Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

NoiseEHC: Fate M.A.G.U.S

• Válasz írásához lépj be
5 hozzászólás érkezett eddig

NoiseEHC

NoiseEHC

Logikarendőrség

• Fórumita
  • 836 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.10, 02:11

Hogy áll ez a projekt? Sikerült valamit előrelépni? Nekem tetszik a jó rendszer, érdekes világ összeházasítása.

Hát, elég sokat haladt a projekt, mindenhol példákkal lett bővítve, teljesen újra lett írva a mágia rendszer, és az érdekes kasztoknak is lett végre koncepciója (például harc/kardművész), de aztán elfogyott a lendület. De ami késik, nem múlik... :)

Acelpatkany

Acelpatkany

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 373 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.06.09, 07:42

Hogy áll ez a projekt? Sikerült valamit előrelépni? Nekem tetszik a jó rendszer, érdekes világ összeházasítása.

cobra

cobra

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 123 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.12.09, 14:30

A magam részéről nagyon vártam ezt a konverziót, mert a csapatunk most fog átállni SaWo-ról Fate-re és kiváncsi voltam, hogy ugyanarra az alapra a két rendszer, milyen megoldást kinál. Személyszerint kifejezetten tetszett a Fate mágiarendszere. Egyébként maga a Fate rendszer nagyon egyszerű és pörgős az alapkönyv 300 oldal, de van egy 50 oldalas Accelerated változata is - ezutobbinak egész jó magyar forditása van fent a neten.- egyébként mindkettő ingyenesen van a kiadó oldalán.

Avangion

Avangion

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 459 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.12.08, 14:54

KLM: ha egyenlő arányban oszlanak el az értékek, akkor igen. :)

Bulldynak én is gratulálok. :)

Noise: ha lesz letisztázott/bővített változat esetleg, szívesen olvasnám.

KLM

KLM

Ős fórumozó

• Fórumita
  • 12501 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.12.08, 11:18

Bulldynak gratulálok.

Avangion: Hát, ha a Fudge kockán van +(1), 0 és -1, akkor az ugye effektive k3 :)
http://www.chuck-a-con.net/Dice%20-%20FUDGEDiceWizard.jpg

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6623 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.12.08, 08:11

MAGUS szerepjáték fejlesztő verseny(ecske) - Ez a pályamű a többiektől eltérő megközelítést választott a MAGUS életérzés megragadására, és ez a legzseniálisabb, ezt elfogultság nélkül állíthatom. Ja nem, jobban belegondoltam, és lehet, hogy csak azért érzem így, mert én írtam. Emiatt majd próbálok inkább a készítés hátteréből felvillantani valamit az értékelésemben, és reménykedem, nem fog majd túlságosan magyarázkodásnak hatni.

http://lfg.hu/68081/rpg/rpg-fejlesztes/noiseehc-fate-magus/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]