Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

A World of Warcraftban létező szerepjáték lehetőségek (Podcast)

• Válasz írásához lépj be
4 hozzászólás érkezett eddig

Enkara

Enkara

Ékműves

• Fórumita
  • 110 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.02.28, 10:01

Köfi! ^^

Orastes

Orastes

Hordószónok

• Fórumita
  • 6233 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.02.19, 19:54

Ezt csak most láttam, egészen állat! :hc: Jó lett ez! :hedbeng2:

Enkara

Enkara

Ékműves

• Fórumita
  • 110 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.02.18, 00:25

Szijja Paul, szerintem erős túlzásba estél, mindenesetre köszönöm kedves szavaidat. Momentán nem játszom sehol, sajnos nem tudok rá elég (minőségi) időt szakítani. Neked azért jó száguldozást kívánok Fantáziában! :)

(Mandula)

Paul

Paul

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 4 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.02.13, 11:43

Mandula, csodálatosan dallamos és csengő a hangod, a kacajod mámorító. Komolyan mondom beléd szerettem :) Hol lehet veled együtt játszani? Szeretném veled meglovagolni a fantázia hullámait. ;)

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6490 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.02.10, 07:49

Nemrégiben felkerestem az LFG.hu-t, hogy segítsenek egy podcast létrehozásában, ami a szerepjátékokról és az oldalunk profiljához tükröződően a World of Warcraftban játszódó szerepjátékról is szól. Bár a szerepjáték, mint téma olyan kiterjedt, hogy napokat lehetne beszélni róla és akkor sem jutnánk el még a közepéig sem, de amennyire tudtuk, átrágtuk magunkat rajta. Külön köszönet Mandulának, aki otthonosan mozog a szerepjáték világában és az összes kérdésemre kimerítően válaszolt és Frostynak, aki töviről hegyire ismeri az összes rp szervert és megosztotta velünk a tapasztalatait.

http://lfg.hu/75398/rpg/szerepjatekrol/a-world-of-warcraftban-letezo-szerepjatek-lehetosegek-podcast/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]