Ugrás tartalomhoz

Fotó
- - - - -

PC-re is érkezik a Fallout Shelter

• Válasz írásához lépj be
3 hozzászólás érkezett eddig

Big6042

Big6042

Újdonsült fórumozó

• Fórumita
  • 3 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.07.19, 05:25

Szép is, jó is.... csak egy évet késtek vele.

BePe

BePe

Admin

• Admin
  • 4600 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.07.15, 00:01

Mondjuk azt meg kell hagyni, hogy kepesek voltak relative kis ujitasokkal is fenntartani az erdeklodest a jatek irant.
Az uj patch pedig megint uj lenduletet ad majd neki(k).

strato

strato

Lézengő ritter

• Szerkesztő
  • 7743 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.07.14, 14:08

Csak a Bethesda saját launcherén keresztül indul. Azt hiszem, nekem nincs szükségem egy újabb kiadói kliensre a gépemen.
Mondjuk én már amúgy is meguntam tableten ezt a játékot tavaly. :)

CikkBot

CikkBot

Régi fórumozó

• Admin
  • 6277 Hozzászólás
Érdemrendek
Hírnevek

Kelt 2016.07.14, 06:53

Július 14-től az 1.6-os frissítést követően immár nem csak mobilokon és tableteken, hanem Windowst futtató számítógépeken is elérhető lesz a Fallout Shelter

A Bethesda és a Behaviour Interactive közösen fejlesztett, ingyenesen játszható alkotásában egy atombunker felügyelőjét alakítjuk, akinek az a feladata, hogy kerül-amibe-kerül, de biztosítsa a közösség fennmaradását és jólétét. Ennek érdekében nem csak a menedéket kell bővítenünk, hanem arra is ügyelnünk kell, hogy legyen elég elektromosság, víz és élelem.
Ez nem könnyű feladat, helyzetünket pedig tovább bonyolítja, hogy nekünk kell eldöntenünk, kiket küldünk gyűjtögetni az ezernyi veszéllyel teli, radioaktív pusztába. A hírek szerint az új platformon való megjelenésen túl más változások is lesznek a játék háza táján: küldetéseket is módunkban áll majd elvégezni egyedi jutalmakért cserébe és egy a mostaninál komplexebb harcrendszerrel küzdhetünk majd a fosztogatókkal és a szörnyetegekkel.

http://www.falloutshelter.com/

http://lfg.hu/76218/hirek/pc-re-is-erkezik-a-fallout-shelter/

[Fantasy háttér] [Sötét háttér]