Ugrás tartalomhoz

Fotó

Vélemények, javaslatok

• Válasz írásához lépj be
959 hozzászólás érkezett eddig

Lipi

Lipi

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 418 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.03.02, 04:55

Hali!

Jogos a komment felvetés (én minden képemhez írtam:)).

Tényleg jó lenne, ha beindulna az interakció a látogatók és művészek között. De ez a látogatókon is múlik. Tessék kommenteket írni a képekhez!!!!

Lipi

sade

sade

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1087 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.28, 19:05

az befolyasolna a nezőt.. (es megnoveli a telefonszamlat)
üdv
sade

Bala

Bala

Programmer of FELDB

• Moderátor
  • 3765 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.28, 11:05

Keresem inkabb a muveszekhez szol: sokkal emberkozelibb es jobb lenne, ha a feltoltott kepekhez a muvesz holgy/ur legalabb par sort odabiggyesztene...
Hogyan/mikor/mivel/...

(tisztelet a kivetelnek ;) )

sade

sade

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1087 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.26, 00:45

javaslat: nem tudom mennyire van ra igeny, de pl az elfogadott kepekhez tartozhatna meg egy link, mar ahol availbe a fazisokrol.
üdv
sade

sade

sade

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1087 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.18, 15:34

Igeeeen! Én voltam a 666. ;)) (meg a 667. :sor:))
sade

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4639 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.18, 15:19

Blint: ezeket hamarosan egy FAQ-ban tesszuk kozze ;)
es immar 667 kep van fenn :sor:

Blint

Blint

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 63 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.18, 14:20

Ja, csinálhatnátok valamit, mert pont 666 kép van fent.:Ordog: :o Tudjátok, milyenek az újságírók...;)

Blint

Blint

Érdeklődő fórumozó

• Archívum
  • 63 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.17, 10:26

Ez inkább kérdés mint javaslat, csak nem találtam erre külön fórumot, ahhoz pedig nem elég fontos, hogy személyesen BePét nyaggassam vele.
Szóval kb milyen elbírálási szempontokra és mennyi időre számíthat aki jelentkezik? :lol:

sade

sade

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1087 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.14, 01:20

Blastard: keves az a harom besorolas.. en meg betennek egy Dark / Gothot és egy Miscet is.. de igen, ertem mire gondolsz

_BLASTard (NPC/NJK)

_BLASTard (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.02.13, 15:33

a címhez szeretném hozzátenni, hogy a legtöbbször jókora szakadék tátong a fantasy és az art szó között. érdemes lenni elgondolkozni a művészet jelentésén.

minden művészetben van fantázia, de nem minden fantázia művészet.

ráadásul, amit a legtöbb laikus félreért: nem az a jó, amit nehéz volt megcsinálni. nem szabad, hogy a rajzon a kéz végezze a legtöbb munkát.

sade

sade

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1087 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.07, 00:19

Felteszem Biográfia.. tudod, eddig miket csinalt, milyen stilusban dolgozik, stb

llandra: :elpirul: köszi :) csak most mar teljesen elvesztettem a foinalat, hogy melyik képet melyik sitere tegyem, mert az epilogueon is masok vannak, a digitalarton is masok vannak, az art.rpg-n is van jópár olyan kep, ami sehol mashol nincs.. :)

sade

_Llandra (NPC/NJK)

_Llandra (NPC/NJK)
  • Látogató

Kelt 2003.02.07, 00:01

Mivel nem találtam olyan rovatot, hogy kérdések ide írok.
A művészek nevei mellett Lehet rövidítéseket találni. A P betű sejtésem szerint a profit jelöli, de mi az a BIO?

Más kérdések. Ha külön kategória van fantasy, sci-fi stb. képeknek, miért ömlesztve vannak a képek? Főleg, hogy a kép alatt megtaláltam az adott kategóriát. Vagy ne legyek telhetetlen, és ne akarjak mindent egyszerre?
Amúgy gratulálok az oldalhoz, meg a munkákhoz, sok sikert kívánok, mindenkinek a folytatáshoz.

Már csináltam magamnak külön SADE könyvtárat! :)

Üdvözlettel,

Llandra

Zargas

Zargas

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1375 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.06, 10:10

Az oldal nem rossz, de a képek többsége nagyon kicsi, szinte alig lehet rajt kivenni az apróbb részleteket.
Nagyon sok Boros-Szikszai képet keresek amiket már nagyon regóta próbálok megtalálni, ezek többsége kártyákon látható; itt reméltem meglesznek de mégsem. Milyen idöközönként frissülnek a galériák? Mert jó lenne már találkoznom ezen képekkel.
Sajnálattal látom, hogy a magyar fantasy festészet egyik jelentös képviselöje Szendrei Tibor képei nem köszönnek rám e oldalon.
Szerintem minden érdeklödö számára fontos lenne e probblémák minél hamarabbi megoldása.

sade

sade

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1087 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.06, 04:29

Cyberkecske: Az alkoto tudja kommentalni a sajat kepet. Szerintem az arra tokeletes.
Sade

Cybergoat

Cybergoat

Újdonsült fórumozó

• Archívum
  • 6 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.05, 20:10

Haliho!

Tökjó az oldal.
Lenne egy javaslatom: mivel némelyiket már láttam de nem tom hovatenni nekem bejönne ha az is oda lenne vésve egy-egy kép mellé hol lehet megtalálni az eredetit, teszem azt x.y. konyv, ujság, magazin , miegyéb boritója ill. melyikben található, ha esetleg kartya vagy valami más akkor azt. Szoval valami rövid info a képekről jól jönne. Előre is köszi. CSá!

Cg

"Az élet nem habostorta!"

Randal

Randal

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 219 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.04, 23:15

Kár, hogy csak ekkorák, mer jó lett volna pl. az Airun al Marem-es képet háttérként látni:(

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4639 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.04, 19:40

Selion: sajnos pont akkora ablakban nyilik meg, amekkoraba a TELJES kep belefer.. melyik iranyba csokkentsuk a meretet?

Allenza: ezek nem hatterkepek. arra ott a wallpaper.com :(

Allenza

Allenza

Rendszeres fórumozó

• Archívum
  • 215 Hozzászólás
Hírnevek

Kelt 2003.02.04, 17:23

Üdv BePe!

Nagyon nagy telhetetlenség lenne tőlem, ha azt kérném, hogy a festmények wallpaper nagyságban is elérhetőek legyenek? :) Leszedtem egykét borítót, és szomorúan látom, hogy milyen kicsik. :)

Vagy copyright, meg ilyesmi problémák lennének ezzel?

Selion

Selion

Törzs-fórumozó

• Archívum
  • 526 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.04, 00:17

Üdv!

Nem tudom, hogy csak Nekem csinája-e azt, hogy az új, felnagyított képet úgy kapom meg, hogy az a tálca mögött lesz, így pl egy görgetős egér nélkül nem is tudom megnézni a kép alját?

A fejlécen kell kinagyítanom, hogy a teljes képet (a görgetősáv aljával együtt) megkapjam.

Egyébként nagyon tetszik mind a kezdeményezés, mind a felkerült művészek képei! Végre normális minőségben is meg lehet őket találni valahol!

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4639 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2003.02.04, 00:07

Kíváncsiak vagyunk a látogatók véleményére is! :) :)

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]