Ugrás tartalomhoz

Fotó

Vélemények, javaslatok

• Válasz írásához lépj be
959 hozzászólás érkezett eddig

-max-

-max-

Régi fórumozó

• Archívum
  • 1121 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.04.29, 14:21

Méretben egyetértek az előttem szólókkal, sokszor kifejtettem, szerintem A6 elég - de mindenki a saját pénzének a kovácsa.
Én a Wacomban hiszek, graphire elég, nem kell intuos, de Akasha szerint meg a Geniusa jobb volt mint a Wacom Bambooja - szóval a tapasztalatok vegyesek.

Magyar

Magyar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 472 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.04.28, 08:42

Munkához nem tervezem, a PhotoShophoz nem értek, nemhogy ehhez - úgyhogy csak próba + tanulás.
Ezért nem gondolkozom komolyabba, hisz így nem is bukom vele (nagyot), ha esetleg nem jön be a számítógépes grafika.
Kicsit maradi vagyok ebben a tekintetben :rohog:

Tallas_Scout

Tallas_Scout

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 186 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.04.26, 14:17

Hát figyi. Nekem is ilyen van. Azt mondom, azon kívül, hogy tényleg feleslegesen nagy, és nincs dőlésérzékenysége, sztem teljesen jó, megéri a pénzét, mégha tanulni is. Nem mondom azt, hogy nem vágyom arra a csodaszép, és űberkomoly intuos 4-esre, de tökéletesen elégedett vagyok a kis genius-szal, egyenlőre.
Az egyetlen amitől tartok, hogy sztem ebben nem lehet hegyet cserélni, és egyszer el fog kopni. Ha valaki tud erről valamit igazán megköszönném az infót.

Vedd meg nyugodtan, ha tanulni gyakorolni akarsz. Gyüjts tovább, ha komolyan dolgozni akarsz rajta ennyi.

Magyar

Magyar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 472 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.04.25, 08:35

hmm... akkor szerintem még körülnézek. Köszi a tanácsokat :D
:ok:

Yaone

Yaone

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 19 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.04.24, 21:20

eredetileg én is azért vettem tabletet, csak már kinőttem :ok:
viszont vannak geniusbol olcsóbbak is, a tapasztalat azt mutatja, hogy nincs szükség nagy felületre, mert úgy sem használja ki az ember
az enyémnek annyi szépséghibája van, hogy néha " bealszik " a toll rajzolás közben ... lusta jószág :D

Magyar

Magyar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 472 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.04.24, 15:46

Ez nekem inkább csak hobbira kéne, még csak nem is értek hozzá, azért gondoltam egy ilyen kis egyszerűre... Ha nem jön be a dolog, akkor nem bukok vele akkorát. Eddig maradtam a hagyományos módnál: a kézzel-lábbal festés, rajzolás jobban "izgat" :ok:

Yaone

Yaone

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 19 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.04.23, 09:26

Egyébként egy kis segítséget, vagy inkább véleményt kérnék egy termékre:
Genius MousePen 8x6
Az oldalt legörgetve, az alsó fertáján van egy kisebb leírás. Talán beruházok egyre, de vaktában nem merek... :S

Nekem van ilyenem, igazabol semmi baj sincs vele, ha kicsik az igenyeid. Gyujtsel inkabb meg, es vegyel wacomot .

Magyar

Magyar

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 472 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2009.04.22, 16:52

Tojásfehérjével kevert tempera nagyon szép tud lenni. Fényes felületet hagy, és sötétebb élénkebb színeket, mintha csak vízzel csinálná az ember. Sajnos én még nem próbálhattam ki, csak másnál láttam (amikor még festettem, anyám drágállotta a tojást, most meg már temperám sincs)

A fehérjébe kell leöblíteni az ecsetet... mintha víz lenne. Van valakinek tapasztalata?

kicsit visszaolvasgattam a hozzászólásokat... Nos tudtommal a tojástemperát por alakban árulják, és magadnak oldod fel... mellesleg annak sem árt utólag valamiféle lakkal való kezelés, különben ki tudja miket fog produkálni a manapság eladott tojás... :D

Egyébként egy kis segítséget, vagy inkább véleményt kérnék egy termékre:
Genius MousePen 8x6
Az oldalt legörgetve, az alsó fertáján van egy kisebb leírás. Talán beruházok egyre, de vaktában nem merek... :S

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4624 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.03.08, 07:35

hogy töltök fel képeket ha tud valaki segitene légyszives ma regisztráltam rég vártam erre.......

itt az rpg.hun pl:
http://netalbum.rpg.hu/

Pozsgay

Pozsgay

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 221 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.03.07, 22:24

frikkazoid: Tedd fel valami publikus tárhelyre. Én a kep.tar.hu-t használom, de flickr, deviantart, bármelyik megteszi, ahol publikálhatod a képeidet. Ha Megvan, másold be az url-t a hozzászólásodba, vagy a kár a kép beszúrása menüpontban a megfelelő helyre.

frikkazoid

frikkazoid

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 2 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.03.07, 20:34

hogy töltök fel képeket ha tud valaki segitene légyszives ma regisztráltam rég vártam erre.......

frikkazoid

frikkazoid

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 2 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2008.03.07, 20:32

hogy töltöd fel a képeket?,,

original_trixi

original_trixi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2488 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.01.14, 21:03

A child helyett ellenben teljesen szándékosan használtam az archaizáló childe alakot, és a nemes származású egyént megszólító mellékzöngét. Ez magyar fordításban nem jön át sajnos.

áh értem, az más :felvon:

az effektekkel az a baj szerintem, hogy egy kilométerről látszik, hogy effekt

Giltintur

Giltintur

Nolda

• Fórumita
  • 257 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.01.14, 20:15

giltinur:
nagyon zavaróan feltűnőek az összevágások, effektelések, miegymás. és leginkább az effektelések :felvon: és az összevágások. túl sok az effekt

ui: child child, nem childe

Mindenek előtt köszönöm a kritikát!

Az effektek az egész álomszerűségéből fakadnak, bár talán még nem sikerült mindig tökéletesen elmagyaráznom Photoshop bácsinak, mit szeretnék tőle és az egészet összébb kellett volna simítanom. Az, hogy a kapun belüli rész és a hozzá tartozó -fae- egyén elüt a környéktől teljesen szándékos, bát nem sikerült megtalálnom azt a középutat ahol a két világ kontrasztja egyértelmű még, de mégsem látszik az egészen a vágás.

A child helyett ellenben teljesen szándékosan használtam az archaizáló childe alakot, és a nemes származású egyént megszólító mellékzöngét. Ez magyar fordításban nem jön át sajnos.

original_trixi

original_trixi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2488 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.01.14, 19:38

giltinur:
nagyon zavaróan feltűnőek az összevágások, effektelések, miegymás. és leginkább az effektelések :felvon: és az összevágások. túl sok az effekt

ui: child child, nem childe

Módosította original trixi: 2008.01.14, 19:40

Giltintur

Giltintur

Nolda

• Fórumita
  • 257 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.01.14, 18:13

ok. és milyen a Veszprémi Pannon Egyetem a Fiatal Elmék Pallérozására-nevű intézmény?

Felettébb zseniális:)

Talán csatlakozni kívánsz?

_pfuj (NPC/NJK)

_pfuj (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2008.01.14, 17:32

ok. és milyen a Veszprémi Pannon Egyetem a Fiatal Elmék Pallérozására-nevű intézmény?

Giltintur

Giltintur

Nolda

• Fórumita
  • 257 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.01.14, 16:24

Nem. Budán születtem.

Amúgy igen, Veszprémben tanulok:)

De az ilyesmit lehet, inkább privátban kéne.

_pfuj (NPC/NJK)

_pfuj (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2008.01.14, 15:49

kicsit közhelyes.

várj, te veszprémi vagy?!

?!

Giltintur

Giltintur

Nolda

• Fórumita
  • 257 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2008.01.14, 03:16

Halihó!

Eleinte nem akartam beposztolni, de most, hogy egy napja néz velem farkasszemet az asztalomon, meggondoltam magam.

Eddigi első akármilyennek is mondható rajzom képem, még sokat kell rajta javítani.

Tehát, hogy tetszik: EZ

Igen, newbie vagyok ;)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]