Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

The Flashpoint Paradox, War, Son of Batman (ismertető)

• Válasz írásához lépj be
8 hozzászólás érkezett eddig

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5577 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.06.06, 00:22

Son of Batman: értem hogy szuperhősök meg minden de amit az a gyerek levágott nekem kicsit sok volt, mindenkit lever, mindent tud. Nem jött be túlságosan.

Ezért vigyorogtam, amikor Nightwing helyre tette :),

Különben a Marvel is gyárt ilyen egész estés animációs filmeket?

Sajnos. Ahogy említették, szerintem is gyengére sikeredtek. Színvonalban és hangulatban nagyon távol állnak a DC filmektől. Én inkább mondanám őket egy-egy elnyújtott epizódnak egy rajzfilm sorozatból.

Ki az első?

Batman :) . Ezt tükrözi a "bűnlajstromom" is: Year One és The Dark Knight Returns, Under The Red Hood, Gotham Knight. :)

Bulldy: az összes JL (régi és új) film közül a Flashpoint szerintem a legjobb :) - esetleg a Crisis On Two Earths közelítheti meg :).

WCB

WCB

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 443 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.06.05, 18:52

A Marveles animációs filmek nagyjából azt a színvonalat hozzák, amit elképzelsz, mikor meghallod, hogy Marveles animációs film. Teljesen nézhetőek, korrektek, de semmi extra (bár ott is lehetnek kellemes meglepetések, nálam a Next Avengers volt az, előtte nem nagyon tudtam elképzelni, hogy pár gyerekkel élvezhető filmet lehet csinálni).

Illetve mostanában pár animeszerű marvel animáció is jött, azok kicsit mások...

Baka

Baka

Elementalista

• Fórumita
  • 979 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.06.05, 18:10

Vorador:

Van pár, de minőségileg a DC adaptációk messze verik őket. Az Ultimate Avengers még egész jó, de a többin szvsz érezhető hogy inkább a fanoknak szánták őket.

Vorador

Vorador

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1455 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.06.05, 17:56

"Justin Chambers kölcsönözte hangját Flashnek (aki jó ideje, a második kedvenc DC hősöm)"

Ki az első?

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6389 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.06.05, 10:06

(OFF)Nem, a Tom&Jerry sosem volt jó. Én már gyermekkoromban is utáltam, azt sem értettem miért vicces. Nem kell emagyarázni, megpróbálta már a feleségem is, neki sem ment. :)(/OFF)

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7928 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.06.05, 09:49

A Tom & Jerry is addig volt jó, amíg nem jelentek meg a juniorok. :)

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6389 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.06.05, 09:41

Én eddig csak a War -t láttam, az egész jó volt. A Flashpoint Paradox -ra azt mondják, hogy jobb, meg kellene már néznem.

A "Batman kap maga mellé egy gyereket" felütés pedig csak egy szimpla "meh" -et vált ki belőlem.

Bulldy

auer

auer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 5153 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.06.05, 07:58

Justice League: War: Batman kimondottan szimpatikus volt a beszólásaival, jó film volt.

Son of Batman: értem hogy szuperhősök meg minden de amit az a gyerek levágott nekem kicsit sok volt, mindenkit lever, mindent tud. Nem jött be túlságosan.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6330 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.06.05, 07:11

2011 őszén a DC Comics rebootolta az 52 legfontosabb címét. Ez volt a The New 52, amiről akkoriban itt is olvashattatok. A DC fogta a számára legfontosabb 52 címet (nevet) és egy tiszta lapra újra lefektették az alapokat. A DC a képregények lapjain kívül is „támadást” indított és egységes dizájnnal új, egész estét filmek megjelenésén kezdett dolgozni. Ennek első és legfontosabb állomása a The Flashpoint Paradox című film volt.

http://lfg.hu/65713/ismerteto/the-flashpoint-paradox-war-son-of-batman-ismerteto/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]