Ugrás tartalomhoz

Fotó
* * * * * 1 Szavazat

Villámhírek – 2014.06.06.

• Válasz írásához lépj be
13 hozzászólás érkezett eddig

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4203 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.06.12, 08:08

10 éves a DTRPG, nagy árengedménnyel kapható egy csomó termékük.

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4203 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.06.08, 10:28

June Jamboree a GOG-on még kb. másfél napig: Postal-ok, Another World, Rune, Shadowgrounds, stb.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8052 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.06.07, 08:22

Veszélyes dolgok ezek a villámhírek néha. :)

Én kérek elnézést. ;)

Abdul

Abdul

Jetipásztor

• Fórumita
  • 401 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.06.07, 07:42

Nos, további tapasztalataim a Panzer General Online-ról. A játék maga...

:véreres szemekkel bukik rá az íróasztalra a melóban és horkolni kezd a játék miatti öszvissz három óra alvás miatt:

Veszélyes dolgok ezek a villámhírek néha. :)

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4203 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.06.06, 19:20

Nincs már sok hátra a Shiness c. játék KS kampányából, aki még esetleg be akarna szállni.

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4203 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.06.06, 13:57

Dehogynem, olvastam h rendőrség pont tavaly (!) májusban figyelmeztetett egy nyugdíjasklubbot hogy ne játszanak bridge-t és kanasztát mert tilos. :)!

Na, pont ennyire tudok rákoncentrálni egy-egy hírre, hogy a végén simán a saját linkem ellen kommentálok. :D
Amúgy az a tippem, hogy valaki csak heccelődött a nyugdíjasokkal, és a rendőrök névtelen bejelentés alapján mentek ki. Nem hiszem, hogy ilyesmi miatt bármikor is kiszálltak volna maguktól. De erre a hétre már eleget kutakodtam cikkekben, ha valaki akarja, nézzen utána alaposabban. ;)

Az ügy kifejezetten komolynak látszik, mert nem csak állami, hanem szövetségi törvényeket és rendelkezéseket is érint. Lásd pl. itt.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8052 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.06.06, 13:42

Dehogynem, olvastam h rendőrség pont tavaly (!) májusban figyelmeztetett egy nyugdíjasklubbot hogy ne játszanak bridge-t és kanasztát mert tilos. :)!

Na, pont ennyire tudok rákoncentrálni egy-egy hírre, hogy a végén simán a saját linkem ellen kommentálok. :D

Amúgy az a tippem, hogy valaki csak heccelődött a nyugdíjasokkal, és a rendőrök névtelen bejelentés alapján mentek ki. Nem hiszem, hogy ilyesmi miatt bármikor is kiszálltak volna maguktól. De erre a hétre már eleget kutakodtam cikkekben, ha valaki akarja, nézzen utána alaposabban. ;)

Módosította strato: 2014.06.06, 13:42

auer

auer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 5186 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.06.06, 12:56

Ez a Dél-Karolina dolog gyorsan leverte nálam a biztosítékot. Vannak nagyon elszabott amerikai törvények, de ez kivételesen tényleg idiótaság. 200 év alatt senkinek sem jutott eszébe, hogy egy tollvonással eltörölje? Vagy ennek az ősrobbanásig visszavezethető oka van, hogy ennyire nem eresztik?

Valószínűleg anno a hazárdjátékokat akarták visszaszorítani ezzel a törvénnyel. Szerintem azért nem para, mert valószínűleg senki nem tartotta és tartatta be kábé a második világháború óta.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8052 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.06.06, 12:48

Ez a Dél-Karolina dolog gyorsan leverte nálam a biztosítékot. Vannak nagyon elszabott amerikai törvények, de ez kivételesen tényleg idiótaság. 200 év alatt senkinek sem jutott eszébe, hogy egy tollvonással eltörölje? Vagy ennek az ősrobbanásig visszavezethető oka van, hogy ennyire nem eresztik?

Valószínűleg anno a hazárdjátékokat akarták visszaszorítani ezzel a törvénnyel. Szerintem azért nem para, mert valószínűleg senki nem tartotta és tartatta be kábé a második világháború óta.

Az viszont sokkal fájdalmasabb, ahogyan a törvényt most májusban módosították. Na arra nincs mentség...

Más:

Közben érkezett egy új Battlefield: Hardlines előzetes is, ami az egyjátékos módból mutat be jeleneteket. A játék októberben fog megjelenni:

https://www.youtube.com/watch?v=M56_O7a_aKQ

Módosította strato: 2014.06.06, 12:48

dekszter

dekszter

Régi fórumozó

• Szerkesztő
  • 5608 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.06.06, 11:45

Abdul

Abdul

Jetipásztor

• Fórumita
  • 401 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.06.06, 10:03

Kösz. :)

A Panzer General Online-t jelentem, kipróbáltam, másfél óra után pár meglátás:

- a legendás Panzer General sorozathoz azon kívül, hogy 2. Világháborús téma, IGOUGO-rendszerű körökre osztott játék, és hex-alapokon működik, az égvilágon semmi köze.
- a kártyás-hexes megoldás a Memoir 44-re hasonlít
- a harcrendszerben gyakorlatilag nincs szerepe a szerencsének, a szerencsefaktor inkább a kártyákból jön
- szolid, egyszerű - számomra talán kicsit túlságosan is az egyelőre -, bár jópár játékelemet, amik nyert csatákra, azokból kapott XP-re és szintlépésekre alapulnak, még nem sikerült elérni, szóval a teljes játékra még nincs rálátásom. Ilyenek pl. a légierő, a komolyabb deck-építés, és persze a PVP, amire kíváncsi vagyok, mert az AI nagyon könnyen verhető
- összességében, így első blikkre ígéretes, nekem bejött, aztán majd meglátjuk. :)
-

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4203 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.06.06, 09:17

- A Steam-en meg Stardock Weekend, 50-75% minden Stardock játékra.
- One Page Dungeon Contest 2014 győztesek és díjazottak + letöltések.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8052 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.06.06, 08:39

Német fejlesztők játékai az új Humble Weekly-ben:
https://www.humblebundle.com/weekly

Módosította strato: 2014.06.06, 08:45

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6397 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.06.06, 07:16

Új kiegészítő Pathfinderhez és az Eclipse Phase-hez; D&D Adventurer's League, új RPG-k: Nod és Urban Shadows; King Arthur a Bundle of Holdingban; E3 előtti videojátékos hírdömping (Mortal Kombat X és új Homefront bejelentés, előzetesek, megjelenési dátumok, nyílttá és ingyenessé válások, stb.); DnD Dice Masters társasjáték; Fighting Fantasy Fest szerptemberben; társasjátékot tiltó törvény Dél-Karolinában

http://lfg.hu/65703/hirek/villamhirek-2014-06-06/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]