Ugrás tartalomhoz

Fotó

Művészeti oldalak

• Válasz írásához lépj be
1069 hozzászólás érkezett eddig

Magyar

Magyar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 472 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.03.03, 16:24

MAI SZEMMEL tényleg röhejes jópár darab, csakhogy valahogy fel nem tudom fogni miért lenne szarabb azért egy lemezborító mert közvetíti a lemez stílusát, tartalmát. Arról nem is beszélve, hogy jónéhány együttes majdnem "noname" kategóriás, azaz csak a mai piacon ezerszer gagyibbat találni, valószínűleg nagyobb költséggel előállítva. És akkor hozzáteszem ebből kiindulva: a pénztárca is megszabja, mi kerül fel és milyen minőségben a lemezre. Mivel van itt tapasztalattal rendelkező grafikus, tudja hogy én mit a témában kontár, laikus személy miről beszélek (írok).
Ráadásul inkább szól a gyűjtemény egy adott korosztály ízlésének a lejáratásáról, mint a legsz@rabb borítók összegyűjtéséről. Eléggé leredukálták a zenei orientáltságot - szerintem.

-max-

-max-

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1121 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.03.03, 10:51

A legrosszabb lemezborítók

Épp a nyertes szerintem nem is rossz, meg a két kutya sem, de vannak mesterdarabok - a Battleaxén például zokognánk a röhögéstől az art erpégé hun is, nemhogy elfogadott projektként pénzt adjunk érte.
Bár lehet, hogy a gitáros rajzolta.
Belőve.
:)

Tallas_Scout

Tallas_Scout

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 186 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.02.25, 09:05

Kemény digi rajztanfolyam
Nem is lesz olcsó, de legalább sűrű :sor:

Basszus de mennék... :lol:

-max-

-max-

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1121 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.02.23, 15:27

Kemény digi rajztanfolyam
Nem is lesz olcsó, de legalább sűrű :titok:

original_trixi

original_trixi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2488 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.02.22, 22:57

nekem tetszik.
retro future

csipoes

csipoes

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 43 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.02.22, 20:27

Jó munkát!

Magyar

Magyar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 472 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.02.22, 20:12

Probléma megoldva, ki is kerültem az oldalra.
Örülök is a kitolásnak, mivel nem kell kapkodnom a munkával, van most elég dolgom mellette. Csak jó lett volna ha hétvégére tudom hogy jó-e a pofám szerkezete ahhoz, hogy bevegyenek... :rohog: mert akkor előbb neki tudok ülni a munkának. :D
Azért köffi! :aboci:
Tisztelettel:
Magyar :D

csipoes

csipoes

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 43 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.02.22, 19:46

Háát nekem pár nap volt, kérdezz rá bátran, hogy megkapták - e, vagy ha nem akkor jelentkeznél. Megint eltolták a határidőt, a jelenlegi március 14.

Magyar

Magyar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 472 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.02.21, 08:03

Már elnézést a duplázásért, de akik fent vannak már a listán, azok hány nap elteltével kapták meg a konfirmációs e-mailt a 7sinscontest-től?
(4 paja várom :lol: :dilis: )

Magyar

Magyar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 472 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.02.19, 11:39

Sok sikert, talán a hétvégére sikerül egy kis időt szakítanom és befejezni egy munkát ami vagy jó lesz, vagy nem; de nekem a legjobb az lesz, hogy befejezhetem végre :pirul: :rohog: :rohog:

Tisztelettel:
:ok:

csipoes

csipoes

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 43 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.02.18, 23:41

Köszi Magyar!

Már feladtam hogy lecsúsztam a határidőt, de most hogy belinkelted újra odanéztem és kitolták 28-ig.

:pirul:

Magyar

Magyar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 472 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.02.18, 20:00

Végre, látom magyarok is vannak a listán :ok:
7sinscontest
Nem tudom hogy lesz-e időm összedobni valamit a nevezésre, viszont a hazaiaknak sok sikert :rohog: :rohog:

Tisztelettel: :pirul:

cu_hullain

cu_hullain

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 620 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.02.16, 21:08

A világ minden esetben adott csak a megfelelő motort kell megtalálni hozzá. Csak az a gond, hogy gyűlölöm a rendszereket...évek óta kö-papír-olló szabályrendszerrel játszom.

KekPafrany

KekPafrany

Kotnyeles Saláta

• Fórumita
  • 607 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.02.15, 23:57

David Elliot Tündéri grafikák és illusztrációk. Főleg a Rőtfölde Krónikáihoz készült rajzok tetszenek...tényleg tud valaki a redwall rpg.-ről valami szabálykönyvet (Páfrány?) . Nagyon szívesen játszanék ilyet.

A regényvilágot ismerem, de sajnos rpg-t nem tudok hozzá. Pedig érdekelne.. Illetve még R. Hobb világához is szívesen látnék valami hasonlót..

Magyar

Magyar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 472 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.02.15, 20:07

Na ezaz...ezeket már én is átturtam...egy player's handbook-ot vártam volna gyönyörű illusztrációkkal, de semmi. Az on line játék sosem tetszett, asszem rágyúrok a regényekre és csinálok egyet. Muhahahahaha (vagyis a játék motorját lelopom valahonnan) .

(még az antiszerepjátékos Barátnőmet is ráizgattam, nemhiába kisragadozós zoológus. )

Akkor ezt pont a barátnődnek találták ki :szomoru: :nod:

cu_hullain

cu_hullain

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 620 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.02.15, 16:55

Na ezaz...ezeket már én is átturtam...egy player's handbook-ot vártam volna gyönyörű illusztrációkkal, de semmi. Az on line játék sosem tetszett, asszem rágyúrok a regényekre és csinálok egyet. Muhahahahaha (vagyis a játék motorját lelopom valahonnan) .

(még az antiszerepjátékos Barátnőmet is ráizgattam, nemhiába kisragadozós zoológus. )

Módosította cu_hullain: 2010.02.15, 16:56

Magyar

Magyar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 472 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.02.15, 16:11

Van egy hivatalos oldala, ami gyakorlatilag egy fórum, önmagukban a topikok a leírásokkal egyenlőek, nekem nem volt türelmem végigolvasni, már csak azért sem mert angol :P
Redwall fórum
Amazonon van pár találat, de az ugyebár amazon... :(
Redwall az Amazonon

Egész mókásnak tűnik maga a játék... :nod: :szomoru:

Módosította Magyar: 2010.02.15, 16:11

cu_hullain

cu_hullain

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 620 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.02.15, 13:20

David Elliot Tündéri grafikák és illusztrációk. Főleg a Rőtfölde Krónikáihoz készült rajzok tetszenek...tényleg tud valaki a redwall rpg.-ről valami szabálykönyvet (Páfrány?) . Nagyon szívesen játszanék ilyet.

cu_hullain

cu_hullain

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 620 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.01.18, 09:33

Max: Igen az apró részletek, meg a karikatúrába hajló karakterek, meg az atmoszféra amit a valőrfestészettel csinál...meg egyáltalán...ez egy zseni :szerencsetlen:
Egy ex-rpg boltos cimbora mutatta meg nekem.

Orionne

Orionne

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 5 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.01.16, 22:51

-Max-!

Én nekem is celeb jutott eszembe..valaki azt mondta hogy Cher...nekem egy másik jutott eszembe..de vmi várfal félét véltem felfedezni a háttérben...a másik meg..hát nem is tudom. :)
De azért köszi a segítséget..ha bárki valamit tud csak mondja vagy linkelje :rohog:

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]