Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Megjelent a The Witcher 3

• Válasz írásához lépj be
11 hozzászólás érkezett eddig

beornmaci

beornmaci

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 90 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.08, 13:02

Ha nem töltesz be mentést, akkor a bevezető pálya után a nilfgaardi tábornokkal beszélgetve, a neki adott válaszokkal adhatod meg, hogy mi is történt az előző részben.

SPOILER
én pl. (mivel nem találtam meg a kiscsillió állásmentés közül, amit be akartam tölteni) azt feleltem, hogy életben hagytam a 2. rész főellenfelét, az orgyilkos witchert, akivel azután pár mission erejéig össze is futottam a gammában :)

Sith

Sith

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 160 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.08, 10:26

A 3. Részben találkozhatsz a 2. Rész túlélőivel... attól függ persze nálad ki maradt életben

Serrath

Serrath

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 66 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.21, 14:00

ez a hűség anarion :D

anarion

anarion

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 802 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.21, 11:49

Végigjátszottam az első és a második részt is, és elvileg átvittem az első rész mentéseit a másodikba, de nem éreztem, hogy lett volna különösebb hatásuk a játékra vagy a karakterre. Megvannak a 2. rész mentései is, de nem tudom, miért lesz jó, ha átviszem a 3-ra is. 

A harmadik résszel jómagam is várok 1-1,5 évet, és csak azután vágok bele. Addig veszek egy nagyobb kapacitású laptopot, mert ahogy elnézem, a mostani Core i5 a 4MB RAM-al még a minumum követelményeket sem nagyon teljesíti. (vicces, de eddig mindig azért és akkor cseréltem a laptopjaimat erősebbre, hogy az aktuális Witcher verzióval tudjak játszani). :)

Karmazsin

Karmazsin

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 34 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.21, 11:02

Az előző részekkel való tapasztalatom alapján ennél is megéri várni a játékkal fél-1 évet, addigra elkészülnek a hivatalos hibajavítások és mod-ok, amikkel már élvezetesen tudok játszani.
Legalábbis az én ízlésem szerint.
(pl. 1. részben az eredetiben újratermelődő mocsárbeli kokatrice-ek helyett witcher világhoz hűbb szörnybeállításokkal. Vagy a 2. részben a szörnyek felerősítése, hogy szükséges legyen a teljes eszköztár pl. pengeolajok használata, ne lehessen minden ellenfelet egy karddal egyszerűen levágni.)

chomy

chomy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2004 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.20, 09:30

Az 1-hez szerencsére van egy tökéletes mentésem (második végigjátszás volt), így volt a 2-höz kiindulási alapom. :)

A 2-t is kétszer toltam le, de egyikkel sem voltam elégedett (ráadásul az első mentése el is veszett). A történet felelevenítésére, felvezetésnek jó lesz ez... ha eddig vártam a 3-ra, ~1-2 hetet még kibírok. Már kb. a sztori felénél járok, így harmadszorra azért már gyorsan lehet vele haladni.

A terv az, hogy

Spoiler

Ravenheart

Ravenheart

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2870 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.20, 07:57

@strato: Felajánl ilyet új játék indításakor, de nem néztem meg mit tud. Ettől függetlenül nekiálltam végigtolni Witcher 1-től a szériát. :D

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8136 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.19, 22:28

Örülök, ha egyszer eljutok odáig, hogy végigjátszam a második részt (az első egy éve vár arra, hogy folytassam). :)
Amúgy, ha jól tudom, nem kell csak azért végigjátszani a második részt, hogy a döntéseket átvidd a hármasba, ugyanis az elején meg lehet adni, hogy mely döntések szerint kívánod kezdeni a sztorit. Mondjuk nagyon nem néztem utána, de lehet, hogy ez csak a konzol verziókban van benne...

chomy

chomy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2004 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.19, 18:06

Na, akkor most végigtoljuk mégegyszer a 2-t, ~optimális végkimenetellel, aztán jöhet. :)

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8136 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.19, 12:57

Ha valakinek kikérő kellene a melóból, hogy játszhasson a játékkal:

https://twitter.com/lfghu/status/600630305368735746

:D

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8136 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.19, 09:09

Launch Trailer:

Mondjuk, ha valaki jót akar, inkább a múltheti Villámhírekben lévő Digic videót nézze meg. Fanságtól függetlenül.  ;)

Módosította strato: 2015.05.19, 09:10

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6469 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.05.19, 06:50

Május tizenkilencedikén megjelent a The Witcher 3: Wild Hunt. Az alkotást PS4-re Xbox One-ra és PC-re adták ki. Az új részben a játéktér közel harmincötszöröse a The Witcher 2-ben bejárhatónak, és három és félszer nagyobb, mint a sárkányoktól és polgárháborútól szenvedő Skyrim területe. Természetesen egy ekkora vidéken mindig történik valami, így a megszokottnál jóval több küldetés, feladat és véletlen találkozás fogja színesíteni kalandjainkat. A nagyszerű grafikájú játék alá viszont nem árt egy erős számítógép.

http://lfg.hu/73710/hirek/megjelent-a-the-witcher-3/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]