Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Rongy Kölyök (SavageRun modul)

• Válasz írásához lépj be
5 hozzászólás érkezett eddig

DiMalto

DiMalto

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 724 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.11, 08:08

DiMalto: a 80 -as évek videotékás-alámondásos korszaka az érdekes npc -k széles tárháza! ;)

Hopak: szerintem a savage worlds a maga "bármit mesélhetsz ebben a rendszerben" hozzáállásával ideális lenne Magyarországra, ahol árérzékenyek a vásárlók, szerteágazó stílusokat kedvelnek és macerásak nekik a különböző angol nyelvű rendszerek.

Egy magyar SaWo orvosolná a problémát (kellő marketinggel és alkotói csapattal megtámogatva).

Bulldy

Ja, egy Johnny Mnemonic-ból, Menekülés New York-ból, vagy Cyborg sorozat-ból simán kijön egy kisebb kampány... :rohog:

A magyar Próbamenet is adhatna egy lökést, ha több helyen kapna publicitást. Pl. a néhány héttel ezelőtti Index-es/Dívány-os interjú/cikk alá nyugodtan benyomhatták volna a magyarul elérhető, ingyenesen letölthető rpg-k linkjeit (K&M, Helvéczia minimum)...

Bulldy

Bulldy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 6529 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.10, 21:14

DiMalto: a 80 -as évek videotékás-alámondásos korszaka az érdekes npc -k széles tárháza! ;)

Hopak: szerintem a savage worlds a maga "bármit mesélhetsz ebben a rendszerben" hozzáállásával ideális lenne Magyarországra, ahol árérzékenyek a vásárlók, szerteágazó stílusokat kedvelnek és macerásak nekik a különböző angol nyelvű rendszerek.

Egy magyar SaWo orvosolná a problémát (kellő marketinggel és alkotói csapattal megtámogatva).

Bulldy

hopak

hopak

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 62 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.10, 19:39

Részemről nagyon sajnálom, hogy ez a remek rendszer nincs jobban elterjedve.

Ratface

Ratface

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 272 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.10, 13:22

Nagyon Köszi Bulldy!!!

DiMalto

DiMalto

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 724 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.10, 08:01

Melóban most nincs időm részletesen elolvasni, de jónak tűnik! Köszi!

Cynthia Rothrock-nál majdnem leköptem kávéval a monitort... :lmao:

Cynthia-Rothrock.jpg

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6441 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.06.10, 07:02

Az alábbi kalandot a 3. Kalandorok Társasága rendezvényen meséltem, Savage Worlds rendszerben. Arra nem vállalkozom, hogy komplett kalandmodult készítsek belőle. Egyrészt azért nem, mert nem egy statikus helyszínű történet, nem lehet hozzá egy gyártelep térképet rajzolni, teleszórni csapdákkal, szörnyekkel, nem-játékos karakterekkel. Másrészt a Savage Worlds rendszere itthon nem annyira népszerű, hogy sokan élveznék, vagy akár csak értenék is a “statokat”. Arra pedig én nem vállalkozom, hogy Shadowrun 3. kiadásra vagy Cyberpunk 2020-ra átalakítsam a statisztikákat, mivel ezekben a rendszerekben jó tíz éve nem meséltem, irdatlan munka lenne számomra az átalakítás.

http://lfg.hu/73860/meseloknek/rongy-kolyok-savagerun-modul/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]