkor talán a MoH a legegyszerűbb indulás ebből a csomagból, ha az utóbbi, akkor szerintem a Crysis 2-t érdemes választanod.
Kezdőként úgyis mindegyikben bénázik az ember, az ne befolyásoljon semmit. :)

Módosította strato: 2013.10.14, 15:25

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5614 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.10.14, 08:17

A Crysis 2007-ben jelent meg, konzolra 2011-ben jött - turbózott tartalommal. A későbbi részek készültek csak "egyszerre".

_gorak (NPC/NJK)

_gorak (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2013.10.14, 07:47

Igen, azt szerettem volna én is kifejezésre juttatni, hogy a második részt a konzol verzió miatt lebutították grafikailag, csak az egyik írásjel pont helyett vessző lett. :) Amúgy úgy tudom később kijött hozzá valami nagy felbontású textúrapakk.
Ettől függetlenül az AI-ra panaszkodnak, ezért gondoltam, hogy talán nagyobb szerencséje lesz vele trixinek.

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5614 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.10.14, 07:03

A Crysisról azt mondják buta benne az AI, ezen kívül híresen szép grafikája van, mivel a konzolok miatt lebutították a grafikáját, valószínűleg futni fog a gépeden, próbáld ki, hátha sikerélményed lesz vele.

Visszabutított grafika? Hiába ugyanaz a motor, a konzol verzió lett "butítva", pc-n úgy néz ki, amennyit a géped bír - ahogy ez megszokott.

_gorak (NPC/NJK)

_gorak (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2013.10.14, 03:53

A Crysisról azt mondják buta benne az AI, ezen kívül híresen szép grafikája van, mivel a konzolok miatt lebutították a grafikáját, valószínűleg futni fog a gépeden, próbáld ki, hátha sikerélményed lesz vele. A Crysis 2-nak és a Dead Space-nek van normális egyjátékos módja, a többibe csak alibiből tették bele, alapvetően multiplayer játékok.
A Dead Space horror játék, vannak benne ijesztő részek, úgyhogy jobb ha felkészülsz erre.

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5614 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.10.12, 23:03

Én (sorry :) ) mindenképpen a Dead Space-t ajánlanám. Kakukktojás mert tps, de (főleg a mai fps felhozatal mellett) remek sztorival rendelkezik. Jó kis sci-fi-horror :) .

original_trixi

original_trixi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2488 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.10.12, 22:49

Nemrég vettem egy Humble Bundle-t, mert volt benne két Sims kiegészítő, amik még nem voltak meg. Viszont kaptam velük együtt öt darab shootert is, amikkel nem nagyon tudok mit kezdeni, mert sosem érdekeltek igazán. Hiányzik belőlem kb. minden tulajdonság és képesség, ami szükséges az ilyen játékokhoz, de szeretném kihasználni a csomagomat és erre a területre még amúgy sem kalandoztam el. Szóval tudnátok tanácsot adni, hogy a következőek közül melyik lenne a legjobb kezdet egy ilyen zöldfülűnek, mint én? Megvan a Medal of Honor, Battlefield 3, Crysis 2 és a Dead Space 1-2. A Dead Space mondjuk nem biztos hogy jó ötlet, mert sok villogás van benne, ami nekem nem tesz jót. Eddig csak a Battlefieldet mertem kipróbálni és abban elég sokat bénáztam, hamar meg is untam :)

Módosította original_trixi: 2013.10.12, 22:51

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.05.06, 16:16

Kompatibilitást nem lehet állítani? Nekem win7-em van, és azon a kompatibilitás átállításával simán mennek az elvileg csak xp alatt futó játékok.

toltesil

toltesil

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 37 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.05.06, 12:57

sziasztok,

Én szeretem az FPS-es játékokat, de win8-am van. Melyik megy ezeken? Illetve, hogy tudom megcsinálni, hogy régebbi is menjen rajta? köszi előre is!

_gorak (NPC/NJK)

_gorak (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2013.02.14, 18:18

gog.com-on kint van 10$-ért System Shock 2! Egyétek és vegyétek mert ez Gonsaga Márki lopott tehene!

Ymdar

Ymdar

A Belső Kör Tagja

• Fórumita
  • 2513 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.04.12, 17:56

Igazából rájöttem hogy valóban respawnolódnak az ellenfelek, amíg az ember el nem ért egy bizonyos pontig, elég amatőr megoldás a programozóktól. Amúgy múlt hét végén végignyomtam, aranyos volt. :)

Ymdar

Ymdar

A Belső Kör Tagja

• Fórumita
  • 2513 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.03.27, 20:23

A Crysis 2-ben más is tapasztalta, hogy az ellenfelek sosem fogynak el, vagy ez csak nehézségfüggő? Asszem valami normális nehézségi fokozatra állítottam, és még így is elég nehezek a csaták.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]