Ugrás tartalomhoz

Fotó

Warhammer 40K Conquest LCG

• Válasz írásához lépj be
387 hozzászólás érkezett eddig

razo

razo

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 2 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2017.01.12, 10:20

Sziasztok! Keresek eladó Warhammer 40k Conquest Warpackeket (kivéve Decree of Ruin, Boundless Hate, Deadly Salvage, What Lurks Below, Wrath of the Crusaders, The Final Gambit). Csak hiánytalan, jó állapotú szettek érdekelnek. Cserébe kp vagy Star Wars: The Force Awakens magyar nyelvű Core Set. Köszönöm!

HEszkimo

HEszkimo

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 17 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.10.23, 18:11

Sziasztok!

Pesten vannak állandó, aktív játékosok? Láttam, hogy a metagames klubban minden hónapban van verseny, ezeken mennyien szoktak lenni? Az aktív közönség inkább nő vagy csökken?

Szívesen elkezdeném a játékot, de nem akarok úgy járni, hogy egyszer csak nem lesz kivel játszani. :)

rince

rince

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 56 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.10.01, 05:37

Sziasztok,

Eladnam a gyujtemenyem: 2 core set + az elso cycle 6 packje. Csak egyben: 26k! Minden szinte zsir uj, ellenfelek hianyaban nem igazan jatszottam vele, es amikor igen, akkor is kartyavedoben. Erdeklodni privatban!

wertycal

wertycal

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 17 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.08.16, 20:46

Sziasztok!
Van valakinek eladó alapjátéka?

sotetmessias

sotetmessias

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 672 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.07.13, 16:55

Amíg Zara a bolygón van minden ellenfél plusz 1 sebet kap azon a planétán.

Fecó

Samurai84

Samurai84

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 23 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.07.12, 18:31

Szia, ez tök jó lenne, de egylőre olyan lassan fogjuk fel a lapok jelentését is hogy elmenne 3 óra mire lemenne egy forduló... Szóval még ízlelgetjük és majd ha már legalább alapszinten elvagyunk a játékon belül, akkor hoznám szóba a másokkal való játékot. 

Szóval ez a Zarathur High Sorc: Interrupt: When damage is assigned to an enemy unit at this planet, increase that damage by 1.

Ez egy unitra vonatkozik vagy többeket is érint? Én előbbire tippelek, mivel azt írja an enemy unit...

Végül választ találtam külföldi forumban, másnak is volt ilyen kérdése és ez így van, mert az 50es decklimit minimum nem vonatkoztatható a core setes pakkokra.

Zarathur képessége több unitot is sebezhet vagy csak egyet?

Egyelőre elveszünk a sok action reaction interrupt meg micsodák útvesztőjében... Remélem majd tisztul mert nem jó a képességek nélkül játszani.

Amúgy eddig nagyon tetszik, az első meccs le sem ment végig, mert felaprítottam a párom Warlordját, pedig már csak egy bármilyen bolygó hiányzott neki. Szóval lehet fordítani.

Szia, Pesten a Metagamesben szokott lenni szervezett játék minden héten. A játék FB csoportját lessétek. Egy pár játék, tapasztalt játékossal és minden helyre kerül.

Fecó

sotetmessias

sotetmessias

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 672 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.07.12, 13:09

Végül választ találtam külföldi forumban, másnak is volt ilyen kérdése és ez így van, mert az 50es decklimit minimum nem vonatkoztatható a core setes pakkokra.

Egyelőre elveszünk a sok action reaction interrupt meg micsodák útvesztőjében... Remélem majd tisztul mert nem jó a képességek nélkül játszani.

Amúgy eddig nagyon tetszik, az első meccs le sem ment végig, mert felaprítottam a párom Warlordját, pedig már csak egy bármilyen bolygó hiányzott neki. Szóval lehet fordítani.

Szia, Pesten a Metagamesben szokott lenni szervezett játék minden héten. A játék FB csoportját lessétek. Egy pár játék, tapasztalt játékossal és minden helyre kerül.

Fecó

Samurai84

Samurai84

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 23 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.07.12, 08:54

Samurai84

Samurai84

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 23 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.07.10, 19:36

Próbálunk Core Set-el kezdeni. Én Chaos+Ork kombóval nyomom, párom SM+Asta Mil.-el tolná, de neki nem jön össze az 50 lap minimum, mert az AM alappakliban kevesebb van. Ez normális?

29 alaplap+6neutrál+14 AM amit használhat (nem loyal, nem signature) Nekem ugyanez csak 15 Ork jön össze és így meg is van az 50... hiányos a doboz vagy ez direkt van így?

sotetmessias

sotetmessias

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 672 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.07.05, 16:21

Sziasztok!

Végül beszereztem a játékot, mert az Invasionhöz már nem tudtam a kiegészítőket beújítani, szóval irány a 40k világ. Lenne egy két dolog ami nem világos.

A csatánál azt írja hogy players alternating combat turns. Ez hogy működik? Ha mondjuk egy bolygónál neki van 3 egysége nekem 2, akkor mondjuk ő kezd, támadhat akár mind a 3-al vagy egyszerre csak 1-el? Után csere én jövök a 2-vel vagy

Támad 1-el, én jövök 1-el, amíg valaki el nem fogy...

Nem világos amit a learn to play ír... A command struggleban, mikor megnyerek a bolygót akkor csak a nyersanyag és a kártya az enyém nem? A battle ability az a harc során dől el hogy ki nyeri a csatát és az használhatja nem?

Helló, a combatban alapból az kezd akié az initiative, üt az egyik unitjával majd te ütsz és így tovább(felváltva). Ha mindenki elfordult, akkor jön az új combat round minden unit ready lesz és a kezdeményező player bejelenti hogy kivel vonul vissza azok haza mennek a többi marad, majd a second player is vissza vonultathat unitokat vagy nem.Ha valakik maradnak a bolygón azok tovább csatáznak utolsó vérig.

A commandban csak lapot és resurecot lehet nyerni.

Igen, aki meg nyer egy csatát a bolygón az kiválthatja a combat abilityt.

Fecó

Samurai84

Samurai84

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 23 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.07.05, 08:54

Sziasztok!

Végül beszereztem a játékot, mert az Invasionhöz már nem tudtam a kiegészítőket beújítani, szóval irány a 40k világ. Lenne egy két dolog ami nem világos.

A csatánál azt írja hogy players alternating combat turns. Ez hogy működik? Ha mondjuk egy bolygónál neki van 3 egysége nekem 2, akkor mondjuk ő kezd, támadhat akár mind a 3-al vagy egyszerre csak 1-el? Után csere én jövök a 2-vel vagy

Támad 1-el, én jövök 1-el, amíg valaki el nem fogy...

Nem világos amit a learn to play ír... A command struggleban, mikor megnyerek a bolygót akkor csak a nyersanyag és a kártya az enyém nem? A battle ability az a harc során dől el hogy ki nyeri a csatát és az használhatja nem?

Santos

Santos

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 119 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.03.29, 13:57

Hello!

Érdekelne eladó gyűjtemény. Ha valaki tud írjon. Köszi

metagame

metagame

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 402 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.02.17, 11:34

Szia nagyon is van, de főleg FB-n megy az eszmecsere:

https://www.facebook.com/groups/1514400118772332/

Serrath

Serrath

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 64 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.02.15, 17:25

sziasztok!

van-é még aktív játékos közössége eme csodának? érdeklődnék, hogy mi előnye van több core settet vásárolni, illetve van-e magyar verziója a szabályoknak?

vecktorprime

vecktorprime

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 84 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.12.09, 16:06

Sziasztok,

Kihasználatlanság miatt eladó a warhammer conquest settem,

3 core set

első warlord cycle (kivéve threat from beyond ) 

The howl of blackmore

The scourge 

Gift of etherals 

Zogwort's curse

Descendandts of Isha

Fajonként mappába rendezve (mappa ajándék ) Pesti átvételel 

keress itt vagy emailbe zobaktron@gmail.com 

Szia!

Engem érdekelne a csomag, küldtem emailt. Tedd meg, hogy akkor is írsz egy sort, ha már nem aktuális.

Köszi:

Tibi

Aktuális még? 

rhaul78

rhaul78

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 14 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.11.23, 09:29

Sziasztok,

3 core set

The howl of blackmore

The scourge 

Gift of etherals 

Zogwort's curse

Descendandts of Isha

Szia!

Engem érdekelne a csomag, küldtem emailt. Tedd meg, hogy akkor is írsz egy sort, ha már nem aktuális.

Köszi:

Tibi

zobaktron

zobaktron

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 2 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.10.20, 15:52

Sziasztok,

3 core set

The howl of blackmore

The scourge 

Gift of etherals 

Zogwort's curse

Descendandts of Isha

peloquin

peloquin

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 208 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.09.03, 15:45

Sziasztok

Eladó Warhammer Conquest 40.000 LCG
3 db Core set és a Warlord ciklus első 4 csomagja.
Egyben 30k

metagame

metagame

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 402 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.08.18, 08:19

Sziasztok - szeptember 19-én megrendezésre kerül az első hazai Conquest Nationals. Mindenkit szeretettel várunk!

Bergius

Bergius

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 1 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.07.23, 13:27

Sziasztok!

Van valakinek eladó The Scourge kiegészítője?

Köszi

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]