Ugrás tartalomhoz

Fotó

Vélemények, javaslatok

• Válasz írásához lépj be
959 hozzászólás érkezett eddig

Alexei

Alexei

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2578 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.09.09, 15:12

Szóval az lenne a kérdésem ahhoz aki jobban ért a kínálathoz, hogy mit javasol?

Én a nyáron vettem egy Wacom Bamboo digitális rajztáblát, imádom. Pontos, jól kalibrálható és nagyon kényelmes a használata. Vásárlás előtt én is utánajártam a dolognak mindenki (grafikusok is) ezt a márkát ajánlották. Ennél van egy olcsóbb verziója, amiben nincs touch pad.

Darklight

Darklight

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 480 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.09.05, 18:28

Sziasztok!

Nem láttam jobb fórumot itt rá, úgyhogy ne haragudjatok a kérdésért, de hátha van valami javaslat:
Tabletet/Digitális rajztáblát keresek "pixelart"-hoz. Ez azt jelenti, hogy kb. olyasmit szeretnék csinálni, mint a régi Another World (link, ha valaki nem ismerné), de ezt az egerem már "nem bírja". Azért emelem ki külön, mert nincsenek nagy igényeim, de pontos eszközt szeretnék (jobban nem tudom megfogalmazni, mert nem igazán értek ezekhez). Korábban sima egeret használtam, mert a régi típusú platformjátékok nem igényeltek többet, de most előre szeretnék lépni. Szóval az lenne a kérdésem ahhoz aki jobban ért a kínálathoz, hogy mit javasol?

Itt mindenki a wacomot fogja tukmálni, de nekem egy Genius easypenem van, ezt 7-8000 forintért már megkapod. Bár én nem vagyok grafikus, szóval nyilván mások az igényeim, de szerintem teljesen jó cucc, főleg kezdésnek...

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4631 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.09.04, 16:50

THE_Eye

itt van par javaslat/szempont...
http://lfg.hu/forum/index.php?showtopic=2365&st=20

THE_Eye

THE_Eye

Csillagvadász

• Fórumita
  • 1260 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2012.09.03, 06:02

Sziasztok!

Nem láttam jobb fórumot itt rá, úgyhogy ne haragudjatok a kérdésért, de hátha van valami javaslat:
Tabletet/Digitális rajztáblát keresek "pixelart"-hoz. Ez azt jelenti, hogy kb. olyasmit szeretnék csinálni, mint a régi Another World (link, ha valaki nem ismerné), de ezt az egerem már "nem bírja". Azért emelem ki külön, mert nincsenek nagy igényeim, de pontos eszközt szeretnék (jobban nem tudom megfogalmazni, mert nem igazán értek ezekhez). Korábban sima egeret használtam, mert a régi típusú platformjátékok nem igényeltek többet, de most előre szeretnék lépni. Szóval az lenne a kérdésem ahhoz aki jobban ért a kínálathoz, hogy mit javasol?

trollslayer

trollslayer

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 8 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.02.04, 12:20

Koszi Frost, megkerdezem.

Módosította trollslayer: 2011.02.04, 12:21

Frost

Frost

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 62 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.02.03, 10:16

prohardver fórum"]

grasshopper"]

vonatkozó többezres fórum, valamint a hely ahol vettem a saját Intous 3amat. Keresd Fazekas Lacit, nagyon segítőkész és nagy tudor a témában.

Módosította Frost: 2011.02.03, 10:18

trollslayer

trollslayer

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 8 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.02.02, 12:15

Jobb hijan ebben a topicban kerdezoskodom.
Egy ideje, kb. 4 ev hasznalat utan, rakoncatlankodik a Wacom Intous 3-am. Ugy tunik, tulerzekeny lett, meg azutan is "fog" a cerka, hogy felemelem a tabletrol.
Probaltam szoftveresen allitgatni rajta, es azzal, hogy kemenyebbre vettem, valamit sikerult is javitani rajta, de meg nem javult.
A drivert leszedtem, ujratelepitettem: nincs hatas.
Kiprobaltam a tabletet masik gepen is: ugyanaz. Vagyis hardveres hibanak tunik. (A hegyet is kicsereltem, nem segitett.)
Volt valakinek hasonlo problemaja? Tudtok olyan helyet, ahol tabletet javitanak?

KekPafrany

KekPafrany

Kotnyeles Saláta

• Fórumita
  • 607 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.01.04, 10:02

Valamilyen szinten minden rajzfilm/képregény állatka antró. Ha nem lenne antropomorfizálva, nem értenénk még Vuk reakcióit sem, hiszen morogna, le és felcsapná a fülét, borzolná a szőrét, csóválná a farkát, Karak szintúgy..

Nem a figura perverz, hanem amit hozzáteszünk. Egy embert is le lehet rajzolni perverz szituációban, egy rajzolt-rajzfilmes-képregény stílusban rajzolt embert is le lehet.. Ugyanúgy egy állatot is.

Magyar

Magyar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 472 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.01.02, 11:37

lehet hogy nyers voltál, de igazából szerintem igaz.
egyrészt, magyar, mért foglalkozol vele hogy a képeid mit váltanak ki az emberekből? nehogy már ezért fogd vissza magad. ha máshol nem, legalább itt lehet szabadsága az embernek. hacsak nem üzleti céllal készíted őket, de nem hiszem, hogy most erről van szó. a tiniket meg védelmezheted a felnőtt tartalom-filterrel :) amúgy is annyi perverz és horror dolog van az interneten (a művészeten belül is), hogy egy nyolc mellbimbójú ember igazán nem felháborító.
másrészt szerintem a mai tinik lelkivilágát kevés dologgal lehet felforgatni. bár láttam olyan műveket, amik még a enyémet is egy kicsit felforgatták, de nem hiszem hogy maradandó lelki sebeket okozhatsz ilyesmivel :)
ez az anthro dolog egyébként már alapból szerintem egy kicsit perverz (legalábbis amiket deviantarton látok), szóval ha még egy kicsit továbbviszed, az belefér. mondjuk nem értek hozzá, nem tudom, mennyire vannak szabályai ennek az irányzatnak.

Nem annyira az volt a célom hogy magamat mentegessem, ha netán elkezdek ilyesmit rajzolgatni :dilis: .
Inkább csak olyan dezsavű érzésem volt (az előzőben felhoztam, hogy egy ilyen ökörséggel már előjöttem jó pár éve, akkor csak arra emlékszem, hogy eléggé le lettem tolva, mert ez mennyire perverz és undorító lenne már...) Másrészt ezeknek a jelzéseknek (8 mellű anthrot igényesen megrajzolva sehol ne keress, Páfrinak is részben emiatt említettem, hogy ha már ruha nélkül rajzolja az anthroit, akkor legyen egy pici "realitás" érzék benne, ekkor jöttek a lógós mellű, szottyadt fenekű női anthro aktok ötlete :rohog:)

original_trixi

original_trixi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2488 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.01.02, 10:38

lehet hogy nyers voltál, de igazából szerintem igaz.
egyrészt, magyar, mért foglalkozol vele hogy a képeid mit váltanak ki az emberekből? nehogy már ezért fogd vissza magad. ha máshol nem, legalább itt lehet szabadsága az embernek. hacsak nem üzleti céllal készíted őket, de nem hiszem, hogy most erről van szó. a tiniket meg védelmezheted a felnőtt tartalom-filterrel :) amúgy is annyi perverz és horror dolog van az interneten (a művészeten belül is), hogy egy nyolc mellbimbójú ember igazán nem felháborító.
másrészt szerintem a mai tinik lelkivilágát kevés dologgal lehet felforgatni. bár láttam olyan műveket, amik még a enyémet is egy kicsit felforgatták, de nem hiszem hogy maradandó lelki sebeket okozhatsz ilyesmivel :)
ez az anthro dolog egyébként már alapból szerintem egy kicsit perverz (legalábbis amiket deviantarton látok), szóval ha még egy kicsit továbbviszed, az belefér. mondjuk nem értek hozzá, nem tudom, mennyire vannak szabályai ennek az irányzatnak.

Magyar

Magyar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 472 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2011.01.01, 22:28

Jaj mindig beírok valahova valamit szilveszterkor, bocsi Magyar ha nyers voltam:)

:sor:
:buli:

Frost

Frost

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 62 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.01.01, 10:24

Jaj mindig beírok valahova valamit szilveszterkor, bocsi Magyar ha nyers voltam:)

Frost

Frost

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 62 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2011.01.01, 01:20

"Szerintetek mennyire forgatná fel a kis tinik lelkivilágát"

Most komolyan ki nem szarja le? Máshogy fogalmazva: Korántsem meghatározó a Twilight-rajongó réteg szerintem, szóval nyugodtan figyelmen kívül lehet hagyni az egész szart...juhééé.

Magyar

Magyar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 472 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.12.31, 16:51

(Far away, long time ago in a galaxy...)
Réges-régen felhoztam valamelyik topikban (itt a művészetin, de évekkel ezelőtt), hogy az anthroknál mennyire szabály hogy a figura mely testrésze mennyire emberi illetve állati. Konkrétan a másodlagos nemi jellegekre tértem ki és a nő(stény) anthrokra. (Akkor nem néztetek túl szép szemekkel a "megnyílvánulásomra" :szomoru: )
A téma azért jutott megint eszembe, mert a Twilight-paródiában (Vampires suck) ellövik az akkor felhozott poénom (nem, én nem látok semmi összefüggést az akkori hozzászólásom és a filmbeli poén közt) - Jacobnak 8 mellbimbója van. :-o :dilis: :kirohog:
(a film egyszer megnézhető, kb olyan súlyú mint a Horrorra akadva és a többi ilyen jellegű paródia)
Szerintetek mennyire forgatná fel a kis tinik lelkivilágát, ha mondjuk a nagyobb internetes képtárakon (mint pl. a DA, vagy a kifejezetten anthrokkal és furrykkal foglalkozó FA) vagy akár itt tömegével jelennének meg az ilyen látásmódon alapuló rajzok (ja és igényes rajzok!)
:sherlock:
:nos:

(kicsit spoilerkedés, de nem bírtam ki, amint megláttam a jelenetet, rögtön ez jutott eszembe :rohog:)
:ignore:

qwert

qwert

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 80 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.12.20, 11:00

Kertesz.Mate.Zoltan (KMZ)
BePe: tudom nem kívánságműsor, de karácsonyra lehet kérni mondjuk 2400*2400-as képfeltöltési opciót? Vagy ennyit enged a büdzsé?:)

Danyi.Istvan (Qwert)
Bepe: ha esetleg ide gyűjtjük a karácsonyi ajándékokhoz a kívánságlistát én nem nagyobb képméretet, hanem nagyobb fileméretet kérek :) (600-700kbyte?) a 400kbyte-ot néha szinte bitre kiszámolom :D

oke. karacsonytol megemelem mind2 limitet...
/meg kozzeteszem a paypal cimem ahol adomanyozni lehet pl szerverre vagy kavera :) /

Szuper! Köszi!
BePe, az "userek gyámolítója" :koszonom:

Ha összejön az art-os tali és én is ott leszek akkor kapsz egy nagy (azaz inkább kis) :sor: -t ;)

Magyar

Magyar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 472 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.12.16, 21:50

Köszi BePe!

Elméletileg lesz artos tali januárban, én szivesen meghívlak egy sörre/borra:)

Itassuk le Bepe-t :kirohog:
:drool:

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4631 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.12.16, 20:46

Thx :)

Frost

Frost

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 62 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.12.16, 20:23

Köszi BePe!

Elméletileg lesz artos tali januárban, én szivesen meghívlak egy sörre/borra:)

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4631 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2010.12.16, 15:21

Kertesz.Mate.Zoltan (KMZ)
BePe: tudom nem kívánságműsor, de karácsonyra lehet kérni mondjuk 2400*2400-as képfeltöltési opciót? Vagy ennyit enged a büdzsé?:)

Danyi.Istvan (Qwert)
Bepe: ha esetleg ide gyűjtjük a karácsonyi ajándékokhoz a kívánságlistát én nem nagyobb képméretet, hanem nagyobb fileméretet kérek :) (600-700kbyte?) a 400kbyte-ot néha szinte bitre kiszámolom :D

oke. karacsonytol megemelem mind2 limitet...
/meg kozzeteszem a paypal cimem ahol adomanyozni lehet pl szerverre vagy kavera :) /

Magyar

Magyar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 472 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2010.12.01, 15:10

Magyar
az ART.RPG impresszumaban minden reszletesen le van irva :)

Igen most már be is hozza egyben, mert eddig szét volt esve a szöveg, minden ékezetes betű helyére mindenféle egyéb karakter jelent meg... azt hittem hogy ez még feldolgozás alatt van, az új oldal/felépítés miatt. :szent:
De lehet hogy a böngészőmmel lesz a gond :nos: :sherlock: (Mozilla Firefox)

Köszönöm ;)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]