Ugrás tartalomhoz

Fotó

Titkos Télapó játék

• Válasz írásához lépj be
29 hozzászólás érkezett eddig

Bala

Bala

Programmer of FELDB

• Moderátor
  • 3759 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.10.25, 09:36

ÚJRA TITKOS TÉLAPÓ!

Leírás:

http://www.crueltyfreepirates.com/titkos-telapo-2016/

Tavalyi élménybeszámoló:

http://www.crueltyfreepirates.com/titkos-telapo-2015-elmenybeszamolo/

Jelentkezés:

https://boardgamegeek.com/geekexchange/join/314

• Viharmadar kedvelte ezt

Bala

Bala

Programmer of FELDB

• Moderátor
  • 3759 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.01.08, 09:57

Élménybeszámoló a jövő évi kedvcsinálóhoz :)

http://www.crueltyfreepirates.com/titkos-telapo-2015-elmenybeszamolo/

zoleeka

zoleeka

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 66 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.12.02, 21:08

Nekem ma érkezett meg, köszönöm szépen, még Mikulás csomagot is kaptam meg egy nyomtatott köszöntőt! :)

RaveAir

RaveAir

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 207 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.11.26, 19:55

Amit még érdemes megnézned, az a célpontod adatlapja. Esetleg lehet valami leírás a bemutatkozás részben.

A wishlistet mindenképpen nézd meg, mert valószínűleg onnan szeretne valamit. Valamint nem árt megnézni, hogy milyen játékai vannak, nehogy valami olyant válasz, ami már meglehet neki. Illetve ez alapján talán be is tudod valamennyire lőni az ízlését.

Aztán utána érdemes neki a Titkos Télapó / Mikulás nevében üzenned. Ehhez a BGG-n be tudsz lépni a santa felhasználónévvel és a password jelszóval. (Szóval az a jelszó, hogy password.) Vagy, ha ez nem annyira szimpatikus, akkor marad az e-mailes megoldás. Itt lehet kérdezgetni a célpontodat és hasonlók.

Köszi a segítséget! Így megtaláltam. :) Csak azt vártam, hogy újabb mail-t kapjak ezzel kapcsolatban, de már aggódtam. Azt hiszem már a héten el is intézem a dolgot. :)

Ha arra gondolsz, hogy hogyan találod meg a "célpontodat", akkor a kapott üzenet linkjében vagy a Titkos Télapó 2015 Exchange-en belül van olyan, hogy Your Target. Ha már konkrétan a Télapódtól kaptál üzenetet, akkor az már rátok tartozik :D Ha egyik se, akkor nem értem a kérdést ;)

Vki megtudná mondani, hogy mikorra várható bármi info a Titkos Télapótól? Kaptam már egy mail-t tőle, de hogy hogyan tovább, azt nem tudom. Vagy legyek türelmes?

Köszi a segítséget!

aurry

aurry

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 46 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.11.26, 07:53

Köszi a segítséget! Így megtaláltam. :) Csak azt vártam, hogy újabb mail-t kapjak ezzel kapcsolatban, de már aggódtam. Azt hiszem már a héten el is intézem a dolgot. :)

Ha arra gondolsz, hogy hogyan találod meg a "célpontodat", akkor a kapott üzenet linkjében vagy a Titkos Télapó 2015 Exchange-en belül van olyan, hogy Your Target. Ha már konkrétan a Télapódtól kaptál üzenetet, akkor az már rátok tartozik :D Ha egyik se, akkor nem értem a kérdést ;)

Vki megtudná mondani, hogy mikorra várható bármi info a Titkos Télapótól? Kaptam már egy mail-t tőle, de hogy hogyan tovább, azt nem tudom. Vagy legyek türelmes?

Köszi a segítséget!

Bolem

Bolem

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 228 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.11.26, 06:09

Köszi a segítséget!

aurry

aurry

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 46 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.11.25, 14:31

Köszi a segítséget!

aurry

aurry

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 46 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.11.25, 14:31

Köszi a segítséget!

Kis_Szabo

Kis_Szabo

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 713 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.11.25, 13:37

ha nem lenne vegso hatarido akkor karacsonyra se ernenek oda a csomagok. ha tudod h van hatarido, akkor nem elotte valo nap kell nekiulni, ennyis az egesz :) jovore biztos mar meglesz!

tudom, de akkor ilyen alapon nem is kell végső határidő:)

természetesen nem lényeges, tudom, hogy az én hibám (is), a math thrade-ről is azért maradtam le, mert 7:58-kor kezdtem neki, pedig hajnal 4-kor már láttam a figyelmeztető levelet, hogy már csak pár órám van, csak utána elfelejtődött.

azért remélem, hogy idén is lesznek beszámolók.

szerintem volt egy honap legalabb jelentkezni a titkos telapora, ami eleg ido eldonteni mindenkinek akar e reszt venni vagy sem :) nem az utolso pillanaton kellene mulnia ennek

a jelek szerint egyik sem, mert valamikor szombat napközben záródott. máskor szerintem érdemes lenne pontosítani és betartani a határidőt szervezési oldalról - nyilván nem múlik semmi egy jelentkezőn. majd jövőre:)

a jelentkezős linken 11.14 péntek éjfél van, de péntek 11.13. melyik a helyes? :)

zoleeka

zoleeka

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 66 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.11.25, 11:00

Én 3 héttel ezelőtt jelentkeztem, akkor is volt beírás ide a fórumra. Kíváncsi vagyok, hogy mit kapok majd. :)

szerintem volt egy honap legalabb jelentkezni a titkos telapora, ami eleg ido eldonteni mindenkinek akar e reszt venni vagy sem :) nem az utolso pillanaton kellene mulnia ennek.

winnie

winnie

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 777 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.11.25, 08:44

tudom, de akkor ilyen alapon nem is kell végső határidő:)

természetesen nem lényeges, tudom, hogy az én hibám (is), a math thrade-ről is azért maradtam le, mert 7:58-kor kezdtem neki, pedig hajnal 4-kor már láttam a figyelmeztető levelet, hogy már csak pár órám van, csak utána elfelejtődött.

azért remélem, hogy idén is lesznek beszámolók.

szerintem volt egy honap legalabb jelentkezni a titkos telapora, ami eleg ido eldonteni mindenkinek akar e reszt venni vagy sem :) nem az utolso pillanaton kellene mulnia ennek

a jelek szerint egyik sem, mert valamikor szombat napközben záródott. máskor szerintem érdemes lenne pontosítani és betartani a határidőt szervezési oldalról - nyilván nem múlik semmi egy jelentkezőn. majd jövőre:)

a jelentkezős linken 11.14 péntek éjfél van, de péntek 11.13. melyik a helyes? :)

Kis_Szabo

Kis_Szabo

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 713 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.11.15, 10:17

Simulacrum

Simulacrum

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 572 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.11.15, 08:02

Szerencsésebb az adott dátum mellé 23:59-et írni ilyenkor és akkor nem kérdés melyik napról van szó.

winnie

winnie

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 777 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.11.14, 23:47

winnie

winnie

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 777 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.11.13, 12:10

a jelentkezős linken 11.14 péntek éjfél van, de péntek 11.13. melyik a helyes?:)

zoleeka

zoleeka

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 66 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.11.12, 11:00

Az szép. :) És mikor lesz a sorolás? :)

Jelenleg 34-en vagyunk, és a résztvevők Titkosak :) :)

Még november 14-ig lehet jelentkezni! :)

Bala

Bala

Programmer of FELDB

• Moderátor
  • 3759 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.11.03, 09:35

Jelenleg 34-en vagyunk, és a résztvevők Titkosak :) :)

Még november 14-ig lehet jelentkezni! :)

kerlac

kerlac

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 375 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.10.14, 11:57

regeltem, de meg lehet vhol nézni, hogy kik és hányan regeltek még?

Elindult a 2015-ös Titkos Télapó project! :)

Részletek:

http://www.crueltyfreepirates.com/titkos-telapo-2015/

Bala

Bala

Programmer of FELDB

• Moderátor
  • 3759 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.10.13, 08:22

Elindult a 2015-ös Titkos Télapó project! :)

Részletek:

http://www.crueltyfreepirates.com/titkos-telapo-2015/

• ninamercury kedvelte ezt

Bala

Bala

Programmer of FELDB

• Moderátor
  • 3759 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.12.18, 23:27

néhány kép a titkos télapóról, hogy tudjátok, jövő miből nem akartok kimaradni

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=4946002263684&set=pcb.596609317151654&type=1&theater

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=935830176446887&set=gm.593778660768053&type=1&theater

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=935830173113554&set=pcb.593778660768053&type=1&theater

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10203397089704037&set=pcb.596418947170691&type=1&theater

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]