Ugrás tartalomhoz

Fotó
* * * * * 1 Szavazat

Villámhírek - 2015.05.15.

• Válasz írásához lépj be
10 hozzászólás érkezett eddig

KLM

KLM

Ős fórumozó

• Fórumita
  • 11628 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.18, 13:09

Mint a legtöbb cikkírónak, nekem is segít, turbózza a lelkesedésemet, ha kapok visszajelzést a munkámról, akár csak egy "köszönöm" formájában. Ebben mondjuk rád mindig támaszkodhattam, így köszi az eddigieket és ezt a mostanit is. :) :sor:

Na, ezért is nyomtam egy lájkot - ezt mások is megtehetik.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8137 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.18, 10:08

"10 nap múlva lesz amúgy a sorozat három éves, szóval a jövő heti felvonás összeállításakor majd megiszom egy pohár pezsgőt. :D"

Sokszor már egyetlen cikk megírását is ellustálkodja az ember, szóval nagy kitartás kell egy cikksorozathoz, pláne ha az már 3 éve megy - gratulálok! Soha ne hagyd abba! :) Szerintem nem csak nekem nagyon hasznos, biztos minden olvasó talált már benne valami érdekességet.

Nem mondom, volt már többször is olyan, hogy egyáltalán nem volt kedvem foglalkozni a soron következő cikkel, de olyan is, hogy szimplán kiment a fejemből csütörtökön, hogy nekem felelősségem van másnapra. :) Sokszor inkább előre dolgozom már a hét elejétől kezdve, ha van rá időm és van anyag, amiből lehet is, hogy csütörtökön már csak az utolsó simításokat kelljen elvégezni.

Mint a legtöbb cikkírónak, nekem is segít, turbózza a lelkesedésemet, ha kapok visszajelzést a munkámról, akár csak egy "köszönöm" formájában. Ebben mondjuk rád mindig támaszkodhattam, így köszi az eddigieket és ezt a mostanit is. :) :sor:

Vorador

Vorador

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1460 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.18, 09:31

"10 nap múlva lesz amúgy a sorozat három éves, szóval a jövő heti felvonás összeállításakor majd megiszom egy pohár pezsgőt. :D"

Sokszor már egyetlen cikk megírását is ellustálkodja az ember, szóval nagy kitartás kell egy cikksorozathoz, pláne ha az már 3 éve megy - gratulálok! Soha ne hagyd abba! :) Szerintem nem csak nekem nagyon hasznos, biztos minden olvasó talált már benne valami érdekességet.

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6554 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.16, 09:45

Inkább a GPU lesz a lényeg.

Nekem pl. a GW2 a régi gépemen sokáig tölt, de szép. (A cpu nem túl erős, de a gpu igen.)

Vagy venni kell egy nextgen konzolt. :)

Bulldy

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3347 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.16, 08:01

chomy: igen. Vegre egy intro, ami nem csak latvanyos meg jol koreografalt akciot tartalmaz (ilyet mar sokat lattunk), hanem mocskosul hangulatos is. :)

Remelem, le lehet majd huzni annyira a grafikai beallitasokat, hogy 2.5 GHz CPU-n, 4 GB RAM-mal is turhetoen muzsikaljon. :aboci: Ebben a videoban pl. eleg sok allithato grafikai beallitast mutatnak:

nornwarrior

nornwarrior

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 278 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.16, 07:34

Clichéa tetszik, a Dc-s csapat se rossz. Bár Firestorm nem ennyire idős. a szereplővel mellényúltak. pathfinder: rulez.
szóval nem rossz ez a felhozatal.(már megint)

chomy

chomy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2005 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.16, 07:30

Noc: szerintem hátborzongató. A szó legjobb értelmében. :)

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3347 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.15, 21:38

Hm, ez a Witcher III intro alighanem az egyik legjobb jatek elozetes, amit valaha lattam.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8137 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.15, 10:25

Szívesen, mint mindig. :)

10 nap múlva lesz amúgy a sorozat három éves, szóval a jövő heti felvonás összeállításakor majd megiszom egy pohár pezsgőt. :D

Van itt egy mai hír is, ami az LFG olvasóit érdekelheti - Divinity: Original Sin - Enhanced Edition:

Az Amazonál most ingyen adják a Sorcery! (Kaland Játék Varázslat) harmadik fejezetét Androidra:

A Humble Weekly Bundle-ben pedig RPG játékok vannak most:
https://www.humblebundle.com/weekly
De a rendes HB-re is érdemes egy pillantást vetni (Paradox játékok):
https://www.humblebundle.com/

Módosította strato: 2015.05.15, 10:37

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4639 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.15, 09:00

Koszonet az osszefoglaloert!

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6469 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.15, 08:03

Megjelent a Pathfinder Unchained; TS Luikart (Warhammer 2E, Dark Heresy) leigazolt a Cubicle 7-hez; már apható a Lone Wolf Adventure Game pdf változata; Witcher cinematic videó a magyar Digictől; Assassin's Creed Syndicate előzetesek; a klisék birodalmának térképe; DC's Legends of Tomorrow és True Detective sorozat előzetes; LEGO alkotások Star Wars és DnD témában; Rózsák háborúja és Trónok harca összehasonlítás

http://lfg.hu/73667/hirek/villamhirek-2015-05-15/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]