Ugrás tartalomhoz

Fotó

MtG Szeged #6

• Válasz írásához lépj be
2826 hozzászólás érkezett eddig

lifegrip

lifegrip

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 614 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.09.20, 08:17

Na, hogy sikerült a WMCQ a szegedi különítményünknek?

Hali!

Nekem sikerült top 8-at menni, és végül az elődöntőben búcsúztam. A falon a díjazásnál az első hely mellett szerepelt, hogy "vidámság", de megkockáztatom, hogy nálam vidámabb és boldogabb játékos nem volt a napon. Igazán felszabadultan és pozitívan tudtam játszani egész nap, és örülök az eredménynek nagyon. Ezt még az sem tudja beárnyékolni, hogy nagyon rosszul lettem mire hazaértem és hamarosan orvosi ügyeletre megyek... :D

Üdv, T.Dávid

Dharkoter

Dharkoter

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 326 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.09.20, 07:32

Na, hogy sikerült a WMCQ  a szegedi különítményünknek?

lifegrip

lifegrip

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 614 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.09.19, 22:04

Köszönöm Márkusnak, Ferinek és Sipecnek a lapokat! Legkésőbb Pre-n mindent visszaadok, ha az mindenkinek megfelel.

Dharkoter

Dharkoter

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 326 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.09.18, 18:46

Ja, meg ha valaki holnap összefutna Marekkel, akkor nyugodtan átveheti tőle azt a 3000Ft-ot, amivel még tartozik nekem a több mint egy hete lejárt licit lapok miatt... 

aliensk

aliensk

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1078 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.09.18, 13:13

Várjatok meg, megyek.

Dharkoter

Dharkoter

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 326 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.09.18, 11:45

Szintén megyek délután és olyan lapjaim vannak eladásra, mint pl.:

- FOIL Starfield of Nyx

- Managorger Hydra

- Pia and Kiran Nalaar

promo Thunderbreak Regent, playset Knight of the White Orchid, textless foil MPR lapok, tinyhoz/commanderhez/modernhez cuccok, FOIL basic landek, stb., stb. stb.

Verseny előtt üzletelhetünk, pénz, kártya egyaránt érdekel.

Illetve eladó még egy cserélhető objektíves, felsőbb kategóriás Samsung NX300 digitális fényképezőgép és egy casual, alsóbb kategóriás Sony DSC-W800 digitális fényképezőgép is, ezekbe beszámítok magic lapokat is megbeszélés szerinti áron.

Módosította Dharkoter: 2015.09.18, 11:51

XFranc

XFranc

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 805 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.09.18, 10:37

Úgy néz ki, hogy tudok ma menni.. tessenek várni egy nagyobbat. ;)

lifegrip

lifegrip

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 614 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.09.18, 10:07

Hali!

A mai versenyre tud hozni valaki 1x Bow of Nylea-t? Meg is venném akár, vagy kölcsönbe is tökéletes.

Köszi, T.Dávid

Dharkoter: Oksa.

Dharkoter

Dharkoter

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 326 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.09.18, 09:23

Én PPTQ-nál írtam, de nem szólt Viktor, pedig személyesen is találkoztunk. Minek törjem magam, ha a vevőt ennyire sem érdekli?!

Akkor zárjuk rövidre a dolgot...

Dharkoter (Viktor), jó lesz, ha Lifegrip elviszi neked a csomagot? Őt még meg is ismerem a szegediek közül...

Persze, teljesen jó. 

Dávid: úgy tűnik, ma délután be tudok menni a Sárkányba, esetleg versenyre is tudok maradni és akkor odaadom a 200Ft-ot, köszönöm.

dominic_toretto

dominic_toretto

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 21 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.09.17, 20:28

Én PPTQ-nál írtam, de nem szólt Viktor, pedig személyesen is találkoztunk. Minek törjem magam, ha a vevőt ennyire sem érdekli?!

Akkor zárjuk rövidre a dolgot...

Dharkoter (Viktor), jó lesz, ha Lifegrip elviszi neked a csomagot? Őt még meg is ismerem a szegediek közül...

lifegrip

lifegrip

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 614 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.09.17, 20:19

dominic_toretto

dominic_toretto

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 21 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.09.17, 20:02

Hát remélem, hogy valaki elvállalja ezt az igencsak felelősségteljes, megterhelő, komplikált feladatot...

aliensk

aliensk

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1078 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.09.17, 19:41

,,Tapcsy az egyetlen"
+ gondolom Te + Én. :D
Rokizoli??

Telarov -nak grat.!!! :)

helló

Mobilról nézed a fórumot?

Mert ott nem látszanak a "like" ok

Primo rájuk gondolt:

veresg, nucras, cramnai, lifegrip, XFranc, Sipec(ők nyomtak "like"-ot)

Itt a lista. + Zsigri Marci, Ricsi és LifeGrip

Dharkoter

Dharkoter

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 326 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.09.17, 19:28

Ahoy!

Mint már múltkor is említésre került, Dharkoter kolléga szeretné, ha egy szegedi kolléga segítene a velem üzletelt lapokat eljuttatni hozzá, és a brutális, 200 pénznyi ellenértéket eljuttatni hozzám. Ki lenne az a kedves szegedi kolléga, aki ebben tudna segíteni? WMCQ-n engem meg lehet találni...

Toretto

Így van, ezt a kemény pénzösszeget még a mai napon előteremtem valahonnan és odaadnám az illetékesnek szintén ma vagy legkésőbb pénteken.

Komolyan szükség lenne valakire, légyszi, jelentkezzen valaki, ha jól hallottam, legalább 8-an jöttök Szegedről WMCQ-ra...

Szerintem nem jelentkezőket kéne várni, hanem Viktornak kellene konkrétan megkérnie valakit....

Nem hinném, h bárki elküldené a francba. Max Ricsi. :D

Elég nehéz konkrétan megkérni valakit, ha azt sem tudom, ki megy egyáltalán a most hétvégi wmcq-ra...

Ezért is írtam ide, fórumra, de még senki sem jelzett vissza nekem, de szerintem Torettonak sem. A boltban sem voltam egész héten, így a szerdai versenyen sem, mivel sokkal fontosabb dolgokat intéztem, mint a Magic. Leghamarabb is a pénteki verseny az, amikor eljutok a Sárkányba - ahol egyáltalán lesz lehetőségem, megkérdezni személyesen, ki az, aki megtenné nekem ezt a semmiséget. (Ha egyáltalán úgy alakulnak a dolgok, hogy el tudok jutni...)

Módosította Dharkoter: 2015.09.17, 19:29

aliensk

aliensk

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1078 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.09.17, 18:43

Ahoy!

Mint már múltkor is említésre került, Dharkoter kolléga szeretné, ha egy szegedi kolléga segítene a velem üzletelt lapokat eljuttatni hozzá, és a brutális, 200 pénznyi ellenértéket eljuttatni hozzám. Ki lenne az a kedves szegedi kolléga, aki ebben tudna segíteni? WMCQ-n engem meg lehet találni...

Toretto

Így van, ezt a kemény pénzösszeget még a mai napon előteremtem valahonnan és odaadnám az illetékesnek szintén ma vagy legkésőbb pénteken.

Komolyan szükség lenne valakire, légyszi, jelentkezzen valaki, ha jól hallottam, legalább 8-an jöttök Szegedről WMCQ-ra...

Szerintem nem jelentkezőket kéne várni, hanem Viktornak kellene konkrétan megkérnie valakit....

Nem hinném, h bárki elküldené a francba. Max Ricsi. :D

SniperMayer

SniperMayer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1112 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.09.17, 16:16

Hát srácok az a nagy helyzet, hogy közeleg a tél a 2. Tiny liga kezdete, viszont nekem egyre kevesebb időm van ezzel foglalkozni. Azt szeretném kérni tőletek, hogy ha valakinek lenne erre kapacitása, hogy levezényelje, akkor vegye át a stafétabotot. Szívesen segítek, egyébként sem nagy kunszt, csak a szabályokat kell összeszedni (ismerni), meg feltölteni a deckeket (opcionális), vezetni a hogyállást, és kiírni az időpontokat.

Ugyanitt megválnék a Grenzo deckemtől is, amit EZEN A LINKEN találtok. A kiadásokat, meg a foilokat is bejelöltem, annyi az eltérés, hogy a Kolaghan's Command prefoil, nem sima foil, csak olyan opció nem volt a feltöltésnél, de az áruk ugyanaz. Irányár az ottani tcg med-del számolt ár * 250, szegedieknek lehet rá pofátlan kedvezményt kérni, mert postázni nem szeretnék.

dominic_toretto

dominic_toretto

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 21 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.09.17, 16:14

Ahoy!

Toretto

Dharkoter

Dharkoter

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 326 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.09.17, 09:42

Ahoy!

Toretto

dominic_toretto

dominic_toretto

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 21 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2015.09.17, 07:15

Ahoy!

Toretto

lifegrip

lifegrip

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 614 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.09.16, 17:06

Itt van az összes fullos land képe! Kár, hogy az aljuk eléggé takarva van a lapokon, mert így egyben nagyon szépek! LINK

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]