Ugrás tartalomhoz

Fotó

Vélemények, javaslatok

• Válasz írásához lépj be
959 hozzászólás érkezett eddig

merlyn

merlyn

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 107 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.03.25, 16:45

Sziaszttok,

Nem tudom hova lehetne beírni a kérdést úgy gondoltam ide illik leginkább.

Kaptam két WH bábút amit szeretnék kifesteni ám igen kezdő vagyok e téren. Tud valaki esetleg ajánlani valami oldalt vagy öttletei vannak,hogy hogyan kezdjek hozzá?

Köszönöm :party: :halott: ;)

Eye

Eye

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 966 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.21, 08:39

Na megnézegettem. Tényleg szuper. Remélem folyamatosan bővülni fog.

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4659 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.17, 14:25

edem
a toplistakat amugyis at kell majd dolgoznom, ezt is bele fogom venni :D

Bala
a wh40k-s kepek a tesztidoszak alatt felpakolt kepek voltak, amiket letiltottam kesobb. idovel torolni fogom majd oket vagy kulon galeriakent felkerulnek majd..
de igy, a jelenlegi muveszek mellett biztosan nem lesz publikus :)

egyebkent javitottam, most mar tesztkep nem kerul fel a cimlapra...

[Javítva: 2003.03.17 írta: BePe]

Bala

Bala

Programmer of FELDB

• Moderátor
  • 3765 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.17, 12:08

Bepe... :)

Egy random kepre kattintva bejon ez a sorrend:
"Címlap / Ex-galéria / Warhammer40k / Insign / "

ezt hol lehet elerni, megnezni? Ha a warhammer-re kattintok, miert a fooldal jon be? Hol nezhetem meg az ex-galerat?
Nem vilagos...

jenoe

jenoe

boardgamegeek

• Fórumita
  • 1424 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.17, 10:17

jenoe: de, megoldottam. :) a kep az adott linkre visz.

köszi! észrevettem ám egybõl! :)

edem

edem

Ízirájder

• Fórumita
  • 1909 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.17, 01:28

Legjobb képek oldal.
A sok 5 pontos rögtön túllépte a 10-es határt, és csak az abc szerinti első 10 van ott. Lehetne esetleg egy link, ami megjeleníti a teljes ranglistát (persze ugyanígy, csak a címet, és link a képre). Továbbá lehetne esetleg egy másodlagos rendezést ráengedni, az utolsó értékelés ideje szerint.
Ugyanez a többi top10-re.
De egyébként az oldal nagyon rendben van. :)

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4659 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.16, 11:41

jenoe: volt idom :) amig megjott a pizzas, elkeszult a muveszeknek a komment oldal :)

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4659 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.16, 10:57

jenoe: de, megoldottam. :D a kep az adott linkre visz.
ertesito mail... nos nem mindegyiknek van allando nethozzaferese, es mivel barki hozzaszolhat, nyugodtan szet lehetne spammelni vki levelesladajat ezzel :)
(elnezest kerek, allandoan a latogatoi poenkodos visszaelesekkel harcolok az rpg.hu-n is, automatikusan ugy gondolom, hogy ez megesne az art.rpg.hu-n is :) )

ha lesz idom, a muveszeknek lehet csinalok egy kulon komment oldalt, ahol lathatjak ki es mihez szolt hozza utoljara.

Lipi

Lipi

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 418 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.03.16, 04:12

Hello Szil!

Na ezt egy az egyben be is masolhatnad ahhoz a bizonyos tuszikla nevu kephez, mint kommentet a reszedrol! Biztos lesz eredmenye (remelhetoleg):)))

szil

szil

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 78 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.03.16, 00:58

Udv,

Kommentek a kepekhez: szerintem kellenek. Teszemazt Max Tusziklaja. MI ez, hol van, mi ertelme volt ilyet epiteni? Valakinek netan kilometerhianya tamadt, hogy ennyit akar lepcsozni? Vagy netan vedenie kell magat? MItol? MIert ilyen keskeny sziklara telepitettek azt a hazat? Majdhogy lakhatatlan...NIncs viz - legfoljebb esole. Stb...
Valahol olvastam mar rola: emlekeim szerint Abrysson, Arcantis eszakkeleti erdeiben, lakott videktol tavol van. Vmi harcmuveszet alapu testorkepzonek epult kolostorrol van szo.
Nade: jol emlekszem?

Na ezert kell komment a kepekhez.
IRL vilagra vonatkozo kepek eseteben az ertelmezeshez nagyon nagy segitseg, hogy tudataban vagyunk annak a tenynek, hogy a foldre, az emberi kulturak vmelyikere vonatkozik.

Fantasy eseteben vagy el tudjuk helyezni terben/idoben/kulturaban,vagy nem. Ez gyakran az erthetetlenseghez vezet.

szil voltam

jenoe

jenoe

boardgamegeek

• Fórumita
  • 1424 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.15, 20:32

Remek kezdeményezés, örülök, hogy ennyi művész mellé állt. Nem kell csodálkozni azon, hogy nem írnak a látogatók, senki nem szokta meg, hogy hallathatja hangját a grafikusnál :)

Bepe,

az rpg.hu jobb oldalán felkelti a figyelmem egy art.rpg.hu-s kép kicsinyített mása. rábökök, de nem arra a képre jutok, sőt az sem biztos, hogy megtalálom 10 percen belül. bosszantó. nem lehetne, hogy a link az adott képre vigyen? :D

Nem akarok a művészek nevében beszélni, de talán szeretnének egy értesítő email-t, ha jön komment egy képükre. :) Egy bizonyos mennyiség fölött már reménytelen mindig végigscannelni a képeket. De ha nem is e-mail, talán egy olyan nézet lehetne, ahol aszerint vannak rendezve a képek, hogy melyik mikor kapott utoljára megjegyzést.

üdv,

_Krezy (NPC/NJK)

_Krezy (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.03.06, 23:23

Eye: ART.RPG.HU

Az üdvözlőképernyő oldallinkjéből, a legördülőmenüből, és ha jól emlékszem még valahonnan a fórumról is be lehet jutni a galériákba.

És ha lehetne egy megjegyzésem a készítőkhoz: szerintem iszonyú jól csináljátok, csak így tovább! :szent:

Eye

Eye

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 966 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.06, 14:28

Hello!

Új fórumos vagyok, és kicsit rutintalan.
Szóval elolvasgattam ezt a topikot, de nem jöttem rá, hogy milyen galériáról van szó.
Kérek egy kis útbaigazítást.
Köszi!

sade

sade

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1087 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.05, 19:48

Bala : :sziv:
:) CSak akkor bantodok meg, ha meg akartal bantani :D :szent:
sade
ps: jaja, irjatok kommenteket

Lipi

Lipi

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 418 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.03.05, 03:30

Talán egyrészt valamilyen technikai leírás tényleg nem árt (mivel készült, mit ábrázol, stb.) esetleg hogy hová, meg ilyenek. Igazából ha vannak kommentek és ott kérdések merülnek fel, arra is lehet válaszolni...

Lipi

Bala

Bala

Programmer of FELDB

• Moderátor
  • 3765 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.04, 21:13

ha megbantottalak volna, bocsanatot kerek.

sade

sade

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1087 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.04, 19:23

Bah! Én még címeket sem tudok adni a képeknek! A novellaimnak se tudtam.. nemhogy leirast.. :D vagy valakinek rajzolok, vagy lelki tukor, vagy firka.. én nem vagyok profi, ennyi.
:)

Bala

Bala

Programmer of FELDB

• Moderátor
  • 3765 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.04, 16:57

"Inspired by Blint, ezért neki is ajánlom. Pontosabban neki készült :P"

na nem az ilyen leirasokra gondoltam, ez tipikusan az a fajta, amit egy - mar nem emlekszem milyen - konyv elejen olvastam:
"Sallynak, akivel ott, a tengerparton... "

Ha valaki olvasta, tudja mire gondolok :D had' ne fejtsem ki :)

Bala

Bala

Programmer of FELDB

• Moderátor
  • 3765 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.04, 16:51

valamilyen szinten igazad van, de - nem akarlak megbantani draga Sade - de ez egy kicsit hamis, hogy mindent elmond a kep.
Tenyleg igy van,mert a kep onmagaban mindent elmond, DE szerintem a kep megerteset segitheti ha ott van par szoban akar egy kis tortenet, akar az,hogy hogyan/mikor/meddig keszult - ez utobbi mondjuk nem befolyasol semmit, csak egy kis adalek a kephez, ami a nezo rokonszenvet/erdeklodeset keltheti fel.

En pl. nagyon kivancsi lennek nehany kep "tortenetere".
Anno, amikor verseket irtam, a vers fel/el olvasasa utan a hallgatot mindig erdekelte a vers mogott levo tortenet, amely jokiegeszites a vershez, es nehany verset igy konnyebb megerteni - szerintem ez fennall a kepeknel is. :D

sade

sade

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1087 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.03.02, 20:54

Jaja, de vannak olyanok (mint en), akik sok kephez nem tudnak mit irni, mert elmondtak a keppel.
de ahol tudtam enis..
es igen, kerunk kommenteket meg mindent :)
üdv
sade

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]