Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Villámhírek – 2016.03.18.

• Válasz írásához lépj be
8 hozzászólás érkezett eddig

Vorador

Vorador

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1460 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.03.20, 16:03

Kösz a híreket!

"A Shadow Tactics: Blades of the Shogun nem lesz más, mint a Commandos és a Desperados által híressé tett játékmenet nindzsás-szamurájos-gésás változata. Én szurkolok, hogy jó legyen, mert az említett játékok nagyon tetszettek annak idején."

A Desperadosszal nem játszottam, csak a Commandosokkal, viszont volt ebben a műfajban egy Robin Hood játék, én azt is bírtam. :)

DiMalto

DiMalto

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 709 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.03.19, 13:20

Egyelőre nem tudni sokkal többet, mint amennyi a link túloldalán van. Lásd még azért:

Geek & Sundry

Escapist

Köszi!

Nincs más, figyelni kell a fejleményeket, ill. 2016 nyara már nincs is olyan messze.

uxuxux

uxuxux

Érdeklődő fórumozó

• Fórumita
  • 60 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.03.19, 06:40

Most emez a Pannónia captain ezmiez? Talán még Toldi is jobb lett vóna' valóban. Nem a filmezéssel van a gond, hangulat 100%. Inkább a nulla eredetiséggel. Vizipók-ember meg Dr. Neumann mikor várható?

nornwarrior

nornwarrior

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 277 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.03.18, 20:06

a Pannonia kapitányban egynémely beállítás nem rossz - de továbbra is Amerika kapitányos bemozdulásnak tartom :(

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8052 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.03.18, 16:12

DiMalto!

Egyelőre nem tudni sokkal többet, mint amennyi a link túloldalán van. Lásd még azért:

Geek & Sundry

Escapist

Más - Warcraft film tévé szpot néhány új jelenettel:

DiMalto

DiMalto

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 709 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.03.18, 14:17

"Úgy látszik, ez a hét a rendszerek között vándorló világokról szól, mert a Cubicle 7 pedig Középföldét szeretné összeboronálni a D&D-vel. A TOR RPG termékvonal zavartalanul fog továbbhaladni a számára kijelölt úton, de mellékszálként a kiadó megpróbálkozik a tolkieni világot a legnépszerűbb fantasy szerepjáték rendszerrel összehozni. A megjelenés idén nyáron várható."

Kiiirály (visszatér)! Party megy lootolni Móriába, vagy kifüstölni Angbandot!

Arról nem tudni, hogy ez egy liszenszelt alapkönyv, vagy Campaign Setting lesz? Utóbbinak jobban örülnék, simán lehetne használni egy Dungeonesque dobozzal!

(Sajnos annak nincs esélye, hogy ICE-féle dizájnnal, fekete-fehéren jelenjen meg...)

nornwarrior

nornwarrior

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 277 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.03.18, 13:15

Amerika Kapitány menni óhaza :)
Az első részből lopkodtak rendesen, de a Bosszúállókból is.
Érdekesebb lett volna a teljes Hollóembert lefilmezni, ha már Úgyis onnan szedték a Kapitányt.
Hol van Toldi meg Mézga Aladár ilyenkor? :)

auer

auer

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 5186 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.03.18, 08:13

Érdekes ez pannónia kapitány, először viccnek hittem, de van pár jó elem benne.

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6397 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.03.18, 08:03

Cthulhu + Pathfinder; The One Ring RPG + DnD; két új Bundle of Holding; az Obsidian bejelentette a Tyrannyt; a Shadow Tactics: Blades of the Shogun a Commandos nyomvonalán halad; mozgásban a felújított System Shock; Frozen Synapse 2 előzetes; Animal Army és Lacorsa társasjáték a tömegek finanszírozására várva; hírek az 5. Indiana jones filmről; Daredevil S02, Sausage Party, Miss Peregrine's Home for Peculiar, X-Men: Apocalypse és Pannónia Kapitány előzetes

http://lfg.hu/75617/hirek/villamhirek-2016-03-18/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]