Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Call of Cthulhu kalandmorzsák 3.

• Válasz írásához lépj be
5 hozzászólás érkezett eddig

pierredelacroix

pierredelacroix

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 631 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.07, 16:10

CoC-ot ugyan még sohasem játszottunk, de a "fekete mágusok csalnak egy szerencsejátékon" elemet lehet, hogy beépítem, amikor legközelebb én mesélek.

Ha ez tetszik, akkor nézz el a CoC-fórumba, ahol most linkeltem egy másik különös varázslatot Dél-Afrikából. :)

pierredelacroix

pierredelacroix

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 631 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.04, 17:44

Egen :) Amúgy ez a szöveg már sokkal jobb, mint amit elõször olvastam tõled, szóval látszik a fejlõdés.
De hogy érdemben is hozzászóljak a cikkhez, nekem a harmadik sztori tetszik a legjobban. CoC-ot ugyan még sohasem játszottunk, de a "fekete mágusok csalnak egy szerencsejátékon" elemet lehet, hogy beépítem, amikor legközelebb én mesélek.

(OFF)Köszönöm, de az érdem inkább az LFG.hu szerkesztőié ebben az esetben.(/OFF)

telge

telge

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 22 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.04, 17:13

Egen :) Amúgy ez a szöveg már sokkal jobb, mint amit elõször olvastam tõled, szóval látszik a fejlõdés.
De hogy érdemben is hozzászóljak a cikkhez, nekem a harmadik sztori tetszik a legjobban. CoC-ot ugyan még sohasem játszottunk, de a "fekete mágusok csalnak egy szerencsejátékon" elemet lehet, hogy beépítem, amikor legközelebb én mesélek.

pierredelacroix

pierredelacroix

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 631 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.04, 08:17

A Fekete-tenger északi partvidéke Ukrajnához és Oroszországhoz tartozik. Nem lehet, hogy délit akartál írni?

Mármint Törökország északi, Fekete-tengeri partvidéke, amit ott "északi Fekete-tengernek" hívnak - a Kaukázus felé eső rész, Ankarától nyugatra, ami a törököknek lényegében északra-északnyugatra van, de inkább északra.

Amúgy tényleg félreérthetően fogalmaztam. :)

telge

telge

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 22 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.04, 07:22

A Fekete-tenger északi partvidéke Ukrajnához és Oroszországhoz tartozik. Nem lehet, hogy délit akartál írni?

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6440 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.04, 07:15

Öt holttestet ásott ki a sírból bűntársaival egy szerzetes Thaiföld észak-keleti részén. A holttestek koponyáit levágták, majd fekete mágia szertartásokon használták fel. ’A lottószámokat akartuk megtudni’ - védekezett a szerzetes, miután a rendőrség letartóztatta. Thaiföldön nem ritka, hogy feketemágia szertartásokon próbálják meg előre kitalálni, hogy melyek lesznek a nyerőszámok.

http://lfg.hu/73547/meseloknek/call-of-cthulhu-kalandmorzsak-3/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]