Ugrás tartalomhoz

Fotó

Művészeti oldalak

• Válasz írásához lépj be
1069 hozzászólás érkezett eddig

KekPafrany

KekPafrany

Kotnyeles Saláta

• Fórumita
  • 607 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.06.21, 17:50

Az enyém itt van, de rég frissült, tervezem átbőrözni :D
http://kekpafrany.csillagvadasz.hu/

Akasha

Akasha

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 280 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.06.20, 19:42

Helló Tallas!

Ha majd egyszer én is elkészülök a sajátommal, akor majd szólj rám, csinálok hozzű bannert is, meg a tied is berakom az enyémre.
Amúgy nem tudsz/tudtok, valami jó scriptet valami könnyed galérianézegetőhöz? Meg amiben könnyű rendszerezni is.

Köszi!

Tasart

Tallas_Scout

Tallas_Scout

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 186 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.06.20, 18:48

f***a az oldal "skin"-je de felteszem a kérdést: ez hanyadik weboldalad? ;)
Egyébként újabb alternatív művészeti képtár lesz/lett ebből? :sor:

1. Ne kötekedj! :nyenye: Azért kellett újat csinálni, mert az extra megszűnt ingyenes szolgáltató lenni. És ha már új hely, akkor új skin :hc: ;)
2. Kell a referencia ;) Csóró munkanélküli pályakezdő vagyok ;)

Második kérdésedre válaszolva, Igen, az lett. Egyrészt a referencia miatt, másrészt hogy gyakoroljam kicsit a webprogot is, és ha már gyakorlom, legyen haszna is.

Módosította Tallas_Scout: 2010.06.20, 18:48

Magyar

Magyar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 472 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.06.20, 18:35

Akinek van saját weboldala, és szeretné azt egyel több helyen népszerűsíteni, azon kedves művész urak/hölgyek jelentkezzenek nálam, itt, vagy konkrétan itt

f***a az oldal "skin"-je de felteszem a kérdést: ez hanyadik weboldalad? ;)
Egyébként újabb alternatív művészeti képtár lesz/lett ebből? :sor:

Tallas_Scout

Tallas_Scout

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 186 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.06.20, 15:56

Akinek van saját weboldala, és szeretné azt egyel több helyen népszerűsíteni, azon kedves művész urak/hölgyek jelentkezzenek nálam, itt, vagy konkrétan itt

KKKK

KKKK

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 2 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.06.09, 19:52

A 21. század komplex webes ki mit tudja:
http://www.tehetsegesek.hu
Bemutathatod éneklésedet, hangszeres tudásodat, zenekarod alkotásait, tánctudásodat, ha van érzéked a költészethez beküldhetsz verseket, vagy akár prózai alkotásokat is. Ha inkább a képzőművészetben vagy tehetséges, mutasd meg a világnak festményeid, szobraid, vagy művészi fotóid, rajzaid. Ezeket árulhatod is az oldalon keresztül, csak amikor elküldöd tüntesd fel az árat is. Találsz az oldalon híres szerzők gyönyörű, "befutott" irodalmi alkotásait és művészek képzőművészeti értékeit.

Érdemes megnézni :ninja:

Akasha

Akasha

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 280 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.05.05, 13:35

Ezt az utogramm gyüjtős levelet án is megkaptam mér kétszer. Csal most gondolkozom hogy jobb is hogy nem válaszoltam eddig, ha annyire kell tőlem valami akkro nyugodtan lehet képet venni vagy rendelni nem? Az aláírásommal meg ki tudja mit kezdenek? Ezzel én is inkább óvatos leszek.

KekPafrany

KekPafrany

Kotnyeles Saláta

• Fórumita
  • 607 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.05.05, 13:14

Én egy olyan levelet kaptam meg már sokadjára, hogy a kortárs képzőművészetről gyűjtenek autogramokat.. Mivel alapvetően gyanakvó vagyok, ezért eddig figyelmen kívül hagytam, de ha már művészeti spamokról beszélünk..

Magyar

Magyar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 472 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.04.30, 11:56

Nekem is leginkább azzal van bajom hogy ámerikába kéne küldeni a cuccost...

Darklight

Darklight

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 480 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.04.30, 00:53

Erről az oldalról nem tudok, de havonta egy-két levelet kapok new york-i galériákból, hogy meghívnak valami közös kiállításra. Máskor meg használt lemezekre vagy képeslapokra akarják kinyomtatni a képeimet, amit aztán valami manhattani garázsgalériában tartott artbulin eladnának. Ja meg van az is, hogy csilivili albumot szerkesztenek amibe bekerülhetek ha vírítok valami lóvét... nem mondom, hogy kamuk ezek, csak a devartról próbálják összespamolni a művészeket a rendezvényeikhez. Ha Amerikában élnék még buli is lenne... :(

Magyar

Magyar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 472 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.04.30, 00:45

Mármost ez direkt linkel ugyanarra, mint eggyel alább, a katalin77 alatt olvasható reklám?

Kösz hogy szóltál Max, nem tudom mi történt valószínűleg összekvertem véletlen a linkeket, bár még mindig nem értem, hogy jött össze ugyanaz...
szóval amiről írtam az előbb:
Drawgasmic

(elméletileg most jónak kell lennie)

-max-

-max-

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1121 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.04.29, 23:01

Mármost ez direkt linkel ugyanarra, mint eggyel alább, a katalin77 alatt olvasható reklám?

Magyar

Magyar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 472 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.04.29, 07:47

Üdv!
Kicsit kétségek közepette írom a kommentet, inkább tanácsot kérnék a következő oldallal kapcsolatban:
Drawgasmic
Pár főbb info: az oldal egy kiállítási lehetőséget hirdet melynek részleteit az oldalon meg lehet találni, de a lényeg hogy a kiállításra nevezni kell és valamilyen procedúrán megy keresztül a nevezésben leadott portfoliós anyag, értesítenek és saját stílusban kéne beküldeni a kiállításra szánt munkát. (ha bekerülsz a kiállításra akkor van párezer forintnak megfelelő nevezési díj is). A kiállítás egy éjszakás, viszont fő célja az eladás (olyan kört is hívnak meg a kiállításra melynek van rá pénztárcája).

A kérdés: nem tudom mennyire vehető komolnyak az oldal, már csak a youtubos videó miatt is...
(Ez azért fontos nekem, mert az akció kurátora keresett fel e-mailben, hogy a kiállításra nevezhetnék mert tetszenek neki a munkáim... nem tudom hogy a levél spam volt-e vagy sem)
Ráadásul a shipping cost em olcsó dolog :)

katalin77

katalin77

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 1 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.04.23, 15:20

Sziasztok!Egy remek külföldi online galéria,sok magyar kortárs művésszel:www.artabus.com

Darklight

Darklight

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 480 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.04.19, 11:31

Adventures of the League of STEAM - "Monkey Business"

ez pedig a csatornájuk: League of STEAM channel
(a favorite-ek között is van némi nyalánkság)
:normaalis:

Magyar

Magyar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 472 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.03.16, 11:04

Állatkodós meg karikatúrás meg modernes, meg minden...
Therese Larsson

-max-

-max-

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1121 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.03.05, 15:57

igaz- igaz

KekPafrany

KekPafrany

Kotnyeles Saláta

• Fórumita
  • 607 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.03.04, 21:37

Kemény digi rajztanfolyam
Nem is lesz olcsó, de legalább sűrű :)

:)

*nyálcsorog* Vannak jó és érdekes dolgok, csak győzze az ember idővel pénzzel :)

Magyar

Magyar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 472 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.03.04, 18:57

Nem azt mondtam hogy mind jó és f***a, de sokat úgy raktak be, hogy a mai borítókhoz képest szar, sőt van jó pár olyan is, ami szerintem teljesen korrektül, jól meg lett csinálva: a már említett kutyás (16.), akármilyen gusztustalan a disznós is üt (12.), vagy a célzottan "pikáns" (7.) csak néhány...

-max-

-max-

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1121 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.03.03, 21:48

lazíts :D

sok mindenben igazad van, de azért mondjuk #2 vagy Heino feje.... a kárátézós power of god atyáról nem is beszélve :)
van mögöttük biztos sok jó zene, de azért - éted :)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]