Ugrás tartalomhoz

Fotó

Külföldi BB rendezvények

• Válasz írásához lépj be
148 hozzászólás érkezett eddig

discret

discret

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1858 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.09.24, 19:01

Ez igen dicséretes tett.

mR_mU

mR_mU

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1030 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.09.24, 12:19

Szolgálati közlemény!

Dantes a 3. helyen fejezte be a brnoi eseményt! A gratuláció helyett az Elismerésünket fejezzük ki, mert az sokkal szebb!

November 10-én egynapos versenyt rendeznek a mesés Bulgária fővárosában. Kényelmes személygépkocsival történő utazás! Ablak melletti helyek kaphatók, amíg az ülés tart!

FaVi

FaVi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1769 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.09.12, 09:38

Viszont gratula mRmU és Dantes a szép helyezéseteknek az erős mezőnyű RumBowlon!

FaVi

FaVi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1769 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.09.11, 09:08

Sajnos nekem elég lesz időben és pénzben az EBt megoldani, nem jön össze más. :-(

mR_mU

mR_mU

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1030 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.09.10, 16:16

Csehországba jön valaki a jövő hét végén?

discret

discret

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1858 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.05.30, 08:01

Vajon miért nem jött erről eddig hír?

Vienna TableTop Masters 2018

discret

discret

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1858 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.13, 10:11

OK, nem fejtettem ki részletesen, de ezzel arra utaltam, hogy - ahogy eddig minden közös szervezésnél - kéne egy létszám, hogy hány főre nézzem a szállást.

A korai regisztrációt már így is buktuk, szállás aligha fogy el, csak kérdés, hogy kevéssel előtte hol és mennyiért van még.

Úgy látom, hogy a lengyelek is bejelentkeztek, emiatt is sajnálnám, ha mi kimaradnánk.

Amúgy az 1 nap szabi a probléma, vagy úgy általában nem izgat senkit? Vagy mindenki a FB-on van és ezt nem is olvassa senki?

Annyiból sajnálatos, hogy bár a Bécs - Rzeszow - Prága helyszínek közül ez a legtávolabbi (időben meg nem is), de még mindig az egyik legközelebbi, ahol 6-nál nagyobb létszámú versenyen tudunk részt venni, ráadásul külföldiekkel tudunk játszani.

Utazás: autó, pénteken ki, vasárnap vissza.

Na mindegy, akkor a jövő hétfőn kezdek szállást nézni az addig jelentkezett létszámra.

Én ezt biztosan kihagyom.

Csak a létszám miatt írtam.

FaVi

FaVi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1769 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.12, 19:58

Engem, akkor a ma beszéltek szerint érdekelne Prága! Jó lenne legalább egy autót megtölteni!

BlackOrc

BlackOrc

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1319 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.12, 16:49

OK, nem fejtettem ki részletesen, de ezzel arra utaltam, hogy - ahogy eddig minden közös szervezésnél - kéne egy létszám, hogy hány főre nézzem a szállást.

A korai regisztrációt már így is buktuk, szállás aligha fogy el, csak kérdés, hogy kevéssel előtte hol és mennyiért van még.

Úgy látom, hogy a lengyelek is bejelentkeztek, emiatt is sajnálnám, ha mi kimaradnánk.

Amúgy az 1 nap szabi a probléma, vagy úgy általában nem izgat senkit? Vagy mindenki a FB-on van és ezt nem is olvassa senki?

Annyiból sajnálatos, hogy bár a Bécs - Rzeszow - Prága helyszínek közül ez a legtávolabbi (időben meg nem is), de még mindig az egyik legközelebbi, ahol 6-nál nagyobb létszámú versenyen tudunk részt venni, ráadásul külföldiekkel tudunk játszani.

Utazás: autó, pénteken ki, vasárnap vissza.

Na mindegy, akkor a jövő hétfőn kezdek szállást nézni az addig jelentkezett létszámra.

Viharmadar

Viharmadar

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4283 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.09, 07:31

Prágába megyünk páran?

Lassan elkezdenék szállást nézni, márc. 10-11. hétvége, úgy látom néhány osztrák is bejelentkezett.

Nézzünk szállást...

FaVi

FaVi

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1769 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.03, 23:34

Prágába megyünk páran?
Lassan elkezdenék szállást nézni, márc. 10-11. hétvége, úgy látom néhány osztrák is bejelentkezett.

Nagyon szeretnék, de Itzla felhívta a figyelmemet arra, hogy ledolgozós szombat lesz!

BlackOrc

BlackOrc

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1319 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2018.02.02, 13:49

Prágába megyünk páran?

discret

discret

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1858 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.12.11, 09:47

Törpe csapat, 12 játékossal, 3 újrával, 1-1-1 FF-Ass.co.-Cheer
1.mérkőzés Grom (cseh, norse)
13 játékos, yeti guard, 2 ulf block, 1 blitzer tackle, 1 blitzer mb, 1 catcher dodge
Ő támad de elakad, elveszem. Yeti kirakja az egyik trollslayert a másik meg őt. Ez az összes CAS az egész meccsen DE a KO box szinte folyamatosan töltődik nála. Az elvett labdát beviszem, 1-0-al fordulunk. Másodikban a saját támadást sikerül szépen végigvinni különösebb probléma nélkül így egy simának mondható 2-0 a vége.
2.mérkőzés az ellenfél nevére nem emlékszem (necro)
1 farkas jugger, 1 farkas block, 1 ghoul block, 1 wight nagyot üt, 1 wight szerel, 2 flesh guard
Én kezdtem és megpróbáltam a gólemeket kiütni. Nem sikerült bár mindkettő megfeküdt. Maradunk hátul nincs rohanás. Ügyesen védekezik, félek a karmoktól. Nagy csihi-puhi eredmény nélkül mindenki játszani akar. Aztán a jobb oldalon sikerül egy kis rést csinálni amit megállít de jön egy dupla koponya nála és ez nagy segítség volt. 1 ghoul és 1 farkas bánta (KO box) de nem akarja beengedni és másodszor is leüti a labdást. A végén egy hand-off hosszúszakáll kezébe ment volna aki érthető módon nem tudott mit kezdeni a labdával (ismeretlen eszköz). Maradt a 0-0 és a második félidőben ő támad ha jól emlékszem játékos hátrányban. Itt szinte minden bejön folyamatosan borítok és kicsit kapkod is és amikor nagyon kellene akkor nem jön a kívánt szimbólum. Átmegyek, labdára állok harakiri akciókat csinál (ghoul blitz 1 kockával, jugger farkas blitz 1 kockával a végén már zombie csel roham gfi-k blitz, szóval tényleg mindent megpróbál) de nem tudja megakadályozni a célt. 1-0 ide.
3.mérkőzés Wolio (norse)
Eddig ahányszor Bécsben (kétszer) játszottam mindig volt magyar ellenfelem. Most sem szakadt meg a sorozat.
Hamar TD-t ér el Wolio hagy nekem 5 kört. Ja mielőtt elfelejtem az időjárás a fagyott "szar" tehát nagyot üt a pálya ha földre kerülsz. Ez a yetinek is jól jön hiszen így 7-es megvan a törpe páncél. Az egyenlítést végül kedves ellenfelem adta a kezembe mert megbeszéltül, hogy kár volt követnem a blitzerrel a linemanját block után ő visszablokkolt ugyanoda megadva a lehetőséget egy kézből-kézbe gfi-k akcióra. Összejött. A második félidő már inkább mészárlás volt. CAS nem lett túl sok (kettő) de a KO box zsúfolásig. A végén még egy yeti kicsel-mindent bele kétszer-roham is összejött de ekkora létszámfölényt nem lehetett kivédekezni. Bevittem. 2-1 a vége (CAS is 2-1 ide)
Szerencsésen alakult az egyes asztal és a végén 1 ponttal én nyertem.

BlackOrc

BlackOrc

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1319 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.11.09, 14:57

Varsó, nov. 25-26.

Érdekel akkor valakit?

nekem ez most ne jó sajnos

mR_mU

mR_mU

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1030 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.11.01, 18:59

Varsó, nov. 25-26.

Érdekel akkor valakit?

BlackOrc

BlackOrc

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1319 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.10.26, 16:53

Azóta kitették a NAF-ra is.

Regisztrálni itt kell: krampusbowl@gmail.com

Amúgy lehet, hogy én családostul és már korábban (péntek/szombat?) kimegyek.

Úgy néz ki, hogy pénteken kimegyünk vonattal.

Haza viszont ha van hely, akkor én veletek jönnék. Ha nincs, akkor késői vonattal.

A jegybeszerzés miatt (hogy kell-e, vagy sem) noszogatnálak titeket, hogy akkor mennyien mennénk és ki tud autóval jönni.

Eddigi hozzászólások alapján a csapat:

Vihar

Wolio

Swifty

Itzla

mR_mU

discret

Illetve akkor innen tereljük emailre. Ha még lenne jelentkező, írjon itt és betesszük a levelezésbe.

Fejleményeket jelzem majd.

Swifty

Swifty

Törzs-fórumozó

• Fórumita
  • 868 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.10.24, 10:20

Itt vannak:

http://51.15.207.35/#/rankings/teams/main

A legördülőből jobb fent az EUROBOWL kiválasztandó. (És igen, nagyon gáz, hogy egy ilyen oldal az összes hírforrás az eseményről...)

Aziraffael

Aziraffael

Rendszeres fórumozó

• Fórumita
  • 251 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.10.24, 08:43

Sziasztok!

Én nem találtam sehol az idei Eurobowl eredményeket, tudna ebben valaki segíteni?

Köszönöm, Azi

Viharmadar

Viharmadar

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4283 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.10.22, 07:21

Valaki, akárki, bárki nem csatlakozna hozzám a varsói Winter Cup-ra (11.25-26.)?

Már több, mint 40 nevező van. Én egy esti, kényelmes busszal kimennék (12 óra az út). Esti járattal 6500Ft oda-vissza. Nappalival meg, kb. 9000 Ft.

Én mennék uram.

KrampusBowl :)

(mondhatni a Schnitzel helyett)

Bécs, dec. 10. 1 napos

egyelőre ennyit tudok, de ennyi is elég, hogy fixáljam a naptárban

Kötelező.Megyek...

mR_mU

mR_mU

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 1030 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2017.10.17, 12:33

Valaki, akárki, bárki nem csatlakozna hozzám a varsói Winter Cup-ra (11.25-26.)?

Már több, mint 40 nevező van. Én egy esti, kényelmes busszal kimennék (12 óra az út). Esti járattal 6500Ft oda-vissza. Nappalival meg, kb. 9000 Ft.

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]