Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Érkezik a Styx: Master of Shadows

• Válasz írásához lépj be
8 hozzászólás érkezett eddig

kabal

kabal

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1271 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.10.07, 09:46

Az első részben nagyon tetszett a dark fantasy világ, a szereplők és a szövegek. Csak a csőpályák és a rövidsége miatt nem került be a kedvenc játékaim közé.

Ynas_Midgard

Ynas_Midgard

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1105 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.10.06, 22:28

Pont ma reggel láttam a trailer-t meg az E3-as videót is; nekem szimpatikus.

Sajnos a cég másik említett játékával (Of Orcs and Men) nem játszottam, de a vélemények engem is érdekelnének.

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6815 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.10.06, 22:15

Ja, értem. Én úgy érzem amúgy, hogy te már régen eldöntötted, hogy veszel egy PS4-et valamikor, csak még győzködöd magad egy kicsit. ;)

Nem, nem, ilyen nem történt! :D

(A lelkemben egy kici kisz hobbicka fog felsóhajtani, hogy "Drááágaszágom!" ha meglátok egy PS4+Shadow of Mordor bundle pack -et... :))

Bulldy

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8632 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.10.06, 21:51

Ja, értem. Én úgy érzem amúgy, hogy te már régen eldöntötted, hogy veszel egy PS4-et valamikor, csak még győzködöd magad egy kicsit. ;)

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6815 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.10.06, 20:14

Azért mondom, mert te szoktad összerakni a villámhíreket, amiben van PS4 hír is általában és azt hittem, hogy ezt a cikket is te követted el.

Dicséret amúgy. :)

Bulldy

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8632 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.10.06, 20:04

Starto, ha véletlenül egy PS4 -et találok a karácsonyfa alatt, azért nagy mértékben te leszel a felelős! :D

Egyrészt nem tudom, hogy ezt itt és most éppen miért mondod, másrészt nem tudom eldönteni, hogy ez most dícséret vagy elmarasztalás. :D

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6815 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.10.06, 20:01

Nekem tetszik! Starto, ha véletlenül egy PS4 -et találok a karácsonyfa alatt, azért nagy mértékben te leszel a felelős! :D

Bulldy

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8632 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.10.06, 11:57

A bejelentés óta rajta tartom a fél szememet ezen a játékon (elég sok fél szemem van :D), de a videókat nézve valahogy mindig azt érzem, hogy sokkal többet is fel lehetett volna építeni erre a goblinos koncepcióra, mint egy n+1-edik lopakodós akciójátékot. Persze lehet, hogy csak a félresikerült Thief után keresem azt a játékot, ami az lehetett volna.

Egy misét megérhet, de részemről biztos, hogy nem teljes áron.
Az Of Orcs and Ment játszotta valaki? Esetleg tud pár mondatot írni arról, hogy milyen?

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6624 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.10.06, 07:18

A Cyanide október hetedikétől elérhető alkotása a stúdió 2012-es Of Orcs and Men c. programjának előzményeit mutatja be. Ez alkalommal nem Arkail, a brutális ork berzerker felett lehet átvenni az irányítást, helyette az árnyakban lopódzás mesterének, a goblin Styxnek bőrébe bújva kell majd helyt állnunk. Feladatunk, hogy behatoljunk Akenash tornyába (amelyet elfek és emberek, valamint csapdák és varázslatok tucatjai őriznek), hogy ellopjunk egy titokzatos ereklyét, aminek segítségével megtudhatjuk, hogyan és miért is születtünk a világra - és nem mellékesen csinos vagyonra tehetünk szert.

http://lfg.hu/67120/hirek/erkezik-a-styx-master-of-shadows/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]