Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Érkezik a végleges Wasteland 2

• Válasz írásához lépj be
10 hozzászólás érkezett eddig

Morak

Morak

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1010 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.09.26, 03:09

Petrus: Rá gondoltam. Mert egy Followered lehet Highpoolban a nem túl magas szintű, de nagyon erős mesterlövész puskával kezdő indián jányka. :)
Őt hamar kiszúrtam magamnak. Olyan kis zsötem.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7743 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.09.21, 19:47

Witcher

Na, hát ezt pont nem ide akartam. :)
Viszont akkor ON:
Ki fogja az első kedvcsináló ismertetőt írni a játékról? :felvon:

Módosította strato: 2014.09.21, 19:47

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7743 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.09.20, 23:09

Witcher 3 CE figura making of:

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4086 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.09.20, 15:09

Most első blikkre azt a nüanszot említeném, hogy sikeresen elkerülte a figyelmem, hogy van még egy follower a kezdőhelyszínen.

Melyik az? Az egyik a csaj, Angela Deth, Ace régi barátnője, a tizen-valahányas szintű bige. Van más is? Vagy később, az erődben lehet felvenni (ott még nem jártam)?

Az ásó tényleg hasznos, szinte minden pályán van olyan hely, ahol lehet használni. :)

Morak

Morak

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1010 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.09.20, 10:25

Csak annyit fűznék hozzá a hírhez, hogy minden támogatásra felajánlott Centjét megéri.
Igaz, még csak 5 órát játszottam vele, de már most magával ragadt a játék.

Egyébként igaz amit a reklámokban írnak. Lehetetlen, hogy két pontosan ugyanolyan tapasztalatot éljen át két különböző játékos. Most első blikkre azt a nüanszot említeném, hogy sikeresen elkerülte a figyelmem, hogy van még egy follower a kezdőhelyszínen.

Aztán pénzszűke miatt eladtam az ásót. Nagy hiba volt. Ti ne kövessétek el ugyanezt! ;)

Ami meglepett, hogy Seasoned fokozaton már brutálisan nehéz a játék. Fogalmam sincs mi lehet a másik kettőn. A Rookie meg nagyon alap. Lehetett volna finomabb az átmenet a nehézségi fokok között. ^^'

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4086 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.09.18, 19:46

Na, a kulcs meg is van, fel is raktam Steam-en.
Négyfős csapattal lehet indulni, minden karakter generálható és külsőleg is testre szabható. Az első helyszínen érdemes körülnézni kicsit, van még egy nő, akit fel lehet venni follower-ként és elég jó stat-jai vannak. Az első célterületen meg mindenhová érdemes benézni apróságokért (nem árt, ha van egy technikus, aki ért a robbanóanyagokhoz és a computer science-hez). A szövegek jók, sok mindenről lehet beszélgetni az NPC-kkel és lassan kezd kirajzolódni a környék is. Egyelőre ennyi láttam még csak belőle.

Petrus

Petrus

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 4086 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.09.18, 15:48

Amit eddig láttam belőle videókon, elég jó volt, nekem bejött. Én a Torment KS támogatásomon keresztül kapom majd meg a kulcsot, ami így jóval kevesebbe fog majd kerülni, mintha mindkettőt külön-külön vettem volna meg.

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4267 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.09.18, 08:41

Nem rossz. Kíváncsi vagyok, mit ad vissza az eredeti Wasteland elszállt humorából. :)

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4600 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.09.18, 07:52

Aszketa

koszi a linket, a penzkeresos referrer linked helyett viszont beraktam az erdemi cel URL-t.

/Leginkabb azert, mert a referrer linked a fifa-ra vitt. :) /

Aszketa

Aszketa

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 44 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.09.18, 07:39

Sziasztok!

Tudom, hogy ez itt nem a reklám helye, de én itt vettem meg elővételben a játékot és már csak egyet kell aludni, hogy ki is próbálhassam. De a legszebb az egészben, hogy míg a Steamen tényleg a fent említett 55 Euro körüli árakon árulják a játékot, addig a G2A-n most pl. 23 Euro:
https://www.g2a.com/wasteland-2-steam-cd-key-preorder-global.html

Módosította BePe: 2014.09.18, 08:19

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6277 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.09.18, 07:13

Szeptember 19-én jelenik meg Brian Fargo 1988-ban megjelent posztapokaliptikus szerepjátékának, a Wasteland-nek a második része. (Ez ihlette a Fallout sorozatot is.) Wasteland 2 a Steam Early Access keretein belül 2013 decembere óta elérhető és tesztelhető, az ígéretek szerint egyetlen végigjátszása ötven órán szórakoztat majd – de ha azok közé tartozunk, akik a térkép minden zegzugát bejárják, akkor lényegesen hosszabb ideig kalandozhatunk az atomháború utáni Egyesült Államok ezernyi titkot és legalább ennyi veszélyt rejtő vidékein...

http://lfg.hu/66974/hirek/erkezik-a-vegleges-wasteland-2/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]