Ugrás tartalomhoz

Fotó
* * * * * 1 Szavazat

Villámhírek - 2014.08.29.

• Válasz írásához lépj be
13 hozzászólás érkezett eddig

galu22

galu22

A consiglieri.

• Fórumita
  • 4593 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.09.02, 09:07

http://www.bundlestars.com/all-bundles/victoria-complete-bundle/

Victoria II potom áron, 5€. Stratégáknak kötelező. Én kb. négyszeres áron vettem még, megérte úgy is :)

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7998 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.09.01, 12:56

Ja, a Darkest Dungeon volt az, köszi.

Még jobban néz ki, mint ahogy emlékeztem rá. :)

Itt egy friss cikk róla (a PAX rendezvényről):

http://www.gameinformer.com/games/darkest_dungeon/b/pc/archive/2014/09/01/cracking-under-the-pressure-of-darkest-dungeon-at-pax.aspx

Bár nekem mostanában GI minden oldala Internal Server Errort dob vissza...

Mantriel

Mantriel

Fehér Torony Mágusa

• Fórumita
  • 454 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.31, 18:11

Tavaly a BG 1-2 végigjátszása után próbát tettem az Icewind Dale első részével is, de nem jött be. :( Már az elején rosszul indított, hogy nekem kellett megalkotni az egész csapatot és nem előre kidolgozott társak csatlakoztak hozzám, akiknek van személyisége és hozzászólnak a dolgokhoz. A játékmenet pedig csupa harc volt, ami egy gyíkemberes barlangnál már olyan monoton lett, hogy abba kellett hagynom a játékot. Azt hiszem, semmi érdekes küldetéssel nem találkoztam. Sajnáltam, mert a havas környezet hangulata viszont nagyon megfogott. 

A Gibberlings3-n láttam egy modot aminél csak egy karit kell létrehoznod és a többieket a mod adja, vannak párbeszédek, az NPC-k kommentálják az eseményeket stb.

Van egy másik mod, a Sorcerers.net-en ami meg a BG2 karaktereket adja hozzá a játékhoz (Nalia a tűz ellenállós gyűrűjével, Edwin a nyakláncával stb.) és ők beszélgetnek egymás között.

Egyik mod sem változtat a tényen, hogy az IWD 1-2 tiszta hack and slash, de lehet, hogy neked tetszene a játék velük.

Módosította Mantriel: 2014.08.31, 18:12

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4184 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.31, 11:00

IWD-ben igazából tök felesleges (és uncsi) csapatot indítani, szólóban is végigtolható. :) Kétfegyveres drow/elf/half-elf rangert érdemes indítani és az aktuális, meg a várható ellenfeleket favored enemy-nek állítani. Az eleje húzósabb, persze, kell a szerencse is, de aztán kezd könnyebb lenni. Mondjuk a játék 2/3-a körül már olyan szintre jutsz, hogy nem kapsz XP-t a kill-ek túlnyomó többségéért. :)

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6455 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.31, 09:33

Igen, az IWD tiszta dungeon crawl, csak kb ugyanazzal az infinity motorral ment, mint a BG.

Én szerettem, de tényleg nagyon monoton, csak egyszer tudtam végigküzdeni magam rajta.

(Mondjuk annyira nem monoton, mint az első Dungeon Siege.)

Bulldy

Vorador

Vorador

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1456 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.31, 09:11

Tavaly a BG 1-2 végigjátszása után próbát tettem az Icewind Dale első részével is, de nem jött be. :( Már az elején rosszul indított, hogy nekem kellett megalkotni az egész csapatot és nem előre kidolgozott társak csatlakoztak hozzám, akiknek van személyisége és hozzászólnak a dolgokhoz. A játékmenet pedig csupa harc volt, ami egy gyíkemberes barlangnál már olyan monoton lett, hogy abba kellett hagynom a játékot. Azt hiszem, semmi érdekes küldetéssel nem találkoztam. Sajnáltam, mert a havas környezet hangulata viszont nagyon megfogott. 

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4184 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.31, 08:20

Ahogy az várható volt, a BG1-2 után az Icewind Dale is megkapja az Enhanced Edition ráncfelvarrást.

Vorador

Vorador

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1456 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.30, 21:38

Ja, a Darkest Dungeon volt az, köszi.

Még jobban néz ki, mint ahogy emlékeztem rá. :)

DiMalto

DiMalto

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 702 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.30, 09:45

Gauntlet jónak tűnik, de ma már, az online Diablo-klónok korszakában nem érzem annyira átütőnek. Az eredetivel viszont szívesen játszanék, remélem azt is hozzácsapják.

A Moon Hunters, meg a Darkest Dungeon vszont várós!

Ynas_Midgard

Ynas_Midgard

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1074 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.30, 09:19

Viszonylag régen volt szó egy játékról a Villámhírekben: 2D-s, oldalnézetes, egy csapatot irányítasz benne és olyan karaktereid lehetnek, mint pl. leprás. Azt hiszem, a szereplők pszichológiai állapotát is méri a játék.
Nem emlékszik valaki a címére?

Ja, Strato jól mondja, valszeg a Darkest Dungeon-re gondolsz; készülget, készülget.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7998 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.30, 08:20

Vorador!

Szerintem erre gondolsz:
http://www.darkestdungeon.com

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4622 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.30, 01:29

Ez az uj Gauntlet kifejezetten jonak tunik :)
Koszi a hireket!

/A GOG-nak meg remelem bejon az uj forma, szerintem latszik, hogy sokat melozhattak rajta. /

Vorador

Vorador

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1456 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.29, 23:22

Kösz a híreket!

Viszonylag régen volt szó egy játékról a Villámhírekben: 2D-s, oldalnézetes, egy csapatot irányítasz benne és olyan karaktereid lehetnek, mint pl. leprás. Azt hiszem, a szereplők pszichológiai állapotát is méri a játék.
Nem emlékszik valaki a címére?

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6369 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.08.29, 07:02

Ars Magica 5 a Bundle of Holdingban; megjelent a Primeval Thule; díjeső a Hillfolknak; Indie Mixtape - zeneszámok által ihletett mini-RPG gyűjtemény; az ENnie-díj győztesek; Adventurer and Troll; 4 fős co-op a Moon Huntersben és a Dragon Age: Inquisitionben; már a Steamen is találkozhatunk a F.E.A.R.-rel; bővült a Humble Jumbo Bundle 2; Gauntlet megjelenési dátum; már filmek is vannak a megújult GOG-on; Dead Men Tell No Tales társasjáték; Achtung! Cthulhu film és új Paizo termékkatalógus

http://lfg.hu/66795/hirek/villamhirek-2014-08-29/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]