Ugrás tartalomhoz

Fotó

MtG Szeged #6

• Válasz írásához lépj be
2836 hozzászólás érkezett eddig

filionell

filionell

Érdeklődő fórumozó

• Inactive / Invalid
  • 90 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.07, 19:29

After Prerelease Vasárnap!

https://www.facebook.com/events/1878064752244086/

DanOfSzeg

DanOfSzeg

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 83 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.04, 11:20

Halihò!
Keresnèm az alábbi lapokat, ha van valahol elfekvőben.
Merfolk Branchwalker 1db
Thrashing Brontodon 3db
Sunpetl Grove 3db

primo

primo

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1760 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.04, 08:21

a f@sz kivan, neha be szoktam meg nezni ide, de nem ma kellett volna... menjetek nyaljatok egy fagyit (pl. Tapcsy-éknál) :) kakaskodás helyett.

Cranta

Cranta

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 284 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.04, 08:16

Üdv!

Ilyeneket keresek:

2 Wizard's Lighting

1 Ghitu Lavarunner

XFranc

XFranc

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 806 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.03, 14:32

Robi - mer' csak

Épp semmit nem tudtál kitalálni miért kéne megverni? Ez sértő :(

Erre vagy csak méltó.. :P 

bearx

bearx

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 42 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.03, 14:28

Kedves Közösség!

Az elmúlt időszak bejegyzései alapján aggodalmamat szeretném kifejezni a Közösség tagjainak egészséges lelki fejlődését negatívan befolyásoló hozzászólások miatt. Ezen bejegyzések áradata szerény személyemet is copy-paste elsajátítására sarkallta.

A cyberbullying a törvényi szószedetek megfogalmazása alapján:

• -olyan cselekvéseket takar, amelyek infokommunikációs technológiákat használnak szándékos, ismételt és ellenséges viselkedéssel egybekötve, melyeket egyének, vagy csoportok követnek el, amelyek arra irányulnak, hogy másokat bántalmazzanak,
  • -infokommunikációs technológiát használnak arra, hogy tevékenységükkel másokat bántsanak
  • -illetőleg internetes szolgáltatásokat, telekommunikációs cégek mobilszolgáltatásait veszik igénybe, illetőleg internetes oldalakon és csevegőszobákban, valamint rövid szöveges üzenetek küldése útján lépnek kapcsolatba az áldozattal, akinek a sérelmére történik mindezen folyamat.

Példának okáért a cyberbullying körébe tartozik az a közlésforma, amely az áldozat megfélemlítésére, irányítására, manipulálására, becsmérlésére, szavahihetetlenné tételére, illetőleg megalázására irányul. Ezen cselekvések szándékosak, ismétlődőek és ellenséges hangnemük arra irányul, hogy a másik emberben kárt tegyen. A kiber megfélemlítést a The National Crime Prevention Council az alábbi módon fogalmazza meg: "Olyan esetek, amelyek az internetet, mobiltelefonokat, illetve más eszközöket használnak arra, hogy rövid szöveges üzeneteken, illetve internetes posztokon keresztül, vagy képek segítségével, más ember megsértésére, illetve zaklatására irányulnak."

Kedves Ottó ezen copy-paste szösszeneted az áldozat megfélemlítésére, irányítására, manipulálására, becsmérlésére, szavahihetetlenné tételére, illetőleg megalázására irányul.

ottoo

ottoo

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 173 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.03, 14:18

Kedves Közösség!

Az elmúlt időszak bejegyzései alapján aggodalmamat szeretném kifejezni a Közösség tagjainak egészséges lelki fejlődését negatívan befolyásoló hozzászólások miatt. Ezen bejegyzések áradata szerény személyemet is copy-paste elsajátítására sarkallta.

A cyberbullying a törvényi szószedetek megfogalmazása alapján:

• -olyan cselekvéseket takar, amelyek infokommunikációs technológiákat használnak szándékos, ismételt és ellenséges viselkedéssel egybekötve, melyeket egyének, vagy csoportok követnek el, amelyek arra irányulnak, hogy másokat bántalmazzanak,
  • -infokommunikációs technológiát használnak arra, hogy tevékenységükkel másokat bántsanak
  • -illetőleg internetes szolgáltatásokat, telekommunikációs cégek mobilszolgáltatásait veszik igénybe, illetőleg internetes oldalakon és csevegőszobákban, valamint rövid szöveges üzenetek küldése útján lépnek kapcsolatba az áldozattal, akinek a sérelmére történik mindezen folyamat.

Példának okáért a cyberbullying körébe tartozik az a közlésforma, amely az áldozat megfélemlítésére, irányítására, manipulálására, becsmérlésére, szavahihetetlenné tételére, illetőleg megalázására irányul. Ezen cselekvések szándékosak, ismétlődőek és ellenséges hangnemük arra irányul, hogy a másik emberben kárt tegyen. A kiber megfélemlítést a The National Crime Prevention Council az alábbi módon fogalmazza meg: "Olyan esetek, amelyek az internetet, mobiltelefonokat, illetve más eszközöket használnak arra, hogy rövid szöveges üzeneteken, illetve internetes posztokon keresztül, vagy képek segítségével, más ember megsértésére, illetve zaklatására irányulnak."

dam4rus

dam4rus

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 93 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.03, 13:24

Robi - mer' csak

Épp semmit nem tudtál kitalálni miért kéne megverni? Ez sértő :(

Dharkoter

Dharkoter

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 326 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.03, 11:15

Továbbra is keresek a holnapi versenyre:

1x ÖrséKendra (piros hastes sakál)

2x Abrede

Csak sima, nem foil/nem promo, köszi.

Abredeket viszem neked holnap, és egy khenrám is van

Ohoho, akkor bizony teljes lesz a drágaszág, köszi.

Red Summer waits for me! :cool:

bearx

bearx

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 42 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.03, 10:09

Akkor bekavarok jól mert nem leszek pénteken.

Nem baj, elmegyünk érted kisk*csög :).

ottoo

ottoo

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 173 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.03, 08:48

Akkor bekavarok jól mert nem leszek pénteken.

XFranc

XFranc

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 806 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.03, 08:15

Love is in the air... :)

Legyen péntek mert akkor ott leszek és meg tudom védeni Druszát... :D

De ha már ott vagyunk, akkor megcsaphatnánk egy kicsit az alábbiakat is?

Kis Laca - mer' mindig sír amúgy is

jótestű Ádi - mer' rendbe kéne rakni a gerincét

Ottó - mer' szétf*szolja más dekkjét

Arnold - mert az első loss után mindig droppol

Robi - mer' csak

Én - hogy legyen kihívás is számotokra :P

Aztán bejelentjük, hogy Szegeden Magic rajongói filmet forgattunk Bud Spencer és Mészáros Ádi főszereplésével, mert ugyebár ő volt már Padovában többször is, mint én.

De hogy a népszerű Wizards szavait vegyem költsön:

WHAT IS FRIDAY NIGHT MAGIC?

The heart and soul of your local Magic community.

Open to all players and running in thousands of stores across the globe each Friday night, "FNM" is a chance to catch up with your friends, make new ones and of course, play some Magic!

aliensk

aliensk

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1078 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.02, 21:31

Namivanma' Dzsoni lefertozte a népet?
Jatszatok szépen gyerekek!

dam4rus

dam4rus

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 93 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.02, 20:21

Kerüljük már el a szombati tömeg bunyót :D

Péntekre terveztem, rajtatok múlik. Pont a poént nem értő tökimanó lesz az áldozata.

Azt eddig is tudtuk, de ha még Geri és Dávid is csatlakozik hozzád végképp nem lenne fair a dolog...

bearx

bearx

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 42 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.02, 19:34

Kerüljük már el a szombati tömeg bunyót :D

Péntekre terveztem, rajtatok múlik. Pont a poént nem értő tökimanó lesz az áldozata.

bearx

bearx

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 42 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.02, 19:31

Továbbra is keresek a holnapi versenyre:

1x ÖrséKendra (piros hastes sakál)

2x Abrede

Csak sima, nem foil/nem promo, köszi.

Abredeket viszem neked holnap, és egy khenrám is van

dam4rus

dam4rus

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 93 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.02, 18:31

Azta..... azért nyugi már, egy sima kártya "jelölőt" vagy nevezheted simán checklist card-nak (szerintem itt Szegeden ez a két kifejezés majdnem ugyan az) nem fog az ég leszakadni. Értem én, hogy bajok vannak nálad, de azért álljál már le.

Azta.....azért nyugi már, egy sima standard "tesztelés" vagy nevezheted simán játszmának ( szerintem itt Szegeden ez a két kifejezés majdnem ugyan az) nem fog az ég leszakadni. Értem én hogy mindjárt Core set/Rotation de azért álljál már le.

valami bűzlik dániában :D

Legalább megtudtuk, hogy Dávid ismeri a copy+paste-t :D

Amúgy meg gyerekek, ne f***kódjatok már egymással :D Feri neked sem kellett volna túlreagálni egy hülye poént, amihez mellesleg, tudomásom szerint sok közöd nem volt. Ismerem Dávidot annyira, hogy tudjam nem sértő szándékkal írta. Ezért nem is reagáltam rá semmit itt a fórumon. Kerüljük már el a szombati tömeg bunyót :D

harczos

harczos

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 300 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.02, 18:14

Azta..... azért nyugi már, egy sima kártya "jelölőt" vagy nevezheted simán checklist card-nak (szerintem itt Szegeden ez a két kifejezés majdnem ugyan az) nem fog az ég leszakadni. Értem én, hogy bajok vannak nálad, de azért álljál már le.

Azta.....azért nyugi már, egy sima standard "tesztelés" vagy nevezheted simán játszmának ( szerintem itt Szegeden ez a két kifejezés majdnem ugyan az) nem fog az ég leszakadni. Értem én hogy mindjárt Core set/Rotation de azért álljál már le.

valami bűzlik dániában :D

Sidiouslyn-

Sidiouslyn-

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 29 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.02, 18:07

Holnapi versenyre keresnék 2db Search for Azcanta "jelölőt" hogy ne keljen folyamatosan oda-vissza forgatnom őket. Nagy segítség lenne akinek lennének ezek a borzalmak és elhozná őket. :"D

Ha játszani akarsz mert "SZÉPEN" megkérdeztem hogy ha  valakinek van, tudna-e hozni nekem  mert így  kényelmesebben tudnék játszani, akkor játszunk. Csak hogy érezd a különbséget a szép szó és a trehány, pofátlan stílus között ahogy te reagáltál egy teljesen értelmes kérdésre amiben semmilyen rossz szándék nem volt, átfordítom ezen kérdésemet a te szavajárásodra így talán meglátod a különbséget a értelmes,kedves véleménynyilvánítás és a között amit te írtál legutóbb. Szóval következzék kérdésem Lifegrip stílusában:

Két ilyen sz*r Search of Azcanta "checklist card"-ot keresek ( mert én vagyok annyira egocentrikus hogy tudom hogy mindenki megértené a jelölő kifejezést csak hát sajnos az én életem van annyira elfecsérelt hogy legyen időm ilyen sz*rságokon piszkálódni más embertársam lejáratására) nagyon gyorsan írjon már valamelyik s*ggfej hogy hozzon. Egyébként a pofám leszakad hogy ilyeneken kell az időmet fecsérelnem.

Ez vagy te. Gondolkodj el mielőtt még egyszer olyan trehány stílusban írsz mint legutóbb. A legjobban azt sajnálom hogy evvel a commenteddel csak azt tükrözöd mennyire nem értetted meg amit válasznak írtam neked legutóbb.

Utóirat: Remélem nem gondolod hogy ezt a hosszú monológot bárkinek leírnám (az időmet fecsérelve evvel,kemény 5 perc volt ezt amúgy megírni). Igen, ezt neked írtam személyesen.

Módosította Sidiouslyn-: 2018.07.02, 18:09

lifegrip

lifegrip

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 617 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.07.02, 16:51

Holnapi versenyre keresnék 2db Search for Azcanta "jelölőt" hogy ne keljen folyamatosan oda-vissza forgatnom őket. Nagy segítség lenne akinek lennének ezek a borzalmak és elhozná őket. :"D

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]