Ugrás tartalomhoz

Fotó

Anne Rice

• Válasz írásához lépj be
257 hozzászólás érkezett eddig

Dain

Dain

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 48 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2013.10.09, 15:54

Sziasztok!

Nos mégis lett új Anne Rice tőlünk, a címe:
Angyalok ideje, a három kötetesre tervezet sorozat két kötete jelent meg eddig az USÁ-ban, magyarul pedig most fog megjelenni értelemszerűen az első. Remélem szeretni fogják az olvasók, ahogy az eddigi könyveit is a szerzőnek.

A hátlap szövege:

A sétáló halott, a Lélektelen, Toby O’Dare az alvilág rettegett, könyörtelen ítéletvégrehajtója. Álarcok és álnevek mögött, láthatatlanul rejtőzködve járja az orgyilkosok lidércnyomásos és végtelenül magányos útjait, várva
a következő megbízatást mesterétől, az Igaz Embertől.
Egy nap azonban rendkívüli esemény zúzza össze üres
és kietlen életét; találkozik egy misztikus idegennel –
egy angyallal, a Szeráffal. Az angyal egy megbízatást –
Szent Küldetést ajánl fel neki, amihez olyan távolra kell
utaznia, mint még senkinek előtte.
O’Dare megkezdi utazását a megváltásért, a küldetést
halálos veszélyben, álmokért és hősökért. Amerre jár, útját hűség és árulás, harag, önzetlenség és szerelem kíséri.

Kép

valeriusblack

valeriusblack

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 727 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.02.07, 23:06

Sziasztok, nem ismertek esetleg Budapesten vagy környékén olyan antikváriumot ahol a kárhozottak királynőjének tűrhető áron meg lehetne vásárolni egy példányát?

blaisec

blaisec

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 604 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.04.03, 10:40

Tényleg köszönet érte, sok kellemes órát szereztetek mindnyájunknak! további sikeres munkát kívánok.

Zorkoczy

Zorkoczy

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1203 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.04.02, 20:14

Kedves Dáin!

Mi is köszönjük az eddigieket, jó, hogy vagytok, és remélem, azért űzitek tovább az ipart, és maradtok a piacon.

Dain

Dain

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 48 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2009.04.02, 08:55

Sziasztok!

Örömmel értesítünk, hogy rövidesen megjelenik következő Anne Rice könyvünk, a Hegedű!

-------------

Mély és határtalan Triana gyásza. Megjelölte magának a halál, amely elragadta a férjét. Ma már csak az álmokban hallott zene maradt neki, ami átvigye az éjszakán. És egyszer csak belép ezekbe az álmokba Stefan, egy orosz nemes nyughatatlan, szenvedő szelleme.
Stefan zenei lángesze először megigézi, azután annyira leigázza Trianát, hogy hagyja átcsábítani magát a kegyetlen múltba, ahol Stefan élte földi életét. Ebben a szellemvilágban egy szövetségesre talál Triana…

Kontinensek és korok között cikázó, szürreális, drámai és delejes történet a HEGEDŰ, három kárhozott lélek találkozásáról, akiket elválaszthatatlanul összeköt a zene, a szenvedély és az elragadtatás.

-------------------

A megjelenés várható ideje 2009. Április 07. Kedd, ekkor küldjük a nagykereskedőkhöz a könyvet, ezután egy két nappal általában mindenki megtalálhatja a könyvesboltok polcain. Elméletileg.

A Hegedű borítóját az érdeklődők számára feltöltöttük a

http://kepfeltoltes.hu/view/090401/Plakat_...ltoltes.hu_.jpg

Sajnos, van rossz hírünk is, a mai napon, úgy tűnik, a Hegedű lesz kiadónk utolsó könyve Anne Rice-tól. Amit vállaltunk, becsülettel befejeztük; kiadtuk a Mayfair-boszorkányok élete sorozatot az elmúlt években, majd sorban Lestat kalandjainak fennmaradó köteteit is. Megjelent már az utolsó Vámpírkrónika is az elmúlt év karácsonyára, a Vérhozsanna.
Ezzel befejeződik a szerző vámpírokkal és boszorkányokkal foglalkozó könyveinek sora.

A Hegedű önálló, egyedi regény, ami a vámpírokkal ugyan nem foglalkozik, de az író világába mindenképpen beilleszthető, ajándéknak szánjuk mindazon hű olvasónknak, aki velünk tartott a lebilincselő történetben Akashától a Táltosokig.

A pénzünk elfogyott, az író pedig mostanság katolikus megtérése okán, Jézus életével foglalkozik, erre az útra már Kiadónk nem kíséri el.

köszönöm a kitartást:

Csukonyi Zoltán

Módosította Dain: 2009.04.02, 09:02

metaflora

metaflora

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 96 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.12.11, 16:08

A csontok szolgálója 1000 Ft Rákóczi út 9. antikvárium

kzoli

kzoli

Great Old One

• Fórumita
  • 81 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.11.03, 17:11

Én is elolvastam.
Rövid volt, tényleg, és annyira nem is tetszett.
Persze nem volt rossz, de valahogy az összes regény közül ez fogott meg legkevésbé.
A Mayfairek és Táltosok története annyira nem fogott meg, Mona Mayfair karaktere is elég halvány lett nekem, talán ez lehet az oka.

_Flora (NPC/NJK)

_Flora (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2008.10.28, 13:36

hát elolvastam a vérhozsánnát. rövid volt :D méég Lestatot :D
vki olvasta már? hogy tetszett, írjatok!

jah és egy kis reklám: a www.hotdog.hu -n vagy egy magazinom ami Anne Riceról és a könyveiről szól, nézzetek be ;)

_Flora (NPC/NJK)

_Flora (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2008.10.03, 20:42

ahha :D
mondjuk már annyira nem emléxem, hogy mi is volt benne, 1-2 dolog maradt csak meg :P
legyen már október 11 :) :D

_Karryna (NPC/NJK)

_Karryna (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2008.10.03, 16:27

Én nem szeretek beleolvasnia tartalomba :ok: Inkább kivárom amikor már magát a könyvet olvashatom :titok:

Módosította Karryna: 2008.10.03, 16:28

_Flora (NPC/NJK)

_Flora (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2008.10.02, 17:23

igen az Armand is jó, és érdekes összevetni Marius beszámolóját a közös éveikről meg Armandét :titok:
sztem az utolsó kötet izgi lesz, kicsit beleolvasgattam a tartalmába angolul, de azért elég ködös volt úgy a sztori :ok:

_Karryna (NPC/NJK)

_Karryna (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2008.10.02, 15:38

De akármennyire is jó lesz ez a könyv, nekem akkor is az Armand, a vámpír marad az örök nagy kedvencem :titok:

_Flora (NPC/NJK)

_Flora (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2008.10.01, 17:24

ohh köszönöm a gyors választ! és a borító nekem is tetszik és már várom, hogy olvashassam :nos: :normaalis:

_Karryna (NPC/NJK)

_Karryna (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2008.10.01, 12:51

A borító véleményem szerint nagyon jó lett, már alig várom, hogy a kezemben tarthassam :normaalis:

Dain

Dain

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 48 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.09.30, 20:37

Sziasztok!

Célegyenesben vagyunk, a Vérhozsanna a terveink szerint október 9-én, kedden megy a nagykereskedőkhöz, tehát a jövő hét végén (úgy október 11. után) megkaparintható.

Ez a befejező kötet, aztán viszlát vámpírok...Egyelőre legalábbis...
A szokásoknak megfelelően aki felhív bennünket, vagy küld egy mailt annek utánvétellel elküldjük.
Köszönjük a kitartást minden olvasóknak akik lehetővé tették azzal hogy megvették hogy legyen pénzünk kiadni a következő kötetet!

Feltöltöttem a borítóplakátot ide:

http://s521.photobucket.com/albums/w334/Da...na1_kozepes.jpg

Szerintem talán ez a borító lett a legszebb, remélem tetszik majd Nektek is!

Még valami...ajánlom szíves figyelmetekbe az alábbi linket is:

http://www.amazon.com/Called-Out-Darkness-...367&sr=8-12

Mindenki elgondolkozhat azon vajon mit is jelent mindez ránk az Olvasók részére.

_Flora (NPC/NJK)

_Flora (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2008.09.28, 21:25

Kedves Dáin kiadó!

Ugye októberben vmikor megérkezik a Vérhozsánna? :aaaaa: Már nagyon várom!!! :) :)

_Flora (NPC/NJK)

_Flora (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2008.05.20, 10:45

hát igen egyetértek veled :sor:
Spoiler

kzoli

kzoli

Great Old One

• Fórumita
  • 81 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.05.20, 07:48

Én is elolvastam a Blackwood farmot és nekem is tetszett. Majdnem sikerült egy lendületre elolvasni, de már nem vagyok olyan időmilliomos, mint egyetemista koromban, ezért két részletben olvastam el. :sor:
Amit kicsit furcsállottam:
Spoiler

A befejező rész mindenképp érdekes lesz, bár ha belegondolok, milyen sok szereplő van még, akiről szívesen olvasnék többet, valószínűleg hiányérzetem lesz utána.

_Flora (NPC/NJK)

_Flora (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2008.05.18, 20:29

huh elolvastam a blackwood farmot, kb 3 nap alatt:) megbabonázott a könyv, letehetlen volt :lol:

nagyon cselekményes volt az egész, nagyon tetszett, igaz sztem kicsit eltúlozta Anne az az erotikus jeleneteket, mivel ebben a könyvben több van mint az eddigiekben.
de mindent összevetve nagyon izgalmas volt, jópár titokra fény derült.
bár sajnáltam quinnt és a szerelmét, h nem lehettek egymással sokáig, de talán a könyv végén megoldott a helyzet :dilis:

szal nagyon várom a folytatást :sor: :) és ajánlom az Anne Rice fanoknak h olvassák L :lol:

metaflora

metaflora

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 96 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.05.09, 13:55

az első két oldalban, ahol ugye az újságíró ('a fiú" - nekem ez tűnt fel nagyon, zavaró mértékben, gondolom a "he" fordítása, de brrr)

A minap vetettem egy pillantást egy angol kiadásra, és elég sok benne a "boy", szal valsz tévedtem a feltételezéssel :rohog:

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]