Ugrás tartalomhoz

Fotó

Blood Bowl liga 2016

• Zárt téma Téma lezárva
657 hozzászólás érkezett eddig

Kopi_

Kopi_

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 893 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.09.30, 14:43

Egy apró észrevétel/tanulság.

Az általam vitt ligákban pont emiatt volt a feladáskor pontlevonás amely talán elősegítette a minél több "élőszereplős" lejátszást.

A következő kiírásra pedig javaslom a helyettesítéssel nyert pontok felezését ezzel is arra sarkalva a tisztelt edzőket, hogy találjanak megoldást a kiírásban kijelölt ellenféllel való játékra hiszen ezért jelentkeztek.

Sziasztok!

Az ötlet jó, de ezt csak egy komoly fejlesztéssel lehetne megvalósítani az OBBLM-ben (azaz kellene pl. egy újabb rublika amivel a helyettesítést lehetne jelölni). Most sajnálom csak igazán, hogy az smp  pontokat (Sportsmanship points) kiszedtem. :)

Üdv:

Attila

discret

discret

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1858 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.09.30, 12:27

Egy apró észrevétel/tanulság.

Az általam vitt ligákban pont emiatt volt a feladáskor pontlevonás amely talán elősegítette a minél több "élőszereplős" lejátszást.

A következő kiírásra pedig javaslom a helyettesítéssel nyert pontok felezését ezzel is arra sarkalva a tisztelt edzőket, hogy találjanak megoldást a kiírásban kijelölt ellenféllel való játékra hiszen ezért jelentkeztek.

Swifty

Swifty

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 868 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.09.30, 11:09

Csodacsapat FC-NurSlaa avagy Vihar és Rozo: itt mi a helyzet? Az eddigi kommunikációk alapján Viharnak néz ki egy feladás.

Vihar 20dikán járt utoljára itt a fórumon. Az általam ajánlott egyik időpontra sem reagált, helyettesítésére senki nem jelentkezett.
A magam részéről három hétig heti 4 nap értem volna rá. Ez a hétvége sajnos nekem már nem jó. Ezek mellett úgy gondolom, hogy minden lehetséges megoldást felajánlottam.

Ok, ha neked nem jó a hétvége, akkor Kopi lsz. Viharnak bekönyvelni a feladást. Egyébként is a hétvége már a kitolt határidő után lenne, bár még egy mai Fumbli talán beleférhetett volna, de mindegy, azt én is látom, hogy ez a meccs már évek óta húzódik.

--

@Kildarf: grat, bejutottál a rájátszásba, kérdés, hogy neked a november 5-e szombat jó-e a meccsek lejátszására a Gép-Házban?

Kopi_

Kopi_

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 893 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.09.30, 10:28

Holnap holnap után lejátszhatjuk fumbbl-n is akár.

Szia!

Szombat egész nap nem érek rá, így marad a vasárnap. Neked mikor lenne jó?

A Fumbbl helyett használjuk inkább a BOTOCS-ot, ha nem gond. Ha kell küldök egy leírást a használatáról.

Üdv:

Attila

rozo

rozo

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 422 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.09.30, 09:52

Csodacsapat FC-NurSlaa avagy Vihar és Rozo: itt mi a helyzet? Az eddigi kommunikációk alapján Viharnak néz ki egy feladás.

Vihar 20dikán járt utoljára itt a fórumon. Az általam ajánlott egyik időpontra sem reagált, helyettesítésére senki nem jelentkezett.
A magam részéről három hétig heti 4 nap értem volna rá. Ez a hétvége sajnos nekem már nem jó. Ezek mellett úgy gondolom, hogy minden lehetséges megoldást felajánlottam.

Swifty

Swifty

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 868 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.09.30, 09:24

Na kérem, elérkezett a második határidő napja a 13. fordulóra. Lássuk, hogy állunk:

Bors-Mailer Daemons avagy dantes-scottish : itt scottish jelzett egy feladást, úgy látom, helyettesítésre nincs sok esély.

North Grove-Piszkok avagy Noraal-Kopi: itt van még esély, hogy lejátszák, ha nem, akkor Noraal, Kopi, lsz. írjátok meg, melyikőtök adja fel vagy kér helyettesítést.

A különféle tényezőket figyelembe véve, ha a hétvégén eldőlnek ezek a meccsek, akkor még bekönyveljük az eredményt (btw a hétvége az utolsó utáni határidő utáni 1-2 nap), egyébként feladások lesznek.

Ha máshol/máshogy nem, Fumblin próbáljátok meg lejátszani, hétvégén, vasárnap délután én rendelkezésre tudok állni, ha valaki helyettest keres.

Szerk.: jobb híjján, ha Vihar továbbra sem harcra kész, akkor Rozo, vasárnap délután valamikor lejátszhatjuk a meccseteket.

Módosította Swifty: 2016.09.30, 09:26

Noraal

Noraal

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 44 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.09.30, 07:07

Holnap holnap után lejátszhatjuk fumbbl-n is akár.

Swifty

Swifty

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 868 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.09.29, 13:38

Nem tudnátok esetleg Fumblin letolni még a héten? Noraal, egy győzelemmel rájátszás-résztvevő lehetsz, ennyit csak megér! ;) Kopi úgyis mindig ott van Fumblin. :))

Kopi_

Kopi_

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 893 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.09.29, 08:45

Bocsánat, Kopi hogy nem írtam vissza a mailre későn láttam meg, de itt pár napja írtam. Most péntek szombat 6 után jó lenne. Jövőhetet nem tudom, mert nem kaptam még meg a beosztásom. Szívesen játszok Scottish helyett, ha meg tudunk beszélni időpontot. De valószínűleg az esti órák a jók csak. :/

Szia!

Sajnos ez a hét már nem jó, illetve a vasárnap még szóba jöhet, de jövőhéten valamelyik délután tudnánk játszani.

Elnézést a szervezőktől az elhúzódó meccsért!

Swifty: Köszönöm!

Üdv:

Attila

Módosította Kopi_: 2016.09.29, 08:47

Noraal

Noraal

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 44 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.09.28, 20:56

Bocsánat, Kopi hogy nem írtam vissza a mailre későn láttam meg, de itt pár napja írtam. Most péntek szombat 6 után jó lenne. Jövőhetet nem tudom, mert nem kaptam még meg a beosztásom. Szívesen játszok Scottish helyett, ha meg tudunk beszélni időpontot. De valószínűleg az esti órák a jók csak. :/

FaVi

FaVi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1770 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.09.28, 14:10

Szerintem az lenne a tuti, ha Noraal tudná Scottisht helyettesíteni, mert a továbbjutás miatt küzdhetne mint az oroszlán!

Swifty

Swifty

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 868 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.09.28, 11:14

Küldtem mailt a telefonszámával. Jó lenne, ha le tudnátok játszani a mérkőzést, nem arról szólna  a vége, hogy kinek az ellenfele adta fel. :)

Kopi_

Kopi_

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 893 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.09.28, 10:53

Sziasztok!

Nem tudjátok miképpen tudnám elérni Noraal-t? Nem válaszolt a levelemre (23-án írtam) és itt sem reagált.

Köszönöm!

Attila

Swifty

Swifty

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 868 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.09.27, 21:12

Valaki nem tudna beugrani scottish helyett? + A tombolanyertesek legyenek szívesek jelentkezni a fórumon vagy emailben is! Thx!

scottish

scottish

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 725 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.09.27, 19:15

Dantes, sajna nem jó a héten sem. Kb ezzel fel is adom a meccset.

Noraal

Noraal

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 44 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.09.27, 18:39

Szia Kopi!

Péntek vagy szombat 6-körül jó neked?

figurecase

figurecase

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 111 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.09.27, 09:48

Rendben

Quatram

Quatram

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 40 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.09.27, 09:07

Szia! Mint ahogy emailben ertekeztunk, jovo szombat (Okt 1) delutan 2 ora, Barcraft 2 a Nyugatinal!

Jovo szombat vagy vasarnap?

Swifty

Swifty

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 868 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.09.25, 23:06

Az alábbi 2 meccsen lsz. korrigáljátok a hibákat (ld. Meccsek ellenőrzése link az OBBLM-en). Köszi!

Csodacsapat FC - Red 'unz

Csodacsapat FC - Green Bay Raters

Módosította Swifty: 2016.09.25, 23:07

Swifty

Swifty

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 868 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.09.25, 19:11

Tombola nyeremények (a jegyeket én kevertem, Virág húzta :) )

17 - Feldherr táska - FaVi

78 - 4 halfling kocka - Favi

59 - 3 régi White Dwarf - ?

69 - 3 régi White Dwarf - ?

56 - Amazon csapat + csapattagokkal - ?

95 - Winsor&Newton series 7 miniatures ecset - ?

Az összetekerhető Blood Bowl pályát is FaVi nyerte, ennek a számát nem fényképeztem le.

Gratulálunk a nyerteseknek, a tombolacetlijükkel a Gép-Házban átvehetik a nyereményt. Plusz lsz. ide vagy priviben megírni, ha tied az egyik szerencsés szelvény.

(A 3 blokk kockát végül a versenyek legjobb kezdője kaphatja meg.)

Módosította Swifty: 2016.09.25, 19:11

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]