Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

LFX évértékelő

• Válasz írásához lépj be
12 hozzászólás érkezett eddig

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8534 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.01.13, 14:05

Nehogy magadra vedd strato. Az én készülékemben van a hiba, bár annak ellenére, hogy ezzel tisztában vagyok, változni ez nem nagyon fog.

(meló közben ránézek a fórumra, de blogokat, g+ oldalakat olvasni csak valamikor este 10 után lenne időm, akkor meg már nem szoktam)

Igazából csak megragadtam az alkalmat, hogy ezeket a működési/szerveződési infókat elmondjam, mert talán ritkán hangzik el és nem is mindenkinek egyértelmű. Abból a szempontból "bűnös" vagyok, hogy Urban átdobott egy kisebb méretű labdát az egyik FN-lel kapcsolatban, csak én nem dobtam aztán tovább. Részemről OFF vége.

auer

auer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 5245 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.01.13, 14:02

(OFF)

BTW tudomásom van egy Star Wars versenyről is, és remélem, hogy Auer időben küld róla anyagot, amit lehozhatunk. Ha nem, akkor most szóltam: akit érdekel, nézzen utána. ;)

A naptárban bent vagyunk az cikk/hír meg elvileg folyamatban - nem én vagyok a PR felelős beleugatni meg nem akarok

(/OFF)

galu22

galu22

A consiglieri.

• Fórumita
  • 5069 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.01.13, 13:36

Ha jól emlékszem, az LFG-re végül nem szivárgott át a Füles nélkül találkozók híre. Beharangozó írást emlékeim szerint nem kaptunk róla, és bár Urban utalt rá nekem valamelyiknél, hogy minden paraméter adott a G+-os kiírásban egy LFG cikkhez, valahogy mindig elkallódott az ügy (vagy én nem kapcsoltam elég gyorsan/értem rá cikket írni, vagy a paraméterek változtak menet közben, vagy ez mind együtt).
Bár én magam sok LFG-n kívüli közösségben jelen vagyok, nem tudok (és nem is mindig akarok) minden infót átsugározni köztük. Néha fel tudok venni és tudok támogatni felbukkanó ötleteket, kezdeményezéseket önerőből, magamtól is, de erre nem mindig van kapacitásom.

Nehogy magadra vedd strato. Az én készülékemben van a hiba, bár annak ellenére, hogy ezzel tisztában vagyok, változni ez nem nagyon fog.
(meló közben ránézek a fórumra, de blogokat, g+ oldalakat olvasni csak valamikor este 10 után lenne időm, akkor meg már nem szoktam)

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8534 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.01.13, 13:11

Ezekről a minitalálkozókról lehet tudni valamit, vagy csak LFX-tagok részére szerveződnek?

Ha jól emlékszem, az LFG-re végül nem szivárgott át a Füles nélkül találkozók híre. Beharangozó írást emlékeim szerint nem kaptunk róla, és bár Urban utalt rá nekem valamelyiknél, hogy minden paraméter adott a G+-os kiírásban egy LFG cikkhez, valahogy mindig elkallódott az ügy (vagy én nem kapcsoltam elég gyorsan/értem rá cikket írni, vagy a paraméterek változtak menet közben, vagy ez mind együtt).

Bár én magam sok LFG-n kívüli közösségben jelen vagyok, nem tudok (és nem is mindig akarok) minden infót átsugározni köztük. Néha fel tudok venni és tudok támogatni felbukkanó ötleteket, kezdeményezéseket önerőből, magamtól is, de erre nem mindig van kapacitásom.

Ha bárki hasonló rendezvény szervezésére adja a fejét, és szeretné, hogy az LFG is hírt adjon róla, az segítsen nekünk annyival, hogy küld egy összeszedett, rendesen megfogalmazott beharangozó cikket a novella_KUKAC_rpg.hu címre, és ha menet közben változás áll be, arról is küldjön értesítést, hogy javítani tudjuk.

A cikkektől függetlenül az LFG-s naptárba elvileg bárki vehet fel új elemet, szóval buzdítanék minden szervezőt, hogyha beharangozó cikket nem is küld, oda azért vezesse be a rendezvényét. ;)

BTW tudomásom van egy Star Wars versenyről is, és remélem, hogy Auer időben küld róla anyagot, amit lehozhatunk. Ha nem, akkor most szóltam: akit érdekel, nézzen utána. ;)

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6775 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.01.13, 11:50

Én, bár nem foglalkozok az LFX -el (főleg azért, mert az este definíciója eltérő nekem és az elefikszezők nagyrészének: nekik 18.00 után kezdődik az este, nekem 22.00 után :) ), de emlékszem, hogy volt offline találkozó meghirdetve.

Bulldy

galu22

galu22

A consiglieri.

• Fórumita
  • 5069 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.01.13, 09:26

galu22: mindhármat hirdettem "külsősöknek" is, nem kaptál róla értesítőt? Amúgy mire vagy kíváncsi?

Most visszakeresetem az előző LFX-es cikket, az még az indulás utáni visszatekintő (a lasers&feelings fordítással), de abban sincs említve.

Megnéztem volna, hogy milyen játékok vannak, hol a rendezvény, ilyesmi.

Mindegy, biztos csak nekem maradt ki. (a sz.r gmail egyébként két KaTá-s levelet is spam-be rakott, lehet ez a kulcs)

A kezdeményezéshez egyébként gratulálok :)

Urban

Urban

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1557 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.01.13, 09:03

galu22: mindhármat hirdettem "külsősöknek" is, nem kaptál róla értesítőt? Amúgy mire vagy kíváncsi?

galu22

galu22

A consiglieri.

• Fórumita
  • 5069 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.01.13, 07:47

Ennek ellenére, vagy pontosabban emellett szerveztünk három minitalálkozót is „LFX Füles nélkül” címmel. Itt a Véletlen Találkozásokon már meghonosodott formátumot alkalmaztuk, nem versenyt hirdettünk, hanem többféle kipróbálható játéklehetőséget.

Ezekről a minitalálkozókról lehet tudni valamit, vagy csak LFX-tagok részére szerveződnek?

Aztlan

Aztlan

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 221 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.01.12, 22:01

Üdvöz!

Emlékezetem szerint azért akadnak (főleg mostanság) játéktesztek is.
Személy szerint a Betyáros nevezésre ugrottam is (mer' épp akkor néztem hasonló hangulatú filmeket, oszt bennem vót a "virtus"), de... kacifántok történtek az időmmel, s nem sikeredett a teszten részt venni.
Megoszt... folyik ám egy házi alkotás tesztelése is (amiből szintén jól kimaradtam - aza fránya Idő ugyi), de legalább még nagyon az elejin tart a készítője, így lehet hogy sikeredik megtekinteni legalább a "béta-tesztet", mielőtt kihozza az elkészült rendszert. Vagy nem. Meglássuk a Zidő mit pörget majd.

Ja. Köff Apu a ollózásos írást. :bravo: :sor:

Békesség!

Aldor_a_harcias

Aldor_a_harcias

Birodalmi Parancsnok

• Fórumita
  • 315 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.01.12, 21:20

Nagyon hasznos cikk! Köszönjük!!!

Narmor

Narmor

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1367 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.01.12, 17:40

Az LFX remek dolog. Sajnos az utóbbi hónapokban sokkal kevésbé tudtam jelen lenni, mint szerettem volna (kb. semennyire), de azt hiszem ezen a héten végre visszatérek. :D Amúgy csak szuperlatívuszokban tudok beszélni a közösségről, meg az ott játszott játékokról. :)

szolo

szolo

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 7 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.01.12, 11:42

Remek cikk lett, gratulálok!

Nem is értem, hogy ha olyan sok ember írogat játékokat ahogy azt az LFG-s versenyekből látjuk, hogy-hogy nem jelennek meg ezen a platformon a szerzők kipróbálni a játékukat mielőtt közreadják. Nagyrészt sokat próbált veteránokból álló, számukra ismeretlen társaság az LFX közössége, akik mindig kaphatóak valami újra - a megszokott bandán kísérletezés okozta csőlátás legjobb ellenszerei egy játék tesztelésekor!

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6583 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.01.12, 08:17

Egy évvel ezelőtt, 2014. január 9-én, az LFG.HU támogatásával nyitotta meg kapuit az LFX – Innovatív, Kölcsönösségen alapuló Szerepjáték" közösség a Google Plus-on. A nyár elején már írtam egy, az első félévünk tevékenységét összefoglaló cikket, érdemes lehet felelevenítésként újraolvasni, mert az ott leírtak nagy részét a mai napig érvényesnek tartom. Az alábbiakban az éves tanulságokra, összegzésre koncentrálok.

http://lfg.hu/68537/ismerteto/lfx-evertekelo/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]