Ugrás tartalomhoz

Fotó

FPS/TPS - általános

• Válasz írásához lépj be
1157 hozzászólás érkezett eddig

Sigmund

Sigmund

Uwel Ökle

• Fórumita
  • 3321 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.11.04, 16:39

Asszem az a pálya ahol egy rakat német van egy templomban. Az oltár lapja alatt közvetlen van egy kapcsoló, épphogy észre lehet venni. Benyomod, oltár félre, és le lehet menni a rejtekhelyre.

_bbala1974 (NPC/NJK)

_bbala1974 (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2008.11.03, 23:54

Sziasztok!

Egy régebbi játékban a Medal of Honor : Allied Assaultban akadtam el, mikor a pilótát el kell vinnem egy búvóhelyre. Mindenkit kinyírtam, de nincs meg a búvóhely. Nem tudom a játék hibája e de egy ponton megáll a pilóta és nem jön velem. Lehet, hogy ő tud valamit? :-)

Kérlek segítsetek!

Krissz

Krissz

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 182 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.10.22, 08:19

Szervusz az egész!
Abban szeretnék segitséget kérni h COD2 ben amikor feltöltessz egy mod ot a szerveredre annak main mappájába FTP-n keresztül akkor azt h teszed.

kucsma

kucsma

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 54 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.06.21, 16:27

Üdv mindenkinek
Nem tudja valaki hogy honnan tölthetném le a Halo zenéit?

GrofDilisnya

GrofDilisnya

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4958 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.05.07, 16:56

Érdekes dolog ez a Crysis...gyönyörű játék, nagyon szép, de mégsem tudott megfogni. Gyönyörű, de valahogy nem volt hatásos, legalábbis nekem. A grafika csak egy dolog, de a játékélményhez sokkal több kell, mint remek grafika.

Aemaeth

Aemaeth

Dark Jedi

• Archívum
  • 2584 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.05.04, 17:04

Üdv!

Egy kis Soldier of Fortune: Payback problémám támadt.

Elakadtam annál a résznél amikor egy néger rabszolgát kell kísérni. Elméletileg le kellene parkolnia amíg megtisztítom a terepet, de gyakorlatilag belerohan a géppuskatűzbe állandóan. Hogy kell kivégezni ezt a pályát? Valaki?

Thx előre is.

akos_karesz

akos_karesz

Érdeklődő fórumozó

• Függő
  • 68 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.05.02, 16:35

Utoljára a lent már dícsért Crysis tudott leültetni a gép elé, hogy játsszak egy jót. Kiváncsiságból telepíttem, fel, hogy teszteljem az új gépem mennyit is bír. Nosza a tesztből végigjátszás lett, és egy fura érzés a végén, hogy bizony túl hamar elérkezett az a vég... :-( Írtottam az irtozato nagy monsztát, és amikor végre kinyírtam, el kezdtem gondolkodni, hogy általában a főszörnyek ilyen hatalmasak... igazam lett sajnos.
Ettől függetlenül is öt csillagos game... must have!

Ravenheart

Ravenheart

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2870 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.04.29, 08:21

Kösz. Egy pillantást megér, bár az is csak vizsgák után esedékes...

_silentworks (NPC/NJK)

_silentworks (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2008.04.25, 11:37

Sziasztok!

Olvasgatva a topic-okat, látom, hogy szép számban vannak hardcore játékosok, de vannak, akik szerényebb körülmények között játszanak. Akárhogy is, mindannyian szeretjük az akciódús FPS-t.

Ha esetleg valaki kedvet érezne, hogy készitsen saját FPS-t, akkor ajánlhatom a most megjelent Silent Walk FPS Creator új verzióját. www.silentworks.hu

Nagyon egyszerű, mégis profi 3D szerkesztő, amivel egyszerűbb játékot néhány óra alatt, de komolyabbat is napok alatt össze lehet állitani.

Jó szórakozást!

Goraq

Goraq

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1259 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.03.28, 21:13

Már tárgytalan.

Max007

Max007

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1534 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.03.25, 10:42

googlét megnyitod, és bepötyögöd:
FEAR végigjátszás. Esetleg ezt -> FEAR walkthrough
woálá

Goraq

Goraq

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1259 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.02.12, 20:03

F.e.a.r. ben elakadtam egy folyoson ahol elektromos árm álja uta,,sokszor megkrültem a helyet,de sehova se jutottam,valami ötlet,hogy mit tegyek?

Módosította Goraq: 2008.02.12, 20:03

Goraq

Goraq

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1259 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.01.28, 12:24

http://www.sg.hu/cikkek/57485/politikai_be...kar_a_jatekipar
Nosza neked játékipar.

Che

Che

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 965 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.01.14, 18:20

Crysis (biztos van akinek már a könyökén jön ki de hátha van aki nem ismeri)

Akinek durva vasa van alá, annak igazi élvezetet nyújt eme játék, de a gyengébb géppel rendelkezőknek is tátva marad a szájuk ha feltolják amennyire tudják még csak pár kép kedvéért is. Mondhatni elszállt a játék grafikája mivel mostanság igen komoly gépen (4magos proci, gef 8800GT, 2 giga ram) is 1-9 FPSt bír ha mindent maxra állít az ember. Ha játszani is akarunk, nem csak képregényt nézegetni, akkor sem fogunk csalódni a grafikában, a történetben talán egy kicsit annál inkább. Óriási pozitívum a játékmenetben, hogy a főhős US Special Forces srácunknak (és társainak) nanoruhája van, ami egy többfunkciós csodabőr. Belőheted magad gyorsítóval amitől egy ideig irtózat gyorsan futsz, erőt adagolhatsz, így autókat boríthatsz fel pusztakézzel és koreai ellenséged vághatod hozzá társaihoz, rövid idejű láthatatlanságot generálhatsz a ruhával, amely a lopakodást kedvelőknek nagy móka lesz, és alapesetben felfog jónéhány golyót a páncél módra állítva a cucc. Namost a US Special Forcest egy koreai szigetre küldik, mert egy kutatócsoport eltűnt, és őket kéne kihozni, de mint kiderül sokkal többről van szó, mivel a koreaiak valami ősrégi, mégis nagyon fejlett dolgot találtak a hegy belsejében... ami természetesen feléled és ontja a kedves gépeket amiket a koreaiak mellett írtani is kell.
A látvány mellett a fegyverek modolhatósága és a járművek borzalom jók. Most 3madszorra játszom a játékot, volt hozzá szerencsém gyengébb gépen és a fent említetten... mindkét esetben nagyon tetszett, bár kicsit rövid és a sztori felejthető. Akinek fontos a látvány, a hihetetlen jó fizika annak mindenképp ajánlom.

Épp harmadszorra játszom, poénból most úgy hogy senkit nem lövök le (tankok, helikopterek kivételével), max altatólövedékkel... hát nem egyszerű... viszont izgalmas :felvon:

Jó játékot.

Poison

Poison

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 740 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.01.07, 15:57

Úgy látom, ha ajánlok vmit, behal a fórum :)
Itt a köv. adag akkor :D :

Jericho (PC, X360, PS3)

Clive Barker-t kedvelőknek NAGYON ajánlott, majd' minden benne van, amiért eme írót a horror fanok szeretik. A 18+ életkor kategória mondjuk nem igazán az ijesztgetés mennyisége/minősége miatt jutott ki neki, hanem a látványvilág és tartalom, gore miatt. (A bevezető, első két rész inkább action-orientáltabb, sokan csak így az elejét kipróbálva húzták le, hogy ebben a játékban semmi komoly nincs... hát van, bőven... :D)
A fizika nem egy Halo 3, de bőven jól működik - de az ember ha csak csatázni akar, akkor van jobb választás is, a Jericho főleg a hangulat + Clive B. világa, története miatt érdekes. A grafika ott van, konzolokon vhogy jobbak voltak a színek, mint a PC-s változatban, de lehet ez még sok mindentől függ... A látványát nem reklámozza jól a progi, elég szürkén (bár nagyon élethűen) indít, amihez képest jóval pazarabb részek is vannak... A zene a abszolút témához illő, néhol kórusokkal, egyes helyen beteg dallamokkal - épp az adott rész hangulatához szabva. OST-ként is érdemes megkeresni, sötétebb történetek meséléséhez.... :P
Egy nagy negatívum van: nincs multi, pedig ordít róla a király lehetőség... (6 fős csapatot vezetünk egyszerre, szimpatizálástól/feladattól függően...) :) :aboci: :D :)

Módosította Poison: 2008.01.07, 15:59

Poison

Poison

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 740 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2007.11.07, 12:17

The Darkness rulz... ;)

Sajna csak X360-ra és PS3-ra adták még ki ha jól tudom, remélem lesz pc változat is... Akinek bejönnek a darkos témák, nézzen rá, tisztán Vampire és Holló inspirálta vmi... :rohog: (Ez a game-ben jobban érződik szvsz, mint a képregényben, amiből készült) És ez még csak az eleje... :dilis:

Max007

Max007

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1534 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.11.05, 17:42

lassan indulhatna egy hellgate london topic is, elvégre a letöltés már 40%-nál jár ;):D:D

Goraq

Goraq

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1259 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.10.15, 18:11

Szerintem lucasék nagy ostobaságot követnek el,ha nem adják ki a folytatást pcre,mivel a játék nemcsak az s.w
rajongoknak,hanem shooterrajongoknak is igencsak tetszett.

Módosította Goraq: 2007.10.15, 18:12

Turambar

Turambar

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 74 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.10.15, 17:28

Üdv!

Szeretném a ti tanácsotokat kérni!

A Bf. 2142 játékban single player- ben a kasztokhoz tarotzó fegyvereket hogyan lehet feloldani???
(nem neten akarok nyomulni, csak bosszant, hogy szinte semmit nem próbálhatok ki... a válaszokat előre is kössz!!!! :lol:
A másik:

Republic commando2??? Lesz ilyen??? A neten találtam vmi telefonra letölthető vackot, de egyik játékos oldalon nem sikerült semmit sem felfedeznem!!! :D

Thx for help!

Üdv by Turambar

Goraq

Goraq

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1259 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2007.10.09, 06:48

Koszonom,es bocs az ekezetekert sehogy se sikerul nyelvet alitanom.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]