Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Imperial Settlers - társasjáték ismertető

• Válasz írásához lépj be
3 hozzászólás érkezett eddig

flyinghair

flyinghair

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 244 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.12.11, 10:47

Igen tényleg összetettebb mint a 7 Csoda, és hosszabb is, de nekem is eszembe szokott jutni a 7 Csoda, két dolog miatt:

1. A lapok háromféle felhasználása (leépíted, beépíted eldobod) miatt.
2. A kártyák különböző helyszíneket jelenítenek meg, amivel egy birodalmat építesz.

Desrix

Desrix

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 541 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.12.11, 10:40

Köszi az ismertetőt, nagyon jó lett! Előbbre is került a wishlistemen. ;)

Összetettségében azért a 7 Csodától feljebb helyezkedik el egy képzeletbeli dobogón, ráadásul ott a draftolás miatt nagyobb az interakció is. Alapjait tekintve komplexebb, gondolkodósabb, de a párhuzam persze attól még jó. 

bahon

bahon

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 91 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.12.11, 08:59

Ezek alapján engem kicsit a 7 csodára emlékeztet, csak itt meg is kapjuk a nyersanyagokat.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6266 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2014.12.11, 08:13

Nem játszok számítógépes játékokkal - egyszerűen nem kötnek le hosszú távon, és stílustól függetlenül nagyon hamar rájuk unok. Nagyjából két kezemen meg tudom számolni azokat a játékokat, amiket végigvittem. Már gyerekkoromban sem tudtam túl sokáig játszani egy játékkal, hármat leszámítva: Warcraft, SimFarm és a Settlers. Ez utóbbit különösen élveztem. Órákig tudtam örülni az épülő birodalmamban fel-le járkáló mókás kis embereknek, és bár nem mindig értettem mi történik pontosan, vagy mit miért csinálok, de azért összességében működött a virtuális kis ország.

http://lfg.hu/67669/ismerteto/imperial-settlers-tarsasjatek-ismerteto/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]