Ugrás tartalomhoz

Fotó
* * * * * 1 Szavazat

X-Men történelem #10: Rozsomák vs. Rozsomák (II. menet)

• Válasz írásához lépj be
7 hozzászólás érkezett eddig

Malitia

Malitia

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 355 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.23, 17:09

Ha esetleg valakit érdekelne (és eléggé tud angolul):

http://www.rachelandmiles.com/xmen/?p=4140

(Rachel and Miles X-Plain the X-Men podcast szerepjátékozós különkiadás.)

Módosította Malitia: 2015.06.23, 17:11

Glowface

Glowface

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2966 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.11, 19:43

Rozsomák király.

Malitia

Malitia

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 355 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.11, 06:17

Írtam mi apropóján került elő az a kép. Amúgy amim még megvan az akkori gyűjtésből: Deadpool, Loki és Thor; és rémlik hogy volt még legalább Superman is de azt a képet valahol elhagytam.

Amúgy pedig (Deadpool kills the Marvel universe)

És persze a negyedik falat is gyilkolja de azt már meg sem említik mert Deadpool. :3

jclayton

jclayton

szótlan szemtanú

• Fórumita
  • 407 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.10, 21:52

Malitia képe valamelyik karácsonyi különkiadásból van (ahol Pókember egy torta társaságában Rozsomákkal együtt próbál meg kiütni egy télapórobotot - nem túl emlékezetes történet szerintem).

Amúgy pedig (Deadpool kills the Marvel universe):

661569-tumblr_mb6ftrip8h1qzsy35o1_500.pn

Vorador

Vorador

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1460 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.10, 07:44

Az 5-ös ponthoz kapcsolódóan, volt az a rész, amikor az Alpha Flighttal közösen kergetik Wendigót, és Snowbird átváltozott rozsomákká. Ettől bár nagyot hentelt, de közben majdnem elvesztette a kapcsolatot az emberi mivoltával, és egyedül Rozsi volt képes visszadumálni belé az emberi intelligenciát, miközben a következő megy át az agyán: "I ain't good at talkin'. Every instinct in me wants to fight her to prove my own strength an' superiority by smashin' her into submission. But that's the wrong way. I can't, I won't do that."

Öröm látni, amikor valaki ilyen tájékozott Claremont munkásságában. :)

Malitia

Malitia

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 355 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.09, 09:55

THE BEST THERE IS!

http://i.imgur.com/wLkjtMD.jpg

(Nem tudom miből van. Úgy fél évvel ezelőtt egy fórumon játszottunk "mondj szuperhőst/gonoszt aki tud főzni"-t és akkor került elő.)

horadrian

horadrian

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 626 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.09, 09:15

Az 5-ös ponthoz kapcsolódóan, volt az a rész, amikor az Alpha Flighttal közösen kergetik Wendigót, és Snowbird átváltozott rozsomákká. Ettől bár nagyot hentelt, de közben majdnem elvesztette a kapcsolatot az emberi mivoltával, és egyedül Rozsi volt képes visszadumálni belé az emberi intelligenciát, miközben a következő megy át az agyán: "I ain't good at talkin'. Every instinct in me wants to fight her to prove my own strength an' superiority by smashin' her into submission. But that's the wrong way. I can't, I won't do that."

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6622 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.09, 07:01

Az előző részben bemutattam Rozsomák szuperképességeinek eltérő ábrázolását Chris Claremont és az őt követő korszak esetében. Ezúttal egy vegyesebb témájú összeállítással folytatom az elemzést. Szó lesz harci taktikáról, a Berserker Rage-ről, másodpéldányokról, nőcsábításról és az emlékekről is.

http://lfg.hu/73838/ismerteto/x-men-tortenelem-10-rozsomak-vs-rozsomak-ii-menet/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]