Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Villámhírek – 2015.10.09.

• Válasz írásához lépj be
9 hozzászólás érkezett eddig

Vorador

Vorador

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1460 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.10.14, 15:29

Kösz a híreket!

Leírás alapján jónak tűnik ez a cRPG (The Age of Decadence):

http://store.steampowered.com/app/230070/

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8136 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.10.13, 20:03

A hírt azért ide írtam inkább, mert ketyeg a 11 nap, nehogy ezen múljon, hogy valaki lemarad a kicsi akcióról. Bár aki nagyot akar "spórolni", úgyis megvárja az esedékes steam sale-t.

Teljesen rendben van így is ez. Bátran jöhet utólagos hozzászólásként is bárminemű kiegészítés. És természetesen ez minden kedves olvasóra áll. ;) Bátran jöhetnek ide olyan témában passzoló hírek, érdekességek amik az én látókörömből kimaradtak.

A pre-orderekkel illetve early access-ekkel nekem eddig szerencsém volt, nagyot még nem csalódtam, ellenben többel jól szórakoztam már félkész állapotában is.

Részemről az Early Access még átcsúszik a határellenőrzésen, ha olyan indie fejlesztő brigádról és olyan ötletes vagy tetszetős játékról van szó, amit szívesen támogatok. Ezzel szemben a nagy kiadók AAA-s projektjei esetében az előrendeléssel kapcsolatban határozott "no go" véleményen vagyok. Lassan tucatnyi remek példát tudok felhozni gondolkozás nélkül is, ami megerősíti a "nem rendelünk elő semmit" elvemet. Még korábban megbízható kiadók esetében is.
Ez persze ne szegje senki kedvét. Ha valaki úgy érzi, hogy jó üzletet csinál az előrendeléssel, az vágjon bele bátran!

Spoiler

Kashuka

Kashuka

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 160 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.10.13, 15:12

Persze, hogy szabad utólag. Privát üzenetként akár előtte is, és akkor még a cikkbe is bekerülhet (bár pont az előrendelős témákkal nem szoktam foglalkozni, de én már csak ilyen vagyok :buszke:).

BTW van az LFG-nek Steam csoportja. Nem mondom, hogy hú, de pörög, de lehet, hogy csak az ehhez szükséges kritikus tömeget nem érte még el:

http://steamcommunity.com/groups/lfghu

Elvileg bármelyik meglévő tag meg tud hívni bárkit a csoportba, szóval nem kell az adminra (rám) várni.

Köszönöm a linket, erről a csoportról eddig nem tudtam! Jól jön, már most is van két programom amihez jó lenne játszótársakat találni. :)

A hírt azért ide írtam inkább, mert ketyeg a 11 nap, nehogy ezen múljon, hogy valaki lemarad a kicsi akcióról. Bár aki nagyot akar "spórolni", úgyis megvárja az esedékes steam sale-t.

A pre-orderekkel illetve early access-ekkel nekem eddig szerencsém volt, nagyot még nem csalódtam, ellenben többel jól szórakoztam már félkész állapotában is.

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8136 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.10.12, 21:06

Ha szabad így utólag figyelmetekbe ajánlanom

[...]

Remélem akadnak majd játékostársak az itteni fórumról/közösségből is, sajnos a baráti köröm már nehezen viseli a jogtiszta játékok ill. a naprakész gépszörnyeteg követelte anyagi terhet.

Persze, hogy szabad utólag. Privát üzenetként akár előtte is, és akkor még a cikkbe is bekerülhet (bár pont az előrendelős témákkal nem szoktam foglalkozni, de én már csak ilyen vagyok :buszke:).

BTW van az LFG-nek Steam csoportja. Nem mondom, hogy hú, de pörög, de lehet, hogy csak az ehhez szükséges kritikus tömeget nem érte még el:

http://steamcommunity.com/groups/lfghu

Elvileg bármelyik meglévő tag meg tud hívni bárkit a csoportba, szóval nem kell az adminra (rám) várni.

Módosította strato: 2015.10.12, 21:07

Kashuka

Kashuka

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 160 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.10.12, 15:57

Ha szabad így utólag figyelmetekbe ajánlanom: még 11 napig 10%-os kedvezménnyel előrendelhető a Warhammer: End Times - Vermintide a Humble Store-ban (illetve bizonyára még egy-két helyen). Kooperatív first-person (nem-csak-shooter) hordairtás, ezúttal fantasy köntösben; legtöbben a Left4Dead-et emlegetik vele kapcsolatban.

Egy szépen kidolgozott, de rövidke trailer:
https://youtu.be/oNfapcJR17o

És ami talán informatívabb, egy gameplay videó a béta verzióból:

https://youtu.be/cUkZZ2CehhQ

Remélem akadnak majd játékostársak az itteni fórumról/közösségből is, sajnos a baráti köröm már nehezen viseli a jogtiszta játékok ill. a naprakész gépszörnyeteg követelte anyagi terhet.

Módosította Kashuka: 2015.10.12, 15:58

nornwarrior

nornwarrior

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 278 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.10.11, 18:31

sorban:
a D&D 5 egyre izmosabb. Úgy látszik valamit nagyon eltaláltak. ezúttal végre.
szuperhősös játék jöhet ezerrel :)
Degenesis: elmenne sorozatnak is. Ütős!
Star Wars: zseniális :))))

Árpi bácsit pedig Isten nyugosztalja. Nagy ember volt, jó ember volt. Morálisan erős. Erősebb mint valahány mai politikus.
Számára:
"a szürke esőfüggöny ezüstös fátyollá válik és felgördül, és fehér partot látott, azon túl meg tágas zöld mezőt a fölragyogó napsütésben"
:(

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8136 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.10.10, 12:47

Nem lesz játszható, de Dickens és ő is szerepet kap a játékban, nagyjából úgy, ahogy Leonardo da Vinci kapott a második részben. Van valami közül az előrendeléshez, de az engem eléggé hidegen hagy, szóval nem néztem utána (igazából annyira maga a játék sem mozgat meg). Főleg azért raktam most be ide, mert mint a legtöbb AC cinematicot, ezt is a magyar Digic Pictures csinálta, bár ezúttal más rendezte, mint aki szokta. 

ACS_Darwin_and_Dickens_Conspiracy.jpg

Módosította strato: 2015.10.10, 12:52

Nocturna

Nocturna

Night-time Spirit

• Fórumita
  • 3347 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.10.10, 10:29

Assassin's Creed: 1:22-nel az ott Darwin a hatterben? Csak nem jatszhato karakter lesz? :D

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8136 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.10.09, 09:39

Assassin's Creed Syndicate - Cinematic Trailer

Módosította strato: 2015.10.09, 11:02

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6469 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.10.09, 07:00

Kickstarter: DnD Tome of Beasts és Masks: A New Generation; ingyenes Infinity RPG quickstart; DnD5E - az első presztizs osztály és rúnamágia; jön a Degenesis Rebirth Edition; The One Ring a Bundle of Holdingban; Hősök Hajnala pregenek; Witcher 3 Hearts of Stone és új Torment előzetes; Hololens bemutató; Star Wars Speed Dating; The Hunger Games: Mockingjay 2 és James Bond: Spectre filmelőzetes, elhunyt Göncz Árpád

http://lfg.hu/74650/hirek/villamhirek-2015-10-09/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]