Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

Villámhírek – 2016.07.01.

• Válasz írásához lépj be
5 hozzászólás érkezett eddig

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 8245 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.07.04, 20:36

Ravenheart

Ravenheart

Régi fórumozó

• Fórumita
  • 2870 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.07.04, 13:59

Az új Quake epizód hardon valóban nem egyszerű. Én már a közepétől kicentizve éreztem a lőszert és volt hogy újratöltöttem a játékot amiatt, mert nem sikerült teljesen kihasználnom egy power up adta előnyöket.

elGabor

elGabor

Régi fórumozó

• Moderátor
  • 4382 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.07.02, 20:50

A Quake epizód egészen jó! :) Kicsit "folyosócentrikus", és talán túl egyszerűek a titkos helyek, de jól néz ki, és jó a játékélmény. Magasabb nehézségi fokozatokon bitangnehézzé válik a vége felé (kevés lőszer, shamblerek kisebb hordái). A legjobbak a vízzel elárasztott zombis-ogrés szintek; ezek nagyon jól átadják a Quake hangulatot. :D

galu22

galu22

A consiglieri.

• Fórumita
  • 4784 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.07.02, 13:07

Ha már volt akkor elnézést, de ingyen letölthető (DT RPG) Kevin Crawford (SWN, Red tide, stb.) legújabb játéka, a Godbound.

Ezúttal "öntudatra ébredt" isteni származékok, avatárok bőrébe bújhatunk, OSR DnD köntösben, szokás szerint zseniális mesélői segédlettel.

Selmo

Selmo

Lochost kvesztor

• Fórumita
  • 2100 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.07.01, 09:54

R.I.P. "A pisztácia kifogyott..."

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6513 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.07.01, 09:35

Kint van a júniusi DnD szabálymagyarázat; újra The Laundry szerepjáték a Bundle of Holdingban; ingyenes új epizód a Quake-hez; új Humble Mobile Bundle nem csak mobilosoknak; új DLC-vel bővült az XCOM 2; a Street Fighter V ingyenes sztori DLC-t kapott; Cthulhu-gyertyák a Kickstarteren; Morgan (sci-fi thriller) és Star Trek Beyond előzetes, elhunyt Bud Spencer

http://lfg.hu/76142/hirek/villamhirek-2016-07-01/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]