Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Earthdawn 2016

• Válasz írásához lépj be
7 hozzászólás érkezett eddig

rikz

rikz

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 68 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.01.14, 15:19

Ebbe a mondatba végülis az original ED szabályrendszeréért rajongókon kívül mindenki beletartozik...

Valami ilyesmit írt a készítő is. Talán nem akarták túlságosan leszűkíteni a célcsoportot :-D

Blob

Blob

Kockavadász Ogre

• Fórumita
  • 1604 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.01.14, 05:55

"Ez azoknak kedvez, akik kampányban gondolkodnak, de nem akarnak a klasszikus, összetett rendszerrel bajlódni, akik gyors, egylövetű meséket preferálnak, vagy akik előismeretekkel nem rendelkező kezdőket (akár fiatalokat, gyerekeket) szeretnének beavatni az Earthdawn lenyűgöző világába."

Ebbe a mondatba végülis az original ED szabályrendszeréért rajongókon kívül mindenki beletartozik...

Blob

Blob

Kockavadász Ogre

• Fórumita
  • 1604 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.01.14, 05:46

Egy ismertető és főleg személyes vélemény nagyon érdekelne.

nornwarrior

nornwarrior

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 277 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.01.12, 20:50

Earthdawn? Remek alapötlet, de a rendszer túl bonyolult. :(

Radivoj

Radivoj

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1604 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.01.12, 18:57

Az Age of Legendsnek örülök, az eredeti szabályrendszert ugyanis csak átlapoztam, és megállapítottam, hogy hiába érdekes a világ (a regényeket olvastam, és nem voltak rosszak), ilyen túllőtt szabályrendszerhez még nekem sincs kedvem, hát még a játékokosnak.

Ravenheart

Ravenheart

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2870 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.01.12, 13:32

Egy bővebb ismertetőnek örülnék.

Eberen_Orkodo

Eberen_Orkodo

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 968 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.01.12, 09:09

Köszi a híreket, engem érdekelne részletesebben is, mondjuk a történelem, a szörnyek spec képességei és a megidézett lényekkel kapcsolatos szabályok.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6353 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.01.12, 07:52

A legújabb, 4. kiadású Játékosok kézikönyve elég hosszú vajúdás után jelent meg tavaly februárban, de az óév végén és az újév kezdetén valami megmozdult az Earthdawn háza táján. Játékmesterek kézikönyve 4e - Tavaly, épp Karácsony előtt, 23-án megjelent a 4. kiadású Játékmesterek kézikönyve a FASAGames kiadásában. A könyv 523 oldalas, ebből 10 színes, a többi fekete-fehér. Lássuk, milyen lényegi változásokat és újdonságokat kapunk... Travar: The Merchant City - Az Iszonyat Kora előtt legrégebben alapított városállamról, Travarról szól a FASAGames következő kiadványa. A 2. Thérai Háború után megváltozott erőviszonyok és különösen Throal Királyság meggyengülése után a kereskedők városa nagyobb befolyásra törekszik.

http://lfg.hu/75211/hirek/earthdawn-2016/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]