Ugrás tartalomhoz

Fotó
* * * * * 1 Szavazat

Villámhírek - 2014.11.14.

• Válasz írásához lépj be
21 hozzászólás érkezett eddig

zsolln08

zsolln08

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 227 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.11.16, 11:28

Félre érthető voltam valóban. A trailerben szereplő karaktert azonosítottam be (aki egy szemüveges csaj), és őt hasonlítottam Minatohoz a teleportáló képessége miatt. Így most már tiszta szerintem mindenkinek. 

Az Overwatch movie tetszik de olyan mintha az Infinity egységeit összegyúrták volna egyszer Minatóval a Narutóból(szemüveges kis csajra gondolok) másodjára meg valami lidérccel (fekete füstös pacák) :D

Minato Naruto apja, de sebaj.

kabal

kabal

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1267 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.11.16, 04:21

Az Overwatch movie tetszik de olyan mintha az Infinity egységeit összegyúrták volna egyszer Minatóval a Narutóból(szemüveges kis csajra gondolok) másodjára meg valami lidérccel (fekete füstös pacák) :D

Minato Naruto apja, de sebaj.

cobra

cobra

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 116 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.11.16, 01:03

Megjegyzem a Fate a nem-D&D játékok listáját vezeti. Az összesített listát a D&D5 és a Pathfinder vezeti, a Fate az 5. A lista azt méri, hogy miről beszélnek a fórumokon.

Viszont azok között toronymagasan vezet. A második helyezet Savage is csak feleannyi százalékot kapott. A D&D kultuszt persze nem überelheti.

zsolln08

zsolln08

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 227 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.11.15, 15:10

Guildenstern

Guildenstern

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 322 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.11.15, 12:22

Megjegyzem a Fate a nem-D&D játékok listáját vezeti. Az összesített listát a D&D5 és a Pathfinder vezeti, a Fate az 5. A lista azt méri, hogy miről beszélnek a fórumokon.

zsolln08

zsolln08

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 227 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.11.15, 10:19

Utána olvastam a Dungeons & Deuces-nak és már érik a kipróbálás is. Ha esetleg valaki már játszott egy kört a társaságával és írna róla pár gondolatot megköszönöm.

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3349 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.11.14, 22:33

"érkezik a Neverwinter MMORPG-be is a Rise of Tiamat történetszál"
Történetszál. Az, hogy elojon egy, az osszesnel nagyobb sarkany a fold melyerol, es le kell gyakni. Ezt nevezem.

Samurai

Samurai

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 205 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.11.14, 16:06

Egy Nyugat+zombik képregényre beruháztam. Remélem nem tűnik el vele...

Módosította Samurai: 2014.11.14, 16:08

zsolln08

zsolln08

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 227 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.11.14, 15:46

Szia! 

A nap háza Nekem nagyon tetszett (az LX-IR főhősének újabb kalandja, ettől függetlenüól önállóan is élvezhető néha visszautal az LX-IR eseményeire)

Kösz a híreket!

A 398 forintos Shadowrun regények közül melyek a jobb fajták?

Vorador

Vorador

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1460 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.11.14, 15:03

Kösz a híreket!

A 398 forintos Shadowrun regények közül melyek a jobb fajták?

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8245 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.11.14, 12:51

Milyen jogi problémák?

Úgy tudom, hogy az Atarival volt egy többéves acsarkodás a DDO meg úgy általában a D&D játékjogok kapcsán, de talán itt többet is ki lehet túrni:
http://www.enworld.org/forum/showthread.php?265390-Is-there-any-D-amp-D-4th-computer-game/page16

Szerk.: lásd még:
http://www.gamasutra.com/view/news/126554/Hasbro_Reclaims_Dungeons__Dragons_Rights_From_Atari_Following_Legal_Dispute.php

Módosította strato: 2014.11.14, 12:52

Ravenheart

Ravenheart

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2870 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.11.14, 12:50

Xever, kifejtetted kicsit bővebben mi volt a bajom, szóval az inkább nem indokolt. :)

Xever

Xever

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 491 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.11.14, 12:46

A Neverwinter az az MMO, amit szeretnék szeretni, de mindig találok valamit, ami böki a csőrömet. Vagy a rendszer maga, vagy ahogy a felszereléseket kezeli, vagy hogy a ranger tizedik szintig elő nem veheti a kardjait...

Engem inkább az zavart, hogy borzasztóan lebutítottnak tűnt. A karakter specializációk olyan elhanyagolhatóak voltak, hogy kb mindegy hova osztasz nagy gond nem lesz. A skillek között is legtöbbször csak vizuálisnak tűnt a különbség. Az egész olyan volt mintha megpróbálták volna hülyebiztosra készíteni ezzel feláldozva a tényleges döntéshozást. A free-to-play betegségek sem segítettek semmmit.

Az egyetlen ami tényleg tetszett benne az a böngészőból craftolás volt.

Mondjuk valahogy 40. szint előtt hagytam abba szóval nem tudok az egész játékról véleményt alkotni de úgy voltam vele, ~40-es szintig nem győz meg a játék utánna sem fog.

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6578 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.11.14, 12:36

Jogi problémák voltak a D&D körül.

A Neverwintert mi akkor hagytuk abba, amikor már másodjára futottunk bele egy akkora bugba, ami miatt írni kellett a supportnak. Az elsőnél beragadtunk egy küldetésbe és nem tudtunk kijönni, a másodiknál eltűnt minden képesség és elosztott pont a karakterről. Szerintem ezek nem olyan pici bugok...

Milyen jogi problémák?

F2P játékokból nekem eddig a LOTRO jött be a legjobban, de a GW2 után már nagyon lassúnak érzem a játékmenetet.

Bulldy

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8245 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.11.14, 12:00

Csak egy kérdés, ha a Fate ennyire vezet a játékok között miért nincs neki fóruma az oldalon? Vagy itthon nem terjedt el igazán?

A kérdés jó, de a válasz egyszerű: nem volt még megfogalmazott igény rá eddig.

Sanctus

Sanctus

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 994 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.11.14, 11:36

Jogi problémák voltak a D&D körül.

A Neverwintert mi akkor hagytuk abba, amikor már másodjára futottunk bele egy akkora bugba, ami miatt írni kellett a supportnak. Az elsőnél beragadtunk egy küldetésbe és nem tudtunk kijönni, a másodiknál eltűnt minden képesség és elosztott pont a karakterről. Szerintem ezek nem olyan pici bugok...

cobra

cobra

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 116 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.11.14, 11:25

Csak egy kérdés, ha a Fate ennyire vezet a játékok között miért nincs neki fóruma az oldalon? Vagy itthon nem terjedt el igazán?

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6578 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.11.14, 09:28

A Neverwinter az az MMO, amit szeretnék szeretni, de mindig találok valamit, ami böki a csőrömet. Vagy a rendszer maga, vagy ahogy a felszereléseket kezeli, vagy hogy a ranger tizedik szintig elő nem veheti a kardjait...

Pedig amúgy jó játék, de én is valahogy így vagyok vele.

Jöhetne már valami jó offline szerepjáték a Neverwinter Nights nyomdokain, tisztességes grafikával (a mostani Neverwinter MMO nekem már tisztességes grafika ;) ).

Egyébként nekem érthetetlen, hogy a 3E korában volt viszonylag sok, nyomokban 3E -t tartalmazó játék (BG2, mint pre-3E, NWN1-2, ToEE, de jók voltak a konzolos BG -k is), a 4E időszakában pedig szinte semmi, pedig az a rendszer szerintem alkalmasabb volt akciódús szerepjáték készítésésre.

Na mindegy, hátha a Pillars of Eternity jó lesz.

Bulldy

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8245 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.11.14, 09:07

Team 17 Humble Weekly:
https://www.humblebundle.com/weekly

A WotC Tumblr-en is erősít:
http://dndwizards.tumblr.com/

Módosította strato: 2014.11.14, 09:28

Ravenheart

Ravenheart

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2870 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.11.14, 08:48

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]