Ugrás tartalomhoz

Fotó

FPS/TPS - általános

• Válasz írásához lépj be
1157 hozzászólás érkezett eddig

_Seelöwe (NPC/NJK)

_Seelöwe (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.24, 17:01

Third person shooter.

Kiado2

Kiado2

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 935 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.01.24, 16:57

Mit jelent az,hogy tps?

mm2

mm2

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 33 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.01.24, 16:27

Szerintem is elég hülye kérdés :lol: A first person az amikor te az illető szemszögéből látod a dolgokat...Harry gyerekkel még nem játszottam, de szerintem az tps.

Malleus!
Ezt pont, hogy dícséretnek szántam! Az UT2003 grafikája gyönyörű (bár lényegében csak a textúraélességgel és a szép kanyarokkal emelkedik ki) még egy gyengébb konfgion is! Az az előnye minden UT, Unreal vagy UW engine-nel készült játéknak! :) Hajjaj mennyire örültem, hogy a régi S3 Triommal milyen jól futott az UT :lol:

_fakirkandur (NPC/NJK)

_fakirkandur (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.01.24, 14:44

Hali!
Hülye kérdés! :lol:
Képzeld el a Kóklert shotgunnal amint a Bagoly Berti cukrokat pusztítja! :)

Kiado2

Kiado2

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 935 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.01.24, 13:51

Hello!
Lehet,hogy hülye kérdés,de pl. a Harry Potter is fps nek számit? :lol:

Zet

Zet

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 132 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.01.24, 10:06

A doom3 a grafikai motorjaval tarol, ugye.
SZERINTEM nem sokkal szebb, mint mondjuk az ut2003, ami nalam 1024-ben abszolut csautka grafikan is megbizhatoan 60-70 fps-el megy. Ehhez kepest a domm3 demoja(igaz hogy 0.02-es verzio) 7-8 fps 640*480ban
lehet hogy annyira nem is lesz jo? Teny viszont hogy a fizika nagyon jol sikerult :lol:

Malleus

Malleus

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 389 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.01.23, 23:47

A Messor:
A Doom, és ehhez hasonló nevekkel egy doboz trágyát is el lehetne adni :). Mert amúgy is, egy ilyen névre már a bejelentés pillanatában egy rakás előrendelés érkezik - amikor még nem is tudják mi lesz a dobozban... Mindenesetre jó látni, hogy Carmack-ék újra a SinglePlayer irányba mozdulnak - az ilyen Quake3 nevű szennyek után (majd megmagyarázom...) ez mindenképp pozitív.

mm2:
Az UT-ről jut eszembe - szerintem nem gond, hogy az UT2003 nem csúcshardverre készült - legalább nálam is játszható :lol:.

A_Messor

A_Messor

Meridian

• Fórumita
  • 2927 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.23, 21:32

mm2:
"A Doom3-ról meg annyit, hogy nincs az az isten amiért az ne legyen világsiker, úgyhogy legfeljebb azt érdemes firtatni, hogy mikor jön már ki "
No az valóban 1000%-k! Eleve nagyon jó lesz szerintem, de ha esetleg "csak" messze átlagon felüli akkor is elkapkodják a népek.

mm2

mm2

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 33 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.01.23, 20:50

A ferryman révészt jelent...

Gondolom itt már sokan belemélyedtek az UT2003-ba :) Tényleg félelmetes... egy bajom van vele, nem használja ki tökéletesen a DirctX8-at (mondjuk ennek megvan az előnye is: egy GeForce 2-essel majdnem ugyanazt a látványt kapjuk mint egy 4-essel)...

A Doom3-ról meg annyit, hogy nincs az az isten amiért az ne legyen világsiker, úgyhogy legfeljebb azt érdemes firtatni, hogy mikor jön már ki :felvon:

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4220 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.13, 20:10

A Splinter Cell demót megnéztem, egyszerűen félelmetesen jó hangulata (és kinézete) van ahhoz képest, hogy mennyire nyúlfarknyi az egész (a teljes játék kb. 2%-a). Mindenkinek ajánlom kipróbálásra, és mivel Unreal Warfare "dobog" alatta, gyengébb gépeken is elég jól teljesít (akinél játszhatóan fut az UT2K3, ezzel sem lesz gondja). Az én "erőművemen" természetesen tökéletesen ment. :D

Malleus

Malleus

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 389 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.01.10, 23:43

A szabad kóborlási játékmenet egy fps-nél valami olyan lehetne, mint a Morrowind - csak hát a Stalker nem egy RPG, szóval a készítőknek meg kell dolgozniuk, habár a képek alapján nekem nagyon bejön ez az atomposztszovjet-fíling :Ordog:

Ami a mostanság készülő/hirdetett TomClancy játékokat illeti szerintem tarolni fognak - nálam mindenképp :) :D (Raven Shield / Splinter Cell)

A Doom3-ról nem is merek írni - soha nem lesz olyen gépem amin játszható lenne... :) :(

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4220 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.06, 18:54

Az a Splinter Cell engem is izgat, a látottak, olvasottak alapján izgalmas és fordulatos sztorit is kreáltak hozzá a készítők. Jó lenne, ha vmi meg tudná már szorítani a HL-t és a Max Payne-ot...
A D3 még a jövő titka, kicsit félek tőle, hogy elrontják. Ha a D2-feelinget vissza tudja majd adni, akkor nem lehet probléma, a D2-nek sem a sztori volt az erőssége. :sor:
A Stalker-ről is sokat olvastam már, de az egy kicsit fehér folt a számomra, nem tudni, mennyire lesz sikeres a szabad kóborlási játékmenet egy fps-nél.
Amit még várok, az a Serious Sam harmadik része. :D Nagy kedvencem az előző kettő, nagyon nagy (és emellett hangulatos, nem unalmas) mészárlásokat lehet lerendezni bennük és végre Mental-t is szeretném már kilyuggatni. :D

Zet

Zet

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 132 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.01.06, 15:07

A C.S. szinte potolhatatlan, de amit nagyon varok az a STALKER. Hasonlo tema, Orosz fejlesztes. A Doom3 vetelytarsanak hirdetik, latni lehet rola videot, kepeket mondjuk a PCguruban.

Es a Splinter Cell se lesz kutya.

Zet

Zet

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 132 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.01.06, 15:03

UT2003-at minek peccselni?
Amugy szerintem jobban nez ki, mint a doom3.Megvan a

Doom3 demo, az E3-as (version 0.02).
AthlonXP 1600+, Radeon8500, 512MB ram, es nehol sikerult kicsikarnom 25 FPS-t seta kozben.
Ossze vissza alligatom a videokartyat, mindig mas bugot ad. :sor: :sor: :) :sor: :D :D
De azert nem lesz rossz, ezen nagyon latszik hogy ossze van csapva, vegul is csak az e3-on kellett futnia...
de azert jo lesz

Borys

Borys

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 6 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.01.05, 11:52

Hali!

Tud valaki cd crack-et az UT2003 új patch-éhez? Felrakjuk, de keresi a cd-t, de mindegy milyet adunk neki, semmit nem fogad el!

Erithiel

Erithiel

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 137 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.01.05, 01:01

CS 2? Jobbat tudok annál... :D
http://www.natural-selection.org

-- E. :sor:

Malleus

Malleus

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 389 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.01.05, 00:00

Hi!

A Messor: Hát nézd, tőlem akár fatálkacsának is hívhatod! :D :D :sor: Csak azért írtam le, hogy tudjátok (a jószándék megvót!)

mm2: nem demo, nem is video, hanem egy pre-alpha (vagy mi) amit az id-sek nagy arccal mutogattak az E3-on. Szóval tényleg játszható meg minden, de plö pont alpha volta miatt csak csúcsvason indul el - ezért nem néztem utána :sor:.
Amúgy ki az a ferryman???

mm2

mm2

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 33 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.01.03, 18:41

Felezési időt jelent szó szerint! Ezzel az erővel ráfoghatnád a ferrymanre, hogy kompember! :felvon:
A doom3-ról meg érdemes nézegetni az IDSoftware és a komolyabb warez-oldalak honlapját, mert ott a sok infó!
Nem demó szivárgott ki, hanem egy kis video...

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]