Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Villámhírek – 2015.11.13.

• Válasz írásához lépj be
3 hozzászólás érkezett eddig

Vorador

Vorador

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1460 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.11.17, 20:53

Kösz a híreket!

A Daredevilt néhány hónapja láttam, nagyon tetszett, szerintem a legjobb képregényes sorozat. Remélem a Jessica Jones is hasonló színvonalat hoz.

Malitia

Malitia

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 355 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.11.13, 10:40

Hát ha a képregényekből indulok ki akkor Jessica Jonesnak még van kifogása hol volt. A rövid verzió: Szuperhős volt (Jewel)... itt gyanítom "akart lenni" aztán belefutott Killgravebe (képregényben ex-kém, sorozatban tök mindegy csak ne keltsen feltűnést) aki egy életre elvette a kedvét a dologtól.

nornwarrior

nornwarrior

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 285 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.11.13, 09:22

Durvulens ez a Jessica Jones. De honnan ezek a szupererők? Hol volt ez a lány mondjuk az Ultron kora idején? :) Mondjuk azt tudjuk hogy Fury-ék meg Coulsonék gyűjtögették a különleges metahumánokat , de akkor is. :)

sajnos a fallout 4-edleges részének hang hibájáról írtam. Értékelhetetlen.

péntek13: miért van az hogy gyilkosok mindig a legjobb, csinosabb csajokat vadásszák le? Mondjuk már (a Cápa filmben) a Cápának is volt stílusa e kérdésben :)

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6616 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2015.11.13, 08:12

Dracula Dossiers könyvei már elérhetők pdf formában is; The Lost Lands: Borderland Provinces címmel indított Kickstartert a Frog God Games; a Savage Words korábbi Rippers könyvei most 10 dollárért mind elvihetők; a Night Dive Studios ő System Shock remake-et készít; megjelent a Fallout 4; elérhető az új Hearthstone kiegészítő The League of Explorers címmel; Jason ezúttal videojátékban öltheti magára a védjegyének mondható hokimaszkot; Jessica Jones sorozat előzetes

http://lfg.hu/74876/hirek/villamhirek-2015-11-13/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]