Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Villámhírek - 2014.08.01.

• Válasz írásához lépj be
9 hozzászólás érkezett eddig

Gregorius

Gregorius

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 596 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.07, 13:58

Petrus:
Köszi az infót!

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4150 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.06, 16:04

Újabb raktár kisöprési akció (-20%/-40%) a Szukitsnál az összes WH/40K regényre, beleértve az angol kiadványokat is, aug. 10. éjfélig.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7931 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.04, 10:24

Amit a Gyűrűk Urában még viszonylag profin levezényelt a t. rendező, az a Hobbitnál egy rétestészta nyúlékonyságú, burleszkké silányított, akcióorgiával fűszerezett, bugyuta film lett (szvsz persze ez is).

Én is ilyesmire gondoltam (bár talán nem ilyen sarkosan), csak nem volt már erőm ilyen szépen megfogalmazni. :)

beornmaci

beornmaci

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 88 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.04, 10:08

... sajnos még csak jó film sem lett szvsz. Amit a Gyűrűk Urában még viszonylag profin levezényelt a t. rendező, az a Hobbitnál egy rétestészta nyúlékonyságú, burleszkké silányított, akcióorgiával fűszerezett, bugyuta film lett (szvsz persze ez is).

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7931 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.03, 20:02

Kösz a híreket, a Hobbit 3-ról eszembe jutott, hogy elfelejtettem megnézni a 2. részt. :)

Nekem valahogy minden Hobbit film kimaradt eddig. Fura számomra, hogy egy ilyen vékony mesekönyvet ennyi órára feldagasztottak. Ettől persze még lehet jó film mindegyik, de fizetni nem akaródzik érte.  :dilis:

Módosította strato: 2014.08.03, 20:03

Vorador

Vorador

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1455 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.03, 12:44

Kösz a híreket, a Hobbit 3-ról eszembe jutott, hogy elfelejtettem megnézni a 2. részt. :)

blaisec

blaisec

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 604 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.01, 08:50

Kiváncsi vagyok mit hoznak ki Stephen King (Joe Hill) fiának könyvéből, regényben pörgös, filmre szinte önmagát kináló történet volt.

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4150 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.01, 07:29

- Elindult a Daring Comics / Hellbrood című, Savage Worlds Super Powers Companion 2-alapú poszt-apok szuperhős setting Kickstarter kampánya.
- Pár napja megjelent a Steam és a GOG kínálatában a The Legends of Heroes: Trails in the Sky című, PS2/3/N-eken igen nagy sikert aratott jRPG hivatalos angol, PC-s, Windows-os kiadása (és a hírek szerint jön a két folytatás is). Aug. 5-ig kedvezményesen kapható mindkét helyen. Nagyszerű játék, már jó pár órát beleöltem, csak ajánlani tudom.

gergelykoma

gergelykoma

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 111 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.01, 07:21

Ez a Mad Max nekem elég bugyutácskának tűnik

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6332 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.01, 07:05

Éppen "olvass nyilvános helyen szerepjáték könyvet hét" van; egy számolgatós cikk a Pay What You Want modellről RPG vonatkozásban; újabb DnD infók és PHB oldalak; Assassin's Creed Unity, CoD: Advanced Warfare és Crypt of the NecroDancer előzetesek; 20 elemesre bővült a Humble Square Enix Bundle és lett egy új Transformes képregényes csomag is; Horns, Hobbit 3 és Mad Max filmelőzetesek

http://lfg.hu/66370/hirek/villamhirek-2014-08-01/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]