Ugrás tartalomhoz

Fotó

Blood Bowl liga 2016

• Zárt téma Téma lezárva
657 hozzászólás érkezett eddig

figurecase

figurecase

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 111 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.01.21, 23:28

Szerintem én vagyok a legamatőrebb a mezőnyben, de nem sértődnék meg ha ellenem raknának a többiek ha publikus lesz a tippmix uh. részemről mehet úgy is, ha a többség nem akar meglepetést a végére. Viszont izgalmasabb ha titkos és nem beszéljük meg egymás közt sem. Egy anoním statisztika alapján is be tudja mindenki azonosítani magát pár kör után és ha nem megy a tippelés akkor úgy is el mehet tőle a kedve.

És ha már játék és csapatépítés, akkor nekem lenne egy olyan ötletem (nem tudom mennyire volt szokás korábban), hogy ha mindkét fél úgy akarja akkor meg lehetne hírdetni itt, hogy mikor és hol játszák a fordulót.

- segítség a szabályokban

- barátságos meccs utána akár más csapatokkal

- "én már lejátszottam a körömet, te leszel a következő ellenfelem és ha ráérsz utána jatszhatunk mi is"

- sörözés, dumálgatás, taktika megfigyelése :) , stb.

FaVi

FaVi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1770 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.01.21, 23:06

Aha, már egyet meg is tudtunk! Köszi!

Dantes szerintem ez így korrekt. A nyilvánosság szerintem sem szerencsés, de mi a többi vállalkozó kedvű véleménye?

Egyébként ezen topicban lehet a meccseket is szervezni? A résztvevők elérhetőségeit meg lehet tudni? Mármint az újakét vagy akinek esetleg változott?

Vérdíjakat is itt lehet kitűzni?

Helyettesítést a ligában indulóktól lehet kérni vagy külsősöktől is?

Quatram

Quatram

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 40 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.01.21, 23:01

Én benne lennék, már most küldeném a tippeket, de azt lehet tudni, hogy aki még nem töltötte fel a csapatlapját (Kildarf, Quatram, Noraal, Vihar) milyen fajjal indul?

Holnap feltoltom. Orc!

dantes

dantes

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1108 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.01.21, 22:57

Talan Swifty tud segiteni ebben. Meg annyi plusz szabaly jutott eszembe, hogy az esetleges meccs nelkuli feladasokat termeszetesen nem szamitom. A meccs kozbeni feladasokat es a helyettesiteseket igen.

Én benne lennék, már most küldeném a tippeket, de azt lehet tudni, hogy aki még nem töltötte fel a csapatlapját (Kildarf, Quatram, Noraal, Vihar) milyen fajjal indul?

FaVi

FaVi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1770 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.01.21, 22:53

dantes

dantes

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1108 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.01.21, 22:40

Mar regebben felvetettem, sajnos a megvalositasban semeddig nem jutottam. De mit szolnatok egy kis toto jatekhoz? Amig nincs neki kulon felulet, nekem kellene elkuldeni a tippeket privat uzenetben minden egyes fordulo kiirasanak napja ejfelig az osszes meccsrol, kiveve amelyikben erintettek vagytok: 1-2-X. Csak a ligaba nevezettek jatszhatnanak engem kiveve. Minden talalat 1 pontot er. A legtobb pontot elero jatekos a liga vegen egy festett figurat kapna tolem. Ha legalabb 5-6 -an jatszanatok, akkor lenne ertelme.. Mit szoltok? Aki akar jatszani, kuldje el mondjuk 2 napon belul a tippjeit az elso fordulora.

(Regebben fogadasra gondoltam fix indulo keretbol odds-okkal, de ez egyszerubb igy most hirtelen.)

Ha lesz ilyen akkor közzé is teszed (név nélkül) az egyes meccsekre a tippeket?

Szerintem erdekes statisztika lehetne, de lehet hogy valakit zavarna, hogy esetleg mindenki ellene fogadott. Szoval nem tudom, ahogy szeretnetek... Meg azt se tudom hogy a fordulok vegen az aktualis allast tegyem-e kozze. Igy lehet hogy ha valaki nagyon hatul van, elveszti a lelkesedest a jatek irant...

discret

discret

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1858 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.01.21, 22:34

Mar regebben felvetettem, sajnos a megvalositasban semeddig nem jutottam. De mit szolnatok egy kis toto jatekhoz? Amig nincs neki kulon felulet, nekem kellene elkuldeni a tippeket privat uzenetben minden egyes fordulo kiirasanak napja ejfelig az osszes meccsrol, kiveve amelyikben erintettek vagytok: 1-2-X. Csak a ligaba nevezettek jatszhatnanak engem kiveve. Minden talalat 1 pontot er. A legtobb pontot elero jatekos a liga vegen egy festett figurat kapna tolem. Ha legalabb 5-6 -an jatszanatok, akkor lenne ertelme.. Mit szoltok? Aki akar jatszani, kuldje el mondjuk 2 napon belul a tippjeit az elso fordulora.

(Regebben fogadasra gondoltam fix indulo keretbol odds-okkal, de ez egyszerubb igy most hirtelen.)

Ha lesz ilyen akkor közzé is teszed (név nélkül) az egyes meccsekre a tippeket?

dantes

dantes

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1108 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.01.21, 22:21

Módosította dantes: 2016.01.21, 22:27

figurecase

figurecase

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 111 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.01.21, 21:52

Green Bay Raters feltöltés alatt...

MawarTeam12.jpg

rozo

rozo

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 422 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.01.21, 20:02

Mailer Daemons (scottish) - NurSlaa (Rozo)

Khorne vs Nurgle???
Mekkora bunyó lesz ez már!!! XD XD XD

Swifty

Swifty

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 868 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.01.21, 19:41

14 csapat nevezett, lásd http://bloodbowlliga.hu, 13 körös körmérkőzéses alapszakasz, majd a top4 rájátszásba kerül. A többieknek is érdemes a csapatjaikat pátyolgatni, hátha esetleg 2017-re átviszi, ill. ha sikerül, szeretnénk egy Alsóház-kupát is, amolyan best-of-the-rest jelleggel.

Szóval:

1. forduló

Slann Flancisco 49'els (FaVi) - FigureTeam (FigureCase)

Lovagok akik, azt mondják Fény (Wolio) - Totál Agyament Hóhérok (Kildarf)

Red 'unz (Quatram) - Bors (dantes)

Black And Witches (discreet) - KopiTeam (Kopi)

Mailer Daemons (scottish) - NurSlaa (Rozo)

North Grove (Noraal) - Avelorn Aristocrats (Swifty)

Csodacsapat FC (Vihar) - Blitzla (Itzla)

Határidő: február 7.

Aki még nem tette fel az OBBLM-re a csapatát, az tegye, illetve Kopi, FigureCase lsz. egy csapatnevet adni, hogy ne KopiTeam, FigureTeam néven szerepeljetek. :)

Módosította Swifty: 2016.01.21, 19:44

Swifty

Swifty

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 868 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.01.21, 14:12

Elkészült a sorsolás, este kirakom ide az 1. fordulót, a honlapra az egész évest.

Swifty

Swifty

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 868 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.01.20, 13:29

Az OBBLM-en létre lehet hozni a ligába a csapatokat, thx Kopi!

FaVi

FaVi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1770 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.01.18, 22:50

Sziasztok!

Ha valaki az utolsó percben szeretné beszerezni a csapatát, vagy a ligától függetlenül szeretne új csapatot magának akkor írjon egy e-mailt. (pl.: közös rendelés osztott postával, ami kb 15-20euro/csomag)

Esetleg ha valaki festetne (3. fordulóig vagy akár később is), akkor szintén szívesen várom a leveleket mailben.

figurecase@gmail.com

Üdv,

FC

Szia!

Melyik gyártótól rendelnél?

Engem 3 Gaspezes figura fog érdekelni (37 euro értékben). Ha ott összejönne egy nagyobb rendelés (120euro) akkor kaphatnánk egy mino mikulást! Díjnak jó lenne! :-)

Üdv: FaVi

figurecase

figurecase

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 111 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2016.01.18, 18:24

Sziasztok!

Ha valaki az utolsó percben szeretné beszerezni a csapatát, vagy a ligától függetlenül szeretne új csapatot magának akkor írjon egy e-mailt. (pl.: közös rendelés osztott postával, ami kb 15-20euro/csomag)

Esetleg ha valaki festetne (3. fordulóig vagy akár később is), akkor szintén szívesen várom a leveleket mailben.

figurecase@gmail.com

Üdv,

FC

Swifty

Swifty

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 868 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.01.18, 09:10

A vasárnapi versenyen többen is jelezték, hogy részt vennének a ligában, illetve még az OBBLM felület sem kezeli az idei bajnokságot, ezért 1 héttel halasztódik a kezdés, vagyis január 25-én indul a liga.

További hírek itt és a honlapon lesznek.

Swifty

Swifty

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 868 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.01.12, 18:40

Kopi is jelentkezett, vele együtt már tizenketten vagyunk. :)

Lord-Kildarf

Lord-Kildarf

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 705 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.01.12, 17:37

Megvárhatjuk, tekintve a kisszámú jelentkezőt. Lehet jövőre egészoldalas reklámot adunk fel a Népsportban, hátha akkor...

Szia, én is szeretnék jelentkezni - e-mailen is próbáltam de valamiért nem sikerült - Chaos dwarf csapattal.

Megkaptuk, felírunk, koszi! :)

Én is köszi :)

Módosította Lord-Kildarf: 2016.01.12, 17:38

roante

roante

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 409 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.01.12, 08:19

Megvárhatjuk, tekintve a kisszámú jelentkezőt. Lehet jövőre egészoldalas reklámot adunk fel a Népsportban, hátha akkor...

Szia, én is szeretnék jelentkezni - e-mailen is próbáltam de valamiért nem sikerült - Chaos dwarf csapattal.

Megkaptuk, felírunk, koszi! :)

Lord-Kildarf

Lord-Kildarf

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 705 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.01.12, 07:38

Módosította Lord-Kildarf: 2016.01.12, 07:38

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]