Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Helvéczia kalandmodul-gyűjtemény és karácsonyi akció

• Válasz írásához lépj be
5 hozzászólás érkezett eddig

Radivoj

Radivoj

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1617 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.12.04, 00:06

Megnéztem, és kell nekem nyomdai minőségben is. Naná.

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6493 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.12.03, 18:59

Nálam ez a hónap híre! :hedbeng2: (Ha minden jól megy, a 13-14-i hétvégén a kezemben is lesz :hc: )

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8553 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.12.03, 10:42

Bár hangulatosnak tűnik, engem mint szerepjátékost a Helvéczia nem érintett meg igazán, viszont példaértékűnek tartom a játék hátterét. Értem ezalatt az alkotók szűnni nem látszó lelkesedést, a játékosok több szinten és fórumon folyó támogatását és az ilyen cikkeket szülő marketing munkát. Látszik, hogy sok munka és szeretet van a projektben.

A Helvéczia tényleg egyedülálló szerepjáték, de nem csak a játék egyedi világa és hangulata miatt, hanem mert a nyomdai kiadásba jutó magyar szerepjátékok egén jelenleg ezt látom az egyetlen (de mindenképp a legfényesebb) csillagnak, ami talán egy követhető példát, üzleti modellt is mutat.

Emelem kalpagom, és kívánok még sok évnyi virágzást!

Narmi

Narmi

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 246 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.12.03, 10:18

Köszönjük!:)

GothPunk

GothPunk

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 918 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.12.03, 09:37

A kalandmodul-gyűjteményt már rendelem is, még ha nem is játszunk gyakran Helvécziát, az írások olvasgatása önmagában is remek szórakozás! :)

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6585 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.12.03, 08:16

A Helvéczia szerepjáték megjelenésének első évfordulója alkalmából mindjárt többféle újdonsággal jelentkezünk. Jövő héten egy kalandíró pályázat felhívása várható, most azonban még a saját termésünkből válogatunk: azokból a kalandokból, amelyeket jómagam és kiadóm, Barta Ákos írtunk saját játékainkhoz. Terveinkhez képest késedelmet szenvedtünk, hiszen egyiket-másikat már az év első felében megígértük – de ember tervez, Isten végez, végül így alakult. Ha viszont késtünk, reméljük, hogy az eredmények mégis megnyerik más játékosok tetszését is.

http://lfg.hu/68050/hirek/helveczia-kalandmodul-gyujtemeny-es-karacsonyi-akcio/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]