Ugrás tartalomhoz

Fotó
* * * * * 1 Szavazat

Társasjátékhírek – 2014. augusztus

• Válasz írásához lépj be
15 hozzászólás érkezett eddig

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8289 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.30, 21:13

Strato: bízol benne, mi? ;)

Ha már így belóbáltad, akkor igen. :buszke:

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6587 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.30, 19:04

Strato: bízol benne, mi? ;)

Bulldy

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8289 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.30, 15:14

(Nem Strato, nem lesz cikk, mert lehet, hogy még hiánypótolnom kell a D40D -hez, menedzselni kellene a D&D Basic fordítását, írnom kellene a Savage Ynev konverziót - és még munkahely is van a világon, ahol tegnap vállaltam be egy engem érdeklő, de mindenképpen plussz munkával járó feladatkört. :) )

Hé-hé-hé! Meg sem szólaltam. :)

Várjuk meg a termék megjelenését vele. ;) :P

A hosszabb komment viszont viccen kívül érdekelne. :sor:

Ha valaki ad egy tesztpéldányt, akkor nagyon szívesen játszok vele és írok összehasonlító elemzést! :D

Remélem, nem ezt szántad annak a bizonyos hosszabb kommentnek. ;)

bad_angel

bad_angel

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 891 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.30, 14:00

Zsolln08: Nekem így video alapján tetszik. Olyan coop játéknak tűnik, ami tényleg coop. Ezenkívül így család mellett, nem nagyon tudok szerepjátszani, de még mindig nagyon szeretnék, pont jó pótléknak tűnik (shadowrun very light), hogy havi egyszer haverokkal összeülve játszunk egyet és úgy érezem, hogy valami kalandot játszunk végig.
Más. Ha ezt az imperial assault mechanikát, hogy egy mesélő csapat ellenként és skirmish játékként is lehet játszani, átültettnék Descentre én nagyon boldog lennék.

flyinghair

flyinghair

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 245 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.30, 10:08

@dundee: Nyitott szemmel járom a BaordGamGeek-ek a kiadók honlapjait és a facebook-ot. :)

zsolln08

zsolln08

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 227 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.29, 15:07

Elérhető a Shadowrun: Crossfire kártyapakli építős kooperatív társas

http://boardgamegeek.com/boardgame/135382/shadowrun-crossfire

Ki mit gondol róla? Én nem tudom eldönteni (még a videók és a kommentek után sem) hogy örüljek-e neki vagy sem? 

zsolln08

zsolln08

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 227 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.28, 17:44

Köszönjük a híreket, érdekesek mint mindig! 

Az EH kiegjét annyival egészíteném ki, hogy ez az ELSŐ kieg az EH-hoz mert a Forsaken Lore igazából az alapjátékhoz tartozó lapok másik dobozban :D

Ettől függetlenül az Eh szuper és várom az Őrület hegyeinek megjelenését és hogy többet megtudjunk róla. 

dundee

dundee

Újdonsült fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 2 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2014.08.28, 16:20

Jól összeszedted köszi, de engem az érdekelne hogy mégis hol találod ezeket a híreket?

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6587 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.28, 12:31

(Nem Strato, nem lesz cikk, mert lehet, hogy még hiánypótolnom kell a D40D -hez, menedzselni kellene a D&D Basic fordítását, írnom kellene a Savage Ynev konverziót - és még munkahely is van a világon, ahol tegnap vállaltam be egy engem érdeklő, de mindenképpen plussz munkával járó feladatkört. :) )

Ha valaki ad egy tesztpéldányt, akkor nagyon szívesen játszok vele és írok összehasonlító elemzést! :D

Bulldy

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8289 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.28, 12:16

Módosította strato: 2014.08.28, 12:17

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6587 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.28, 10:33

flyinghair:

Igen, a Descent 2nd ismeretében van benne sok "I see what you did there" - jellegű rész. Ha valakit érdekel, írhatok egy hosszabb kommentet.

Összességében még mindig nagyon csábítónak tűnik ez a SW: IA, szerintem igen pöpec játék lesz belőle.

Bulldy

WCB

WCB

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 459 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.28, 10:13

@Bulldy: Találtam egy angol BGG-s listát, ahol felsorolják a szerencsés kipróbálók a Descent 2nd és a SW: IA közti mechnikaia különbségeket. Mivel én Descent-tel nem játszottam, ezért gondolom neked ez majd többet mond.

http://www.boardgamegeek.com/thread/1220455/10-difference-between-descent-and-imperial-assault

Úgy tűnik, sok mindenben visszatértnek a Doomhoz, amiből még valami nagyon jó is kisülhet.  :tex:

flyinghair

flyinghair

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 245 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.28, 09:46

@Bulldy: Találtam egy angol BGG-s listát, ahol felsorolják a szerencsés kipróbálók a Descent 2nd és a SW: IA közti mechnikaia különbségeket. Mivel én Descent-tel nem játszottam, ezért gondolom neked ez majd többet mond.

http://www.boardgamegeek.com/thread/1220455/10-difference-between-descent-and-imperial-assault

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6587 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.28, 09:37

A Star Wars: Imperial Assault nem hasonlít a Descent 2nd -höz, hanem konkrétan lehetne akár Descent 2nd: Star Wars edition is!

Ez nem hogy baj, sőt! A Descent 2nd egy nagyon jó, pörgős játék, elfogadható előkészülési idővel. Ha átemelik a kampány módot (Descent 2nd -ben alap, leírás alapján így lesz az SW:IA -ban is), illetve megkapja azt az online támogatást, amit a Descent 2nd (Quest Vault: webes felület, ahol be tudod kattintani, hogy melyik kiegészítők vannak meg, megjeleníti neked azokat a 'tile' -okat, amik ez alapján megvannak neked és rakhatsz össze pályát anélkül, hogy koptatnád a fizikai elemeket, illetve a megírt questet automatikusan a Quest Guide formátumára szerkeszti és pdf -ben nyomtathatóvá teszi.), akkor egy nagyon jó játék lesz, azoknak, akik szeretik a Star Wars világát, pedig egyenesen kötelező!

(Kicsit rágyógyúltam a Descent 2nd -re, amazonra fel sem merek menni nézelődni, mert állandóan remeg a kezem az egéren a 'Place Order' fölött. :))

Bulldy

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8289 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.28, 09:04

Szépen összeszedted. Köszi szépen!
Nekem tetszik az új, tagoltabb forma is. :sor:

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6530 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.28, 08:43

Augusztus. Túl vagyunk a Gen Con-on. Amíg a júliusi híreket főleg az európai típusú játékok töltötték ki, addig a Gen Con-nak hála most jó sok ameritrash újdonságról számolhatok be. Gyakorlatilag a Fantasy Flight Games egyedül elviszi a hátán a mostani hírcsokrot. Csapjunk is bele...

http://lfg.hu/66622/hirek/tarsasjatekhirek-2014-augusztus/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]