Ugrás tartalomhoz

Fontos! Olvasd el és add tovább! Ha regisztráltál valaha felhasználót az LFG.HU-n (vagy régebben az RPG.HU-n), akkor kérünk, hogy jelentkezz be vele, mert 2018. május 25-től a GDPR miatt változik az adatkezelés módja. Ha nem adsz külön engedélyt az adatait tárolására, a felhasználói fiókodat törölnünk kell.
Köszönjük.

Fotó

MtG Szeged #6

• Válasz írásához lépj be
2686 hozzászólás érkezett eddig

dam4rus

dam4rus

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 72 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.05.16, 20:17

Olá

Keresnék egy Wizard's Retort, illetve Naru Meha, Master Wizard-ot.

Aztán remélem, hogy lenne kedve valakinek kis brawl mókára, hogy tudjam is őket használni a jó kis Adeliz deckemben :D

Dharkoter

Dharkoter

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 311 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.05.15, 08:14

Vehicle Rush challanger decket vagy ennek megfelelő kész decket keresek.

Persze módosításokkal, minusz és plusz lapokkal egyaránt!

Ha van megunt ilyen decked vagy érdekelnek lapok a challanger deckből (főleg a single földek), akkor keress meg és megdumáljuk a többit, köszi.

(Ugyanitt: keresek még 4x fekete monumentet - elvileg van már 3db, 1 mindenképp érdekel, de ha egyben van 4, az sem baj.)

• Ax3stazy kedvelte ezt

Csoki

Csoki

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 10 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.05.14, 15:48

Helosztok 

Nagy erőkkel keresem az alábbi lapokat:

Servant of the Conduit 4x (kiemelten) 

Riddleform 3X

Adeliz, the Cinder Wind 4X

Wizard's Lightning 4X

Sulfur Falls 4X

Kari Zev's Expertise 2X

The Flame of Keld 3X

Trial of Zeal 2X

Inventor's Apprentice 4X

Ha valaki beleturkál az UC dobozába akkor biztos lehet benne, hogy megfizetem a fáradtságát.

Módosította Csoki: 2018.05.14, 15:53

filionell

filionell

Érdeklődő fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 83 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.05.14, 13:48

Sziasztok!

Igyekszünk a különböző formátumokat behozni/visszahozni a szegedi játékosok életébe, így van szerencsém beharangozni a SEALED formátumú viadalunkat, melyet 22-én, kedden fogunk tartani!

Természetesen a szokásos versenyeink se maradnak el, így mind kedden(holnap), mind pénteken megtartjuk Standard Viadalunkat, vasárnap pedig a kezdő játékosokat várjuk nagy szeretettel!

Eseményeink:

Kedd:

https://www.facebook.com/events/436325876814151/

Péntek:

https://www.facebook.com/events/133870507472284/

Vasárnap:

https://www.facebook.com/events/1792088157764957/

Kedd:

https://www.facebook.com/events/1347436912068793/

• Ax3stazy kedvelte ezt

Knightmare

Knightmare

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 1 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.05.12, 17:01

Hali!

A következő lapokat keresném:

Kumena's Speaker x3

River Sneak x4

Deeproot Elite x4

Merfolk Branchwalker x3

Merfolk Mistbinder x2

Holnap 4-től megtalálható leszek Barcraftban, ha lehet még a kezdő verseny előtt kellenének a lapok.

Módosította Knightmare: 2018.05.12, 17:02

aliensk

aliensk

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1067 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.05.12, 12:59

Standard showdownokat tartotok?

Nem, de mindenki epedve várja.

filionell

filionell

Érdeklődő fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 83 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.05.12, 12:51

Nem lesz valamikor egy jó kis draft?

Múltkor nem tudtam menni sajnos, aztán már hiányzik.
Ha nem csak egyedül én vagyok így ezzel, a BC-al biztos meg lehet dumálni a dolgot.

(A jövő hétre gondoltam, addig eljutani az infó nagyjából mindenkihez + meg is lehetne szervezni rendesen. )

Természetesen meg lehet beszélni a néppel :D illetve egy kis fun magicre gondoltunk még, aminek a lényege hogy nem vér komoly meccseket játszanak az emberek, és speciális szabályok lépnének érvénybe, (pl.: mindenki hozza a deckjét de nem a sajátjával fog játszani hanem helyette véletlenszerűen egy másik játékosét kapja (Csak használható decket lehet hozni mármint legyen enne megfelelő manna meg lény és spell is)) Ezek a fun magicek vagy havi 1 lenne valamelyik kedden, az FNM rovására semmiféleképpen nem menne! (természetesen igény szerint)

Nem jutottam meg le hozzatok versenyre lenne par kerdesem.
Modern versenyeket terveztek?
A vasarnapi versenyek mennyire komolyak? Azok mindig kezdo versenyek lesznek?

Jelenleg a Standard versenyeket toljuk, de a későbbiekben tervezve van Commander, modern és egyéb versenyformátumok is. A vasárnapi versenyeket azért hívjuk kezdőnek mert jelenleg nagyon sok új játékost számlálunk, és egy kicsit könnyebb nekik is megtanulni játszani ha profibbaktól tanulnak, és egy "verseny" keretein belül össze tudjuk őket szedni és tudnak tanulni, tanácsokat kérni és ilyenek, természetesen a cél itt se az hogy szétverjék a profik a kezdőt, csak még nem találtunk megfelelő szabályzatot ami alapján el lehet határolni hogy ki számít kezdőnek és ki nem. 

Ax3stazy

Ax3stazy

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 7 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2018.05.12, 09:22

Ha nem csak egyedül én vagyok így ezzel, a BC-al biztos meg lehet dumálni a dolgot.

(A jövő hétre gondoltam, addig eljutani az infó nagyjából mindenkihez + meg is lehetne szervezni rendesen. )

Természetesen meg lehet beszélni a néppel :D illetve egy kis fun magicre gondoltunk még, aminek a lényege hogy nem vér komoly meccseket játszanak az emberek, és speciális szabályok lépnének érvénybe, (pl.: mindenki hozza a deckjét de nem a sajátjával fog játszani hanem helyette véletlenszerűen egy másik játékosét kapja (Csak használható decket lehet hozni mármint legyen enne megfelelő manna meg lény és spell is)) Ezek a fun magicek vagy havi 1 lenne valamelyik kedden, az FNM rovására semmiféleképpen nem menne! (természetesen igény szerint)

Nem jutottam meg le hozzatok versenyre lenne par kerdesem.
Modern versenyeket terveztek?
A vasarnapi versenyek mennyire komolyak? Azok mindig kezdo versenyek lesznek?

filionell

filionell

Érdeklődő fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 83 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.05.11, 14:35

Akár ez a móka is érdekes lehet párszor, de amire biztos lenne egy másik csapat alkalmanként: non-standard versenyformák (pauper, commander, tiny leader, stb.)

Konkrét kérdésem az, hogy meg tudjátok-e szervezni úgy is az FNM-eket és más versenyeket, hogy egy időben több verseny is futna egyszerre? Pl. pénteken párhuzamosan lenne egy standard és egy pauper verseny is?

Erre volt már példa korábban is, rendben tudott működni.

Akár ez a lehetőség is fennálna :D Amennyiben lesz elég játékos mind a két formátumra, és az égiek is azt akarják meg tudjuk oldani ezt a lehetőséget is

• Dharkoter kedvelte ezt

Dharkoter

Dharkoter

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 311 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.05.11, 14:04

Akár ez a móka is érdekes lehet párszor, de amire biztos lenne egy másik csapat alkalmanként: non-standard versenyformák (pauper, commander, tiny leader, stb.)

Konkrét kérdésem az, hogy meg tudjátok-e szervezni úgy is az FNM-eket és más versenyeket, hogy egy időben több verseny is futna egyszerre? Pl. pénteken párhuzamosan lenne egy standard és egy pauper verseny is?

Erre volt már példa korábban is, rendben tudott működni.

Módosította Dharkoter: 2018.05.11, 14:05

Sidiouslyn-

Sidiouslyn-

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 16 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.05.11, 10:22

A holnapi FNM-re keresnék pár lapot kölcsönbe ( természetesen ha van valakinek eladó akkor meg is veszem :) )

3x Champion of Wits

Tudok kölcsön adni vicc bajnokokat

Azt nagyon megköszönném. ^^

DanOfSzeg

DanOfSzeg

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 76 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.05.11, 10:18

Dominaria Bundle-es kis füzetke 500pènzèrt èrdekel valakit?

aliensk

aliensk

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1067 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.05.11, 10:02

Gyerekek! Valaki könyörüljön meg rajtam, és hozzon má' mára 3-4 Nature's Way-t kölcsön!

Egyszerűen képtelen vagyok otthon kikaparni őket. =(

Köszönet!

dam4rus

dam4rus

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 72 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.05.11, 06:23

A holnapi FNM-re keresnék pár lapot kölcsönbe ( természetesen ha van valakinek eladó akkor meg is veszem :) )

3x Champion of Wits

Tudok kölcsön adni vicc bajnokokat

Sidiouslyn-

Sidiouslyn-

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 16 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.05.10, 20:46

1x Hostage Taker

3x Champion of Wits

filionell

filionell

Érdeklődő fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 83 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.05.10, 14:44

• Ax3stazy kedvelte ezt

filionell

filionell

Érdeklődő fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 83 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.05.10, 14:37

Srácok ne feledjétek, holnapi nap FNM a Barcraftban, kezdés: 17.00 körül nevezés 900Ft

Facebook esemény: https://www.facebook.com/events/367668707085151/

Várunk mindenkit szeretettel :D

Xerow

Xerow

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 30 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.05.10, 13:33

Drowned Catacomb
Isolated Chapel
Woodland Cemetery

Ezeket viszem.

nyald meg Dani :(

Jólvan akkor vidd el te a cemeteryt, gondolom az kell.

lehet a chapel amúgy de lenyűgözően kedves vagy :D 

DanOfSzeg

DanOfSzeg

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 76 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.05.10, 12:49

Drowned Catacomb
Isolated Chapel
Woodland Cemetery

Ezeket viszem.

nyald meg Dani :(

Jólvan akkor vidd el te a cemeteryt, gondolom az kell.

Xerow

Xerow

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 30 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.05.10, 12:39

Drowned Catacomb
Isolated Chapel
Woodland Cemetery

Ezeket viszem.