Ugrás tartalomhoz

Fotó

FPS/TPS - általános

• Válasz írásához lépj be
1157 hozzászólás érkezett eddig

Malleus

Malleus

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 389 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.14, 23:12

Petrus:
Abszolút igazad van, csak azt felejtettem el odaírni, hogy szvsz. Én már csak ilyen realizmusfertőzött vagyok. (Mondjuk Komoly Sam nekem is bejön - szóval még én sem tudok eligazodni magamon... :D) A Splinter Cellre meg ezek szerint várhatok még egy hónapot - a demot már vagy ötvenszer kijátszottam - nem tudom, hogy bírom ki :lol:

mm2

mm2

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 33 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.14, 21:18

Haveroddal kétféle képpen is játszhatsz: vagy felmész a főszerverre (így lehet neten is), ezt jobbról a második menüpont alatt teheted meg (hogy mi a neve meg ne kérdezd :lol: ) az "Find internet games" alatt, mindezt úgy, hogy fent vagy a neten (pl. axelero). Haverral hasonló művelet után játszhatsz, csak ott a "Connect to server"-re kattintasz, és beírod az ip-címét, ebben az esetben neki kell szervert csinálni...

_Spike (NPC/NJK)

_Spike (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.02.14, 17:55

Sorry, nem olvastam bele a fórum témájába, csak kérdésem lenne, hogyan tudnék én itthonról Unreal Tournamentet játszani a neten, vagy esetleg a haverommal, akinek van egy modeme a szomszédban?
Tárcsázni kell valamit?

Köszi!

_Spike (NPC/NJK)

_Spike (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.02.14, 17:54

Sorry, nem olvastam bele a fórum témájába, csak kérdésem lenne, hogyan tudnék én itthonról Unreal Tournamentet játszani a neten, vagy esetleg a haverommal, akinek van egy modeme a szomszédban?
Tárcsázni kell valamit?

Köszi!

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4490 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.14, 17:01

Malleus:
-A Splinter-ről két dátum kering, a február volt a korábbi. Én úgy tudom, hogy február vége az aranyleméz és március vége a hivatalos megjelenés. De majd meglátjuk.
-A BloodRayne kapcsán nem tudom, mi bajod a sztorival. Előre lehetett tudni, hogy ez lesz. :D Nekem bejönnek az ilyen agybeteg dolgok (mint pl. a Serious Sam-ok), én az egyéb "művészi" és "valósághű" játékokon általában halálra szoktam unni magam. :D A BR pörög, jó véres, a külső keretrendszere is kellőképpen pofás és dinamikus (pl. tök állat, mikor egy-egy főellenfél likvidálása után bejön az a képkatalógus és a véres BR logóval lepecsételődik :D ), szóval jó. Nekem tetszik, neked nem, ennyi. :lol:

mm2

mm2

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 33 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.14, 13:52

Az Unreal2 remek :) Mondhatnám, hogy új etalon a sci-fi fps-ek terén, de nem mondom mert nem az :sor: Csak simán remek :sor: Elvileg ugyanaz az univerzum mint az UT2003 (kétszer meg is említik a tornát). Ügyes üzleti fogésként viszont kihagyták belőle a multit... ez hiba :sor: Szóval meg fog változni a véleményed :P

Zet

Zet

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 132 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.14, 09:15

mm2!!

Aszondod jo az unreal2?
az UT2003 tetszett? Mivel nem lattam még az u2-t, en eddig az UT2003-ra szavazok.
de lehet hogy jovo heten megvaltozik a velemenyem

Malleus

Malleus

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 389 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.13, 23:45

mm2:
Hát Sztem a Deus Ex 2-re még várnunk kell, akárcsak a Thief3-ra. De a jó munkához idő kell, már pedig egy Deus Ex 2 legyen is jó amikor megjelenik!

Petrus:
A SplinerCell nem csak Március 21.-étől lesz kapható? Mindegy, annál jobb, minél hamarabb! Ami a BloodRayne-t illeti ... szóval elég gagyi. Talán a játékélmény jó lehet, de a sztori, könyörgöm... A főhős egy vámpír, aki ugye félig ember - tehát összes táp+nem égeti a nap - persze emellet k*rva jó nő, ez már magától értetődő. A hölgy egy kémszervezet tagja, akik a Nácik ellen dolgoznak - igen sztori a 30-as években. Az ellenség egy bizonyos Jürgen Wolf aki okkult tárgyak bányászatával óhajtja segíteni a Führert. persze a Náciknak is akadnak robot, meg mutáns szörny katonáik, tehát a horror vonal is megvan. És persze mindez látványos akciójátékban BulletTime, meg ami kell. Tehát a BloodRayne egy háborús kémhorror-akció Mátrix-vámpírokkal. Öhhhh....

Más.
Nem tudom Thief-ezik -e valaki a környéken, de ha igen akkor hátha. Szóval az "Escape!" című pályán vagyok, és az az egyik feladat, hogy szerezzünk némi info-t Constantine-ról. Ha netalán valaki tudná, hogy a pályán belül hol a keresett info akkor írjon Plz!

mm2

mm2

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 33 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.09, 19:11

Készül a Jedi Outcast2? ;) Gyorsan végigtúrtam a Lucasarts honlapját és egy szót sem írnak róla :aboci: Viszont ha van valakinek némicske infója a Deus Ex kettőről azt is igazáb megoszthatná már' :lol:

edboy

edboy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1014 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.09, 18:56

Ez a Guru Gamer dolog nagyon a MAGUS-Ynev-Valhalla problémakörre hajaz kicsiben :lol:
Amúgy én a Gamert tartom a régi Gurunak. Legalábbis akinek a régi csapat kell, az azt veszi. Már kérdés, hogy én most nem veszek semmit...

Figyu már, ha már fps meg minden, nincs valakinek infója készülő Jedi Outcast 2 ről? Mostanában nem nagyon követem le az eseményeket... :aboci:

mm2

mm2

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 33 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.09, 18:02

Nem is tudom, hogy melyik a régi, ha nem a Gamer :aboci: Tudom, mert rovatszerkesztő voltam a Guruban, majd amikor Gamer lett abban (még a székháza is ugyanaz a Gamernek mint a régebbi Gurunak) :lol:

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4490 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.09, 16:11

A TF2-ről nem tudok bővebb infót (hidegen hagy a multiplayer), ellenben a Valve bejelentette, hogy elkezdtek egy új, single-re kihegyezett fps-t, de ennél többet nem mondanak és nem kommentálják a HalfLife 2-ről szóló pletykákat. :aboci:

Szerintem ebbe a topikba beférnek a tps-ek is, elvégre tény, hogy a Splinter Cell mellett nem lehet szó nélkül elmenni. Az is tény, hogy a játék már aranylemezen van, február végén már a boltokba kerül.
És még egy - tps - cím, amire érdemes lesz odafigyelni: Bloodrayne. Megaállat - full shoot'n'kungfu ekcsöny - vampire bloodbath - "bullet timed" hangulat! :lol: Demó az új Guru (nem a Gamer, hanem a régi-új PC-Guru) CD-n!

Malleus

Malleus

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 389 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.08, 22:53

Más téma.
Anno a Valve a half life után, amikor jött ez a "csináljunk csak multiba játszható progikat" láz (eredménye lett a Q3 és az UT), sz'al ekkor a cég bejelentette saját MultiPlayerFPS-ét a Team Fortress 2 - Brotherhood of Arms-t. Na körülbelül évek óta nem hallottam a progiról, és gyanakszom, hogy halott, de ha valaki bármit tud róla, akkor nyomban bepötyögheti.

Még Tom Clancy-hez: én már nagyon várom az új Raibow Six-et - az előzetesek alapján elég pozitív. (bár én jobban örülnék egy új Ghost Recon-nak :aboci:)

mm2

mm2

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 33 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.08, 22:20

Hááát nem tudom... Ha az UT2003 simán futott elvileg ez is rendesen fog :lol: Bár ha rendes grafikán, élvezhetően akarod futtatni ahoz jobb gép kell majd :aboci:
Ugyanaz csinálta? ;) Mondjuk az igaz, hogy mindkettőt el lehet hallgatni egy darabig (A Deus Ex főcímdala pl. mindmáig a kedvencem), viszont az külön öröm, hogy a kettőét is ugyanaz csinálja :D

Malleus

Malleus

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 389 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.08, 18:42

mm2:
hát lehet, hogy megkockáztatom. Ugyan a konfigom 633Celeron, 256Mb RAM, geforce2MX400, de hátha. (hogy ez "hátha elfut rajta...", vagy "hátha lesz jobb gépem...", azt majd az idő mondja meg...)

Amúgy azt tudtátok, hogy a Deus Ex-nek a zenéjét is azok csinálták akik az Unreal-ét? (ez tkp. kijelentés volt... :aboci:)

na üdv!

mm2

mm2

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 33 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.08, 00:42

Szerintem nem kifejezetten az előd hangulatára hajaz, de mindenképp nagyon jó :aboci: Inkább sci-fis, tehát többet kell küzdeni emberekkel, mint Skaarjok és egyéb rondaságok ellen... de azért remek :lol: Rendeteg mindent megtudhatunk magáról az unreal világról (mi az a TCP, mi az a Liandri Corporation, stb.), illetve végre a a krakterünknek is van rendes háttértörténete, amiről a történet folyamán egyre többet tudunk meg (itt semmi extra). A szereplők kellemesek lettek (aki már látta Aidát tudja miről beszélek :P ), a történet viszont nem túl eredeti... de legalább azt kidolgozták. A pályák végtelenül lineárisak (ez az ami nagyon nem tetszett), de izgalmasak, jól kidolgozottak és szépek. A küldetéseket mindig hajónkról, az Atlantisról (manapság divatos név ez az úrhajó közt :D ) kezdjük, és oda is térünk vissza.
A gépigény nem túl magas, inkánn Ram kell neki. Az én konfigomon (lsd. lejjebb ;) ) 800x600x32, max részletesség és 4-szeres érsimítás mellett tökéletesen fut (ritkán csökken csak 20 FPS alá), tehát ha az UT2003 rendesen futott ezzel sem lesz gond :D A zenét ugyanaz szerezte mint az első részben, szóval a téren nincs túl nagy változás.

A Splinter Cell meg nekem is meglesz, ezt eldöntöttem :D :D :D

Malleus

Malleus

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 389 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.07, 23:53

Üdv!

mm2:
sz'al az Unreal II. hmmm... egy kicsit dilemmában vagyok vele kapcsolatban, egyrészt a futtathatósága, (bár ha nálam UT2003 jól ment, meg a SplinterCell demo is eldöcögött, szóval...) azért csak elmenne valahogy , kíváncsi lennék néhány dologra vele kapcsolatban. Például, hogy hogy is megy a játék maga, úgyértem, egyik pálya a másik után, vagy nem lineáris, meg van-e benne az előd hangulata, milyenek a zenék, meg hasonló. Persze nem kell esszét írni, csak egy kis élménybeszámoló.

Amúgy a Splinter Cell nem egy FPS de azétr megemlítem itt, hogy ekkora király progival is rég találkoztam (mondom ezt a Demo alapján) - nem mintha nem lennék alapból Tom clancy rajongó - mind könyv, mind játékok tekintetében (tactical FPS rulez!)

Na pá!

mm2

mm2

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 33 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.07, 20:22

Huhh... a minap nekem is szerencsém volt a DOOM3 alfa verziójához :aboci: Amennyiben csak engine-reparálásokat végeznének rajta már akkor is igencsak nagyon remek játék lenne :lol: Nálam (Athlon Xp 1600+, 256DDr, GeForce4 Ti4200) 20-25 fps-t produkált, ami a lövöldözések alkalmával bizons sokszor lement 5-6 ra (1024x768-as felbontásban).
Na de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy találkoztam az Unreal2-vel, sőt! Végig is vittem ;) A DOOM3-ig ez lesz a legigényesebb fps (lehet, hogy az után is), de hogy a legszebb is, az biztos! Hmm... ki játszott már vele? Vélemények miegymás... :D

Kiado2

Kiado2

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 935 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.01.25, 21:05

Anno énis jáccottam Doom-al,szerintem nincs oylan ember,akit megkérdeznél és ne tudná,mi az a Doom :lol:
Amúgy THX Seelöwe!

A_Messor

A_Messor

Meridian

• Fórumita
  • 2927 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.24, 20:17

Malleus:
"az ilyen Quake3 nevű szennyek után"
:)!
Nemkell magyarázni! Úgy rossz ahogy van. :lol:
Cs és Dod forever!
A doomal kapcsolatban is igazad van, de szerintem ennek ellenére jó lesz a progi. Máskérdés hogy lassan rá kell kapcsolnom a gépet Paksra.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]